ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:25

Mbi 200 të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Mbi 200 të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 19:37
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...

Shkon në 201 numri i rasteve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 26 mars 2020 – Ka shkuar në 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar për konfirmimin e 24 rasteve të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 19:36
Shkup, 26 mars 2020 – Ka shkuar në 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar për konfirmimin e 24 rasteve të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 ...

200 të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 18:33
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 18:23
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Testime mobile, marrëveshja e arritur për sigurimin e respiratorëve, 500 mijë maska dhe 20 mijë reagentë për testime
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe na njoftoi se do të realizohen testime mobile në vendin tonë duke filluar që nga java e ardhshme, do të aplikohet në të gjitha vendet ku do të shihet më e nevojshme që të behen ...
Arbresh | 26-Mar-2020 17:42
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe na njoftoi se do të realizohen testime mobile në vendin tonë duke filluar që nga java e ardhshme, do të aplikohet në të gjitha vendet ku do të shihet më e nevojshme që të behen ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
Shprehja | 26-Mar-2020 17:39
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Javën e ardhshme fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
Medial | 26-Mar-2020 17:08
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 20 mijë teste
“Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe do të realizojmë edhe testime mobile. Këto ditë kemi realizuar përgatitje. Sot dhe nesër, si dhe gjatë vikendit do të selektohen grupe më të mëdha, sipas mendimit të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 17:03
“Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe do të realizojmë edhe testime mobile. Këto ditë kemi realizuar përgatitje. Sot dhe nesër, si dhe gjatë vikendit do të selektohen grupe më të mëdha, sipas mendimit të ...

Mbi 200 të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 16:56
Ka shkuar në mbi 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë duke njoftuar për 24 raste të reja. Numri më i madh të prekurve me Covid-19 është në Shkup me ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 20 mijë teste
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme atje do të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 16:56
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme atje do të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 20 mijë teste
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme atje do të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 16:53
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme atje do të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të ...

Filipçe: Javën e ardhshme fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 16:47
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Ilaçe ka mjaftueshëm, s’ka nevojë për panik
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, përmes rrjetit social Facebook u bëri thirrje qytetarëve që të mos depozitojnë barna dhe të respektojnë rekomandimet e ekspertëve nga mjekët e tyre amë. “Aplikoni kryesisht ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 11:52
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, përmes rrjetit social Facebook u bëri thirrje qytetarëve që të mos depozitojnë barna dhe të respektojnë rekomandimet e ekspertëve nga mjekët e tyre amë. “Aplikoni kryesisht ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 16:31
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 16:15
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile në vende ku dyshohet për pacient të infektuar me Covid-19. “Nga java e ardhshme do të jemi gati dhe ...

Filipçe: Ilaçe ka mjaftueshëm, s’ka nevojë për panik
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, përmes rrjetit social Facebook u bëri thirrje qytetarëve që të mos depozitojnë barna dhe të respektojnë rekomandimet e ekspertëve nga mjekët e tyre amë. “Aplikoni kryesisht ...
Arbresh | 26-Mar-2020 12:28
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, përmes rrjetit social Facebook u bëri thirrje qytetarëve që të mos depozitojnë barna dhe të respektojnë rekomandimet e ekspertëve nga mjekët e tyre amë. “Aplikoni kryesisht ...

Filipçe: Të sillemi me përgjegjësi dhe pa panik
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 12:15
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...

Filipçe: Të sillemi me përgjegjësi dhe pa panik
Alsat 2020-03-26T11:57:28+01:00 Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 12:15
Alsat 2020-03-26T11:57:28+01:00 Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet ...

Filipçe: Të sillemi me përgjegjësi dhe pa panik
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...
Shprehja | 26-Mar-2020 12:03
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...

Filipçe: Të sillemi me përgjegjësi dhe pa panik
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 11:58
Qytetarët të zbatojnë komunikim përmes telefonit dhe postës elektronike me institucionet shëndetësore, përveç gjatë nevojës urgjente shëndetësore dhe të respektohen rekomandimet profesionale nga mjekët amë për ruajtjen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved