ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 21:05

Koha e lëvizjes së lirë s’erdhi mirë në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona

Koha e lëvizjes së lirë s’erdhi mirë në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar dy persona në Fushë Kosovë. Pas një mosmarrëveshje që kishin ndërmjet tyre, ata u përleshën, më pas ndërhyrën policët dhe i arrestuan. Në një video të shpërndarë nga një faqe lokale e ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 18:30
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar dy persona në Fushë Kosovë. Pas një mosmarrëveshje që kishin ndërmjet tyre, ata u përleshën, më pas ndërhyrën policët dhe i arrestuan. Në një video të shpërndarë nga një faqe lokale e ...

Podujevë: Pas një përleshje, bëhet për ndihmë të shpejtë qytetari nga komuniteti ashkali
Pas një përleshje që ka ndodhur mes dy grupeve të komunitetit ashkali në komunën e Podujevës, është dashur të ndërhyj dhe Policia e Kosovës. Teksa në fotografit e siguruara nga IndeksOnline, shihet edhe ndihma e ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:44
Pas një përleshje që ka ndodhur mes dy grupeve të komunitetit ashkali në komunën e Podujevës, është dashur të ndërhyj dhe Policia e Kosovës. Teksa në fotografit e siguruara nga IndeksOnline, shihet edhe ndihma e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved