ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 06:18

Arsenali shumë afër transferimit të Smallingut

Arsenali shumë afër transferimit të Smallingut
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:10
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...

Milani tenton transferimin e super-talentit të Bayernit
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:58
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...

Manchester United e gatshme ta thyej rekordin e transferimeve për Sanchon
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:24
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...

Arsenali shumë afër transferimit të Smallingut
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...

Bonaventura afër kalimit te Lazio
Giacomo Bonaventura është afër që të kalojë te Lazio në afatin kalimtar të kësaj vere. Calciomercato raporton se mesfushori nuk është i lumtur me minutazhën që ka te Rossonerët dhe e kërkon largimin. Kontrata e ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:55
Giacomo Bonaventura është afër që të kalojë te Lazio në afatin kalimtar të kësaj vere. Calciomercato raporton se mesfushori nuk është i lumtur me minutazhën që ka te Rossonerët dhe e kërkon largimin. Kontrata e ...

Milan në verë transferon falas yllin e Dortmund
Vendi i Gotze në Borussia Dortmund ka rënë dhe atij i është dashur shpesh që të ulet në stol me lojtarët si Jadon Sancho, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt që janë zgjedhur përpara tij, transmeton . 27-vjeçari, i cili u ...
Lajminet | 25-Mar-2020 21:40
Vendi i Gotze në Borussia Dortmund ka rënë dhe atij i është dashur shpesh që të ulet në stol me lojtarët si Jadon Sancho, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt që janë zgjedhur përpara tij, transmeton . 27-vjeçari, i cili u ...

Milani tenton transferimin e super-talentit të Bayernit
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 21:00
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 20:07
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...
Koha.net | 25-Mar-2020 20:01
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...

Bonaventura afër transferimit te Lazio
Mesushori i Milanit, Giacomo Bonaventura është afër transferimit te Lazio, njofton “Calciomercato” të mërkurën, transmeton Koha.net. Kontrata e Bonaventuras me Milanin skadon në verën e këtij viti dhe 30-vjeçari pritet ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 19:45
Mesushori i Milanit, Giacomo Bonaventura është afër transferimit te Lazio, njofton “Calciomercato” të mërkurën, transmeton Koha.net. Kontrata e Bonaventuras me Milanin skadon në verën e këtij viti dhe 30-vjeçari pritet ...

Milani vlerëson transferimin e Gotzes
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:50
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...

Bonaventura afër transferimit te Lazio
Mesushori i Milanit, Giacomo Bonaventura është afër transferimit te Lazio, njofton “Calciomercato” të mërkurën, transmeton Koha.net. Kontrata e Bonaventuras me Milanin skadon në verën e këtij viti dhe 30-vjeçari pritet ...
Koha.net | 25-Mar-2020 19:38
Mesushori i Milanit, Giacomo Bonaventura është afër transferimit te Lazio, njofton “Calciomercato” të mërkurën, transmeton Koha.net. Kontrata e Bonaventuras me Milanin skadon në verën e këtij viti dhe 30-vjeçari pritet ...

Milan sytë kah talenti i Bayernit
Ndryshimet priten te Milan këtë verë, me Lucas Biglia dhe Giacomo Bonaventura që do të largohen pasi skadojnë kontratat e tyre në 30 qershor, ndërsa Franck Kessie dhe Lucas Paqueta mund ta ndjekin rrugën e tyre. Duke ...
Lajminet | 25-Mar-2020 19:29
Ndryshimet priten te Milan këtë verë, me Lucas Biglia dhe Giacomo Bonaventura që do të largohen pasi skadojnë kontratat e tyre në 30 qershor, ndërsa Franck Kessie dhe Lucas Paqueta mund ta ndjekin rrugën e tyre. Duke ...

Bonaventura afër kalimit te Lazio
Giacomo Bonaventura është afër që të kalojë te Lazio në afatin kalimtar të kësaj vere. Calciomercato raporton se mesfushori nuk është i lumtur me minutazhën që ka te Rossonerët dhe e kërkon largimin. Kontrata e ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 19:00
Giacomo Bonaventura është afër që të kalojë te Lazio në afatin kalimtar të kësaj vere. Calciomercato raporton se mesfushori nuk është i lumtur me minutazhën që ka te Rossonerët dhe e kërkon largimin. Kontrata e ...

Barcelona e gatshme për shitjen e 5 yjeve të skuadrës, gjigantët anglez të ‘etur’ për t’i blerë
Barcelona është duke u përgaditur të shesë disa yje të skaudrës gjatë kësaj vere, kurse skuadrat e ligës angleze po i dëshirojnë në skuadër. Sipas raportimeve të mediave spanjolle, klubi katalunas është i gatshëm të ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 18:09
Barcelona është duke u përgaditur të shesë disa yje të skaudrës gjatë kësaj vere, kurse skuadrat e ligës angleze po i dëshirojnë në skuadër. Sipas raportimeve të mediave spanjolle, klubi katalunas është i gatshëm të ...

16:21 Man City i bashkohet garës për Ruizin Mesfushori kualitativ i Napolit është...
Mesfushori kualitativ i Napolit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, ndërsa “Citizens” e shohin atë si pasardhës të David Silvas Manchester City i është shtuar garës për transferimin e mesfushorit të ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 16:24
Mesfushori kualitativ i Napolit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, ndërsa “Citizens” e shohin atë si pasardhës të David Silvas Manchester City i është shtuar garës për transferimin e mesfushorit të ...

Man City i bashkohet garës për Ruizin
Mesfushori kualitativ i Napolit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, ndërsa “Citizens” e shohin atë si pasardhës të David Silvas Manchester City i është shtuar garës për transferimin e mesfushorit të ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 16:00
Mesfushori kualitativ i Napolit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, ndërsa “Citizens” e shohin atë si pasardhës të David Silvas Manchester City i është shtuar garës për transferimin e mesfushorit të ...

Milani vlerëson transferimin e Gotzes
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 15:01
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...

Apeli i Challandes: Qëndroni në shtëpi, do rikthehemi për t’i realizuar ëndrrat tona
Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë në Brazil 2014 ka vendosur të mos rinovojë me Borussian e Dortmundit dhe Serie A e tërheq shumë. Sipas ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 13:44
Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë në Brazil 2014 ka vendosur të mos rinovojë me Borussian e Dortmundit dhe Serie A e tërheq shumë. Sipas ...

Real Madridi refuzoi transferimin e Bruno Fernandesit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e lojtarit gjatë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 10:26
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e lojtarit gjatë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved