ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/06/2020 07:58

Kosovë/ Shënohen edhe 7 raste të reja me koronavirus, të gjitha nga Malisheva

Kosovë/ Shënohen edhe 7 raste të reja me koronavirus, të gjitha nga Malisheva
Sonte në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive.
Top Channel | 26-Mar-2020 22:25
Sonte në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive.

Shkon në 86 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 22:52
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...

IKSHPK me lutje për qytetarët: Ne punojmë 15-20 orë në ditë për ju, e ju për ne qëndroni në shtëpi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka bërë apel të qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, pasi që dalja në qytet mund të rrezikojë jetën e tyre dhe të shkaktohet shpërthim epidemik. IKSHPK ka ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 22:31
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka bërë apel të qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, pasi që dalja në qytet mund të rrezikojë jetën e tyre dhe të shkaktohet shpërthim epidemik. IKSHPK ka ...

Edhe 7 raste me coronavirus në Malishevë, shkon në 86 numri i të infektuarve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 7 raste pozitive me coronavirus në vendin tonë, duke çuar në 86 numrin e të infektuarve. Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 22:08
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 7 raste pozitive me coronavirus në vendin tonë, duke çuar në 86 numrin e të infektuarve. Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e ...

79 pacientë me koronavirus në Kosovë, njeri shërohet plotësisht
8 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar këtë të mërkurë në Kosovë. Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia deklaroi se në 24 orët e fundit janë testuar 89 persona, nga të cilët 8 dolën pozitiv. Shifra totalë ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 18:57
8 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar këtë të mërkurë në Kosovë. Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia deklaroi se në 24 orët e fundit janë testuar 89 persona, nga të cilët 8 dolën pozitiv. Shifra totalë ...

Pesë të infektuarit me COVID-19 në Vushtrri janë nga e njëjta familje
Numri i rasteve që kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 në Komunë e Vushtrrisë ka shkuar në 5. Drejtori i Drejtoriatit të Shëndetësisë në Komunën e Vushtrrisë, Sylejman Meholli ka dhënë detaje për të infektuarit e ri ne ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 20:31
Numri i rasteve që kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 në Komunë e Vushtrrisë ka shkuar në 5. Drejtori i Drejtoriatit të Shëndetësisë në Komunën e Vushtrrisë, Sylejman Meholli ka dhënë detaje për të infektuarit e ri ne ...

Pas konfirmimit të rasteve të reja me COVID-19 në Vushtrri, Tahiri thotë se nuk ka vend për panik
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 20:07
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim në ...

Ja nga cilat lagje të Prishtinës janë të prekurit me Covid-19
Sot janë konfirmuar edhe 15 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. Tre prej tyre janë nga Prishtina që e çon totalin në nivel vendi në 86 e në kryeqytet 10. Siç mëson të prekurit janë nga pesë-gjashtë lagje të Prishtinës ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:04
Sot janë konfirmuar edhe 15 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. Tre prej tyre janë nga Prishtina që e çon totalin në nivel vendi në 86 e në kryeqytet 10. Siç mëson të prekurit janë nga pesë-gjashtë lagje të Prishtinës ...

Shërohet pacienti i parë me koronavirus në Kosovë
Një person është shëruar zyrtarisht nga koronavirusi në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia. Ai ka thënë se pacienti ka dalë negativ edhe pas testimit të dytë dhe sipas ...
Shenja | 26-Mar-2020 22:50
Një person është shëruar zyrtarisht nga koronavirusi në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia. Ai ka thënë se pacienti ka dalë negativ edhe pas testimit të dytë dhe sipas ...

Edhe 7 raste të reja me koronavirus në Kosovë — 86 të prekur gjithsej
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Puplike të Kosovës (IKSHPK), ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 7 raste të rejam e koronavirus. Numri total i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 86. “Sonte më 26.03.2020 në ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:41
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Puplike të Kosovës (IKSHPK), ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 7 raste të rejam e koronavirus. Numri total i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 86. “Sonte më 26.03.2020 në ...

IKSHPK apel qytetarëve: Veni gishitn në kokë, nga ky veprim mund të shkaktoni shpërthim epidemik!
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar sonte se janë konfirmuar edhe 7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, duke quar numrin e përgjithshëm në 86. Në njoftim, IKSHPK ka bërë një apel ...
Zeri | 26-Mar-2020 22:31
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar sonte se janë konfirmuar edhe 7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, duke quar numrin e përgjithshëm në 86. Në njoftim, IKSHPK ka bërë një apel ...

?Edhe 7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, të gjitha nga Malisheva
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Sipas njoftimit të IKSHP-së të gjitha rastet ...
Shprehja | 26-Mar-2020 22:31
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Sipas njoftimit të IKSHP-së të gjitha rastet ...

?Edhe 7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, të gjitha nga Malisheva
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Sipas njoftimit të IKSHP-së të gjitha rastet ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 22:19
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Sipas njoftimit të IKSHP-së të gjitha rastet ...

Shkon në 86 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...
Shenja | 26-Mar-2020 22:17
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...

Shkon në 79 numri i të infektuarve në Kosovë, një person shërohet nga koronavirus
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se sot është shëruar pacienti i parë me Covid-19 në Kosovë. Ai po ashtu ka pohuar se sot janë konfirmuar edhe 8 raste me koronavirus duke çuar kështu numrin në ...
Monitor | 26-Mar-2020 19:11
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se sot është shëruar pacienti i parë me Covid-19 në Kosovë. Ai po ashtu ka pohuar se sot janë konfirmuar edhe 8 raste me koronavirus duke çuar kështu numrin në ...

Kjo është komuna me më së shumti të prekur nga koronavirusi në Kosovë
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Të gjitha rastet janë të njohura, të ...
Zeri | 26-Mar-2020 22:17
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Të gjitha rastet janë të njohura, të ...

Rastet e reja me koronavirus janë nga Malisheva
Gjatë ditës së sotme janë testuar 25 mostra nga Malisheva, prej të cilave 7 rezultuan pozitive me koronavirus. Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetëizolim, bën të ditur Instituti Kombëtar i ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:17
Gjatë ditës së sotme janë testuar 25 mostra nga Malisheva, prej të cilave 7 rezultuan pozitive me koronavirus. Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetëizolim, bën të ditur Instituti Kombëtar i ...

Shkon në 86 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 22:14
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë të enjten se shtatë persona tjerë kanë rezultuar pozitivë në testimet e bëra për koronavirus. “Të gjitha rastet janë të njohura, të kontaktuara dhe në vetizolim”, është ...

Edhe 7 raste të reja me koronavirus, në Kosovë
THIRJE QYTETARËVE: JU LUTEMI QËNDRONI NË SHTËPI! Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:09
THIRJE QYTETARËVE: JU LUTEMI QËNDRONI NË SHTËPI! Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan ...

IKSHP thirrje qytetarëve: Kujdes se mund të shkaktoni shpërthim epidemik në kryeqytet!
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Të gjitha rastet janë të njohura, të ...
Arbresh | 26-Mar-2020 22:08
Sonte më 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar edhe 25 mostra nga Malisheva prej të cilëve 7 rezultuan pozitive. Të gjitha rastet janë të njohura, të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved