ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:15

Kriza e Koronavirusit. G20 injekton 5 trilion dollarë në ekonominë botërore

Kriza e Koronavirusit. G20 injekton 5 trilion dollarë në ekonominë botërore
20 ministrat e financave dhe guvernatoret e bankave qendrore jane zotuar se "do te bejne çdo gje per te kapercyer pandemine" dhe "minimizuar demin ekonomik dhe social, per te rinisur ngritjen ekonomik dhe per te ruajtur ...
ikub.al | 26-Mar-2020 19:36
20 ministrat e financave dhe guvernatoret e bankave qendrore jane zotuar se "do te bejne çdo gje per te kapercyer pandemine" dhe "minimizuar demin ekonomik dhe social, per te rinisur ngritjen ekonomik dhe per te ruajtur ...

Ky ishte ndikimi që pati koronavirusi në Bitcoin
Bitcoin ka përjetuar lëkundje të çmimeve të egra ditët e fundit ndërsa tregjet e kriptocurrency i përgjigjen pasigurisë globale ekonomike të shkaktuar nga epidemia e koronavirusit, raporton “Independent”, transmeton . ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:18
Bitcoin ka përjetuar lëkundje të çmimeve të egra ditët e fundit ndërsa tregjet e kriptocurrency i përgjigjen pasigurisë globale ekonomike të shkaktuar nga epidemia e koronavirusit, raporton “Independent”, transmeton . ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved