ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:27

Kelmendi: Kryeministër Kurti, sonte do të iu ndihmoj!

Kelmendi: Kryeministër Kurti, sonte do të iu ndihmoj!
I nderuar kryeministër Kurti sonte përfundoi mandati juaj. Fare pak ka rëndësi a e rrëzuat ju vetën apo iu rrëzoi LDK-ja. Pasojat janë të mëdha. U dogjën rreth 200 mijë plus 200 mijë vota. U dogjën 5 milion euro ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 18:01
I nderuar kryeministër Kurti sonte përfundoi mandati juaj. Fare pak ka rëndësi a e rrëzuat ju vetën apo iu rrëzoi LDK-ja. Pasojat janë të mëdha. U dogjën rreth 200 mijë plus 200 mijë vota. U dogjën 5 milion euro ...

Gëzim Kelmendi-Kurtit: Zoti ta mundësoftë ta kuptosh dhe besosh ekzistencën dhe fuqinë e tij absolute
Kreu i FJALA-s, Gëzim Kelmendi ka reaguar pas shkarkimit të Albin Kurtit duke thënë se pasojat janë të mëdha, pasi u dogjën 5 milion euro të fushatës parazgjedhore. Ai ka thënë se pasi u rrëzua nga pushteti, tani janë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:49
Kreu i FJALA-s, Gëzim Kelmendi ka reaguar pas shkarkimit të Albin Kurtit duke thënë se pasojat janë të mëdha, pasi u dogjën 5 milion euro të fushatës parazgjedhore. Ai ka thënë se pasi u rrëzua nga pushteti, tani janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved