ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 07:19

Krasniqi: SHBA demantoi Kurtin se ka marrëveshje të fshehtë për shkëmbime territoriale

Krasniqi: SHBA demantoi Kurtin se ka marrëveshje të fshehtë për shkëmbime territoriale
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryeministri në detyrë Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:26
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryeministri në detyrë Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 ...

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë.
Top Channel | 26-Mar-2020 23:10
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë.

Haradinaj: Deklarata e Departamentit të Shtetit se s’ka plan për shkëmbim territoresh siguri për Kosovën
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. “Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe ...
Koha.net | 26-Mar-2020 23:26
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. “Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe ...

Haradinaj: Shtëpia e Bardhë është tempull i shenjtë, plani për ndarjen e Kosovës kurrë s’ishte në tavolinën e SHBA-së
Ish-kryeministri njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:26
Ish-kryeministri njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ...

Krasniqi për Kurtin: Në njërën anë i hidhte benzinë zjarrit anti-amerikan, në tjetrën tentonte të shtirej si një “shpëtimtar” i Kosovës
Deputeti nga PDK, Memli Krasniqi tha se dje, Albin Kurti disa herë gënjeu se po hiqej nga pozita e Kryeministrit sepse po e parandalonte një “marrëveshje të fshehtë mes Kosovës e Serbisë” dhe për këtë i akuzoi thuaja ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:26
Deputeti nga PDK, Memli Krasniqi tha se dje, Albin Kurti disa herë gënjeu se po hiqej nga pozita e Kryeministrit sepse po e parandalonte një “marrëveshje të fshehtë mes Kosovës e Serbisë” dhe për këtë i akuzoi thuaja ...

Haradinaj e përshëndet deklaratën amerikane që mohon planin sekret për territore
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:26
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. ...

Haradinaj: Deklarata e DASh, garancia që i nevojitet Kosovës
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh, është siguria më e madhe dhe ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 23:26
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh, është siguria më e madhe dhe ...

Mustafa: Të dështuarit që fajësuan SHBA-në duhet të kërkojnë falje
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...
Medial | 26-Mar-2020 23:26
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...

‘’Nuk lejojmë plan të fshehtë në Shtëpinë e Bardhë’’, SHBA i përgjigjet Kurtit: Nuk ka shkëmbim territoresh, Grenell nuk ka diskutuar kurrë këtë
Depertamenti amerikan i Shtetit ka publikuar një deklaratë sqaruese dhe kundërpërgjigjëse për Albin Kurtin kryeministrin në detyrë i cili dje akuzoi ashpër nga Kuvendi Hashim Thaçin për marrëveshje të fshehtë në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 22:46
Depertamenti amerikan i Shtetit ka publikuar një deklaratë sqaruese dhe kundërpërgjigjëse për Albin Kurtin kryeministrin në detyrë i cili dje akuzoi ashpër nga Kuvendi Hashim Thaçin për marrëveshje të fshehtë në ...

Vjen reagimi i Isa Mustafës, pasi Amerika e mohoi planin sekret për territore
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:22
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

Memli Krasniqi: Rrena e Kurtit për “marrëveshje të fshehtë” u demantua brenda 24 orëve nga Shtëpia e Bardhë
Përmes një deklarate në faqen e tij në Facebook, zyrtari i lartë i PDK tha se mes gënjeshtrës së Albin Kurtit dhe qëndrimit zyrtar amerikan, shqiptarët më shumë i besojnë Amerikës. Deklarata e plotë e Memli Krasniqit: ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:21
Përmes një deklarate në faqen e tij në Facebook, zyrtari i lartë i PDK tha se mes gënjeshtrës së Albin Kurtit dhe qëndrimit zyrtar amerikan, shqiptarët më shumë i besojnë Amerikës. Deklarata e plotë e Memli Krasniqit: ...

SHBA, përgjigje Albin Kurtit: Asnjë plan i fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...
Tesheshi | 26-Mar-2020 23:20
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...

Mustafa: SHBA sonte demantuan spekulimet se ekziston një plan sekret për shkëmbim të territorit!
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
Zeri | 26-Mar-2020 23:20
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

Grenell dhe Palmer: Nuk ka plan për ndarjen e Kosovës, hiqini tarifat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare deklarojnë se do të punojnë me çdo qeveri në Kosovë. Shtetet e Bashkuara theksuan të enjtën se nuk ...
Mapo | 26-Mar-2020 22:46
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare deklarojnë se do të punojnë me çdo qeveri në Kosovë. Shtetet e Bashkuara theksuan të enjtën se nuk ...

Mustafa: VV iku nga pushteti si pasojë e pazotësisë e jo nga frika për copëtimin e Kosovës
“Të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, sot duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskurpullta të drejtuara ndaj ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 23:17
“Të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, sot duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskurpullta të drejtuara ndaj ...

SHBA shuplakë Albin Kurtit: Nuk ka plan sekret për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç kanë spekuluar disa
Departamenti Amerikan i Shtetit hedh poshtë zërat se egziston një plan amerikan për ndarje të Kosovës apo shkëmbim territoresh. Në një deklaratë zyrtare Departamenti i shtetit thotë se : “Dëshirojmë ta bëjmë të qartë se ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 22:44
Departamenti Amerikan i Shtetit hedh poshtë zërat se egziston një plan amerikan për ndarje të Kosovës apo shkëmbim territoresh. Në një deklaratë zyrtare Departamenti i shtetit thotë se : “Dëshirojmë ta bëjmë të qartë se ...

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Uashington, 26 mars 2020 – Shtetet e Bashkuara bënë të qartë të enjten se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç është dëgjuar këto ditë, dhe se bisedimet ndërmjet dy ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 23:14
Uashington, 26 mars 2020 – Shtetet e Bashkuara bënë të qartë të enjten se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç është dëgjuar këto ditë, dhe se bisedimet ndërmjet dy ...

Mustafa: Të dështuarit që fajësuan SHBA-në duhet të kërkojnë falje
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:14
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...

Bislimi: Deklaratë e mirë për Kosovën kjo e diplomatëve amerikanë Grenell e Palmer
Ministri i Financave në detyrë, Besnik Bislimi në një postimi në Facebook e ka vlerësuar si të mirë deklaratën e përbashkët të Departamentit të Shtetit. Departamenti amerikan i Shtetit përmes një deklarate sot ka thënë ...
Koha.net | 26-Mar-2020 23:14
Ministri i Financave në detyrë, Besnik Bislimi në një postimi në Facebook e ka vlerësuar si të mirë deklaratën e përbashkët të Departamentit të Shtetit. Departamenti amerikan i Shtetit përmes një deklarate sot ka thënë ...

Vjen reagimi i Isa Mustafës, pasi Amerika e mohoi planin sekret për territore
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:14
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved