ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 17:56

Lezhë, tri raste të reja me Covid-19

Lezhë, tri raste të reja me Covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 16:36
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...

Lezhë/ 3 raste të reja me covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.

Lezhë/ 3 raste të reja me Covid-19, infermierja dhe sanitarja e prekur patën kontakt me një paciente pozitive
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:48
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.

Mjekja dhe sanitarja e spitalit, dy nga tre të infektuarit në Lezhë kontakte me rastin e djeshëm
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 12:06
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...

Infermierja e infektuar me COVID-19/ Dezinfektohet dhe mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 14:10
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...

Mbyllet Qendra Shëndetësore në Lezhë, infermierja rezulton me Covid
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 14:21
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Infermierja rezultoi poztive për koronavirusin, mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...
Telegraf | 24-Mar-2020 12:53
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...

Infemierja në Lezhë me COVID 19, mbyllet Qendra Shëndetësore
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Illyriapress | 24-Mar-2020 13:14
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved