ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:46

Mahnit pamja e Dua Lipës në videoklipin e ri

Mahnit pamja e Dua Lipës në videoklipin e ri
Ne fillim te kesaj jave ajo njoftoi se do te publikonte me shpejt albumin e saj me te ri “Future Nostalgia” pra ajo beri te ditur se albumi nuk do te shfaqet ne 3 Prill, por me 27 Mars. Keshtu ajo nuk ka pritur me ...
ikub.al | 26-Mar-2020 19:57
Ne fillim te kesaj jave ajo njoftoi se do te publikonte me shpejt albumin e saj me te ri “Future Nostalgia” pra ajo beri te ditur se albumi nuk do te shfaqet ne 3 Prill, por me 27 Mars. Keshtu ajo nuk ka pritur me ...

Dua Lipa publikon këngën e re
Dua Lipa, ka lansuar këngën e saj të re në version audio e cila është pjesë e albumit të ri. Kënga titullohet “Blow Your Mind”.
Gazeta Express | 26-Aug-2016 13:25
Dua Lipa, ka lansuar këngën e saj të re në version audio e cila është pjesë e albumit të ri. Kënga titullohet “Blow Your Mind”.

Edhe Dua e thotë, duhet të kishte qëndruar në shtëpi
Të qëndrosh në shtëpi, duket se është tema e vitit 2020. Kjo pasi edhe Dua Lipa shprehet në këngën e re se qëndrimi në shtëpi mund t’i kishte kursyer një thyerje zemre. “Duhet të kisha qëndruar në shtëpi, sepse isha më ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 18:03
Të qëndrosh në shtëpi, duket se është tema e vitit 2020. Kjo pasi edhe Dua Lipa shprehet në këngën e re se qëndrimi në shtëpi mund t’i kishte kursyer një thyerje zemre. “Duhet të kisha qëndruar në shtëpi, sepse isha më ...

Dua Lipa publikon videoklipin me shumë ngjyra të “Break my heart”
Dua Lipa ka publikuar edhe me videoklip këngën e saj më të re, Break my heart. Dua vjen me një videoklip të ri në këtë periudhë të re në karrierën e këngëtares, vetëm pak ditë para publikimit të albumit të saj të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 16:25
Dua Lipa ka publikuar edhe me videoklip këngën e saj më të re, Break my heart. Dua vjen me një videoklip të ri në këtë periudhë të re në karrierën e këngëtares, vetëm pak ditë para publikimit të albumit të saj të ...

Publikohet ‘Break my heart’ nga Dua Lipa
Dua Lipa e ka publikuar klipin e ri. Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan lajmi.net. ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen ...
Zeri | 26-Mar-2020 15:44
Dua Lipa e ka publikuar klipin e ri. Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan lajmi.net. ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen ...

Dua Lipa publikon videoklipin e këngës “Break My Heart”
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po arrin me sukses të kap majat e top listave më të rëndësishme nëpër botë. Kjo falë talentit të saj në muzikë, me projektet e saj muzikore, duke bërë për vete ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 15:44
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po arrin me sukses të kap majat e top listave më të rëndësishme nëpër botë. Kjo falë talentit të saj në muzikë, me projektet e saj muzikore, duke bërë për vete ...

Publikohet ‘Break my heart’ nga Dua Lipa
Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan . ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele. Kjo këngë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 15:30
Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan . ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele. Kjo këngë ...

Dua Lipa lansoi videoprojektin “Break My Heart”
Një ditë para lansimit të parakohshëm të albumit “Future Nostalgia”, këngëtarja me prejardhje kosovare, Dua Lipa ka vendosur t’i “shpërblejë” fansat me një videoprojekt të ri muzikor. “Break My Heart” titullohet kënga ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:54
Një ditë para lansimit të parakohshëm të albumit “Future Nostalgia”, këngëtarja me prejardhje kosovare, Dua Lipa ka vendosur t’i “shpërblejë” fansat me një videoprojekt të ri muzikor. “Break My Heart” titullohet kënga ...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’
Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 12:26
Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e ...

Dua Lipa publikon ‘break my heart’
Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:20
Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e ...

Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’
Dua Lipa nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot. Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ...
Zeri | 25-Mar-2020 21:06
Dua Lipa nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot. Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ...

Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’
Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan . Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ishte paraparë të vijë më 3 prill. Këngëtarja shqiptare ...
Lajminet | 25-Mar-2020 20:00
Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan . Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ishte paraparë të vijë më 3 prill. Këngëtarja shqiptare ...

Dua Lipa publikon datat e reja të turneut
Dua Lipa tha se turi i koncerteve ‘Future Nostalgia’ është shtyre. Ishte paraparë që pas publikimit të albumit Dua Lipa të fillojë turneun e saj në Evropë në muajin prill të këtij viti. Por një gjë e tillë tani është ...
Lapsi | 25-Mar-2020 12:22
Dua Lipa tha se turi i koncerteve ‘Future Nostalgia’ është shtyre. Ishte paraparë që pas publikimit të albumit Dua Lipa të fillojë turneun e saj në Evropë në muajin prill të këtij viti. Por një gjë e tillë tani është ...

Dua Lipa. Në 27 Mars publikon albumin e ri Future Nostalgia
"Vendosa te nxjerr albumin tim te ri te Premten ne 27 Mars. Jam shume me e sigurt se kurre dhe nuk kam frike te eksperimentoj dhe te provoj gjera te reja", shkruan ylli i pop-it ne rrjetet sociale. Dua gjithashtu pohoi ...
ikub.al | 25-Mar-2020 11:51
"Vendosa te nxjerr albumin tim te ri te Premten ne 27 Mars. Jam shume me e sigurt se kurre dhe nuk kam frike te eksperimentoj dhe te provoj gjera te reja", shkruan ylli i pop-it ne rrjetet sociale. Dua gjithashtu pohoi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved