ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:07

“Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”

“Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”
Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, ne nje interviste thote se gjendja ne Kosove eshte mjaft e rende, koha kur po ndodhin let zhvillime e perkeqeson edhe me ...
Telegraf | 26-Mar-2020 20:07
Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, ne nje interviste thote se gjendja ne Kosove eshte mjaft e rende, koha kur po ndodhin let zhvillime e perkeqeson edhe me ...

“Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”
Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, thote ne kete interviste per Javanews se Pyetje: Kosova po kalon krize te madhe politike, qeveria u rrezua me ngut, pas 50 ...
Lexo | 26-Mar-2020 17:43
Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, thote ne kete interviste per Javanews se Pyetje: Kosova po kalon krize te madhe politike, qeveria u rrezua me ngut, pas 50 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved