ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:25

Isa i reagon VV-së: Krishti do thoshte ‘Fali o Zot’, Rugova…

Isa i reagon VV-së: Krishti do thoshte ‘Fali o Zot’, Rugova…
Të dashur miq, Besoj e keni vërejtur që nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Jezu Krishti do të thoshte: Fali o Zot. Nuk janë ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 22:23
Të dashur miq, Besoj e keni vërejtur që nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Jezu Krishti do të thoshte: Fali o Zot. Nuk janë ...

Mustafa thërret zyrtarët e LDK-së të shpërfillin propagandën kundër LDK-së
Prishtinë, 26 mars 2020 – Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, u ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve të tij që të shpërfillin atë që ai e quan “propaganda” kundër LDK-së. “I vëmendshëm për situatën në të ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 21:51
Prishtinë, 26 mars 2020 – Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, u ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve të tij që të shpërfillin atë që ai e quan “propaganda” kundër LDK-së. “I vëmendshëm për situatën në të ...

Reagon Mustafa: Po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së, injorojeni
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar sonte duke thënë se në media e posaqërisht në rrjetet sociale është duke u zhvilluar një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Në një shkrim në ...
Arbresh | 26-Mar-2020 21:30
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar sonte duke thënë se në media e posaqërisht në rrjetet sociale është duke u zhvilluar një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Në një shkrim në ...

Mustafa për fushatën kundër LDK’së në rrjetet sociale: Fali o Zot, janë të rinj, kanë kohë të piqen
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...
Shenja | 26-Mar-2020 21:25
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...

Fali o Zot, se s’dinë çfarë bëjnë: Siç do thoshte Rugova, mos të merremi me ta. Të rinj janë. Kanë kohë të piqen.
Nga Isa Mustafa Të dashur miq, Besoj e keni vërejtur që nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Jezu Krishti do të thoshte: Fali ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 21:25
Nga Isa Mustafa Të dashur miq, Besoj e keni vërejtur që nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj drejtuese. Jezu Krishti do të thoshte: Fali ...

Mustafa për fushatën kundër LDK-së në rrjetet sociale: Fali o Zot, janë të rinj, kanë kohë të piqen
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 21:18
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...

Mustafa për fushatën kundër LDK-së në rrjetet sociale: Fali o Zot, janë të rinj, kanë kohë të piqen
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 21:10
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...

Isa Mustafa: Kosova është e sigurt vetëm kur LDK-ja e udhëheqë atë
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa është deklaruar lidhur me zhvillimet politike në vend, që pas rrëzimit të djeshëm të Qeverisë Kurti, në të cilën ishin pjesë edhe vet ata si partner koalicioni me VV-në. Mustafa e ka ...
Medial | 26-Mar-2020 21:10
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa është deklaruar lidhur me zhvillimet politike në vend, që pas rrëzimit të djeshëm të Qeverisë Kurti, në të cilën ishin pjesë edhe vet ata si partner koalicioni me VV-në. Mustafa e ka ...

Isa Mustafa për ata të Vetëvendosjes: Fali o zot, nuk dijne çfarë bëjnë
Lideri iLDK-se, Isa Mustafa iu eshte drejtuar me.nje status ne rrjete sociale zyrtareve dhe anetareve te partise se tij duke i ftuar ta ruajne qetesine ne keto momente krize politike. Ja adresimi i tij i plote: Të ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 21:07
Lideri iLDK-se, Isa Mustafa iu eshte drejtuar me.nje status ne rrjete sociale zyrtareve dhe anetareve te partise se tij duke i ftuar ta ruajne qetesine ne keto momente krize politike. Ja adresimi i tij i plote: Të ...

Isa Mustafa: Kosova është e sigurt vetëm kur LDK-ja e udhëheqë atë
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa është deklaruar lidhur me zhvillimet politike në vend, që pas rrëzimit të djeshëm të Qeverisë Kurti, në të cilën ishin pjesë edhe vet ata si partner koalicioni me VV-në. Mustafa e ka ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 21:04
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa është deklaruar lidhur me zhvillimet politike në vend, që pas rrëzimit të djeshëm të Qeverisë Kurti, në të cilën ishin pjesë edhe vet ata si partner koalicioni me VV-në. Mustafa e ka ...

Mustafa për fushatën kundër LDK’së në rrjetet sociale: Fali o Zot, janë të rinj, kanë kohë të piqen
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 21:01
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar në natën e së enjtes, pas fillimit të një fushate kundër partisë së tij në rrjetet sociale, në internet. Nëpërmjet një shkrimi të publikuar në llogarinë ...

‘’Po zhvillohet fushatë kundër LDK-së’’, Isa Mustafa: Ibrahim Rugova do thoshte mos mos merremi me ta, Kosova është e sigurt kur e udhëheqim ne
Kreu i LDK, Isa Mustafa ka reaguar pas sulmeve ndaj tij dhe partisë së tij pas mocionit të mosbesimit dhe rrëzimit të qeverisë Kurti. Ai shprehet se nëse Ibrahim Rugova do të ishte gjallë do të thoshte ‘’Mos merremi me ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 20:59
Kreu i LDK, Isa Mustafa ka reaguar pas sulmeve ndaj tij dhe partisë së tij pas mocionit të mosbesimit dhe rrëzimit të qeverisë Kurti. Ai shprehet se nëse Ibrahim Rugova do të ishte gjallë do të thoshte ‘’Mos merremi me ...

Mustafa: Po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 20:58
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saj ...

Mustafa: Vendimet e LDK-së, në të mirë të Kosovës
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar të enjten përmes “Facebook”-ut, rreth asaj që e ka quajtur “fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saja drejtuese”. Ai ka kërkuar që të “injorohet kjo ...
Koha.net | 26-Mar-2020 20:55
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar të enjten përmes “Facebook”-ut, rreth asaj që e ka quajtur “fushatë e orkestruar kundër LDK-së dhe strukturave të saja drejtuese”. Ai ka kërkuar që të “injorohet kjo ...

Mustafa i reagon fushatës së VV-së kundër LDK-së: Krishti do thoshte ‘Fali o Zot’, Rugova do thoshte ‘Të rinj janë, kanë kohë të piqen’
Ai iu është referuar fushatës kundër LDK-së në rrjete sociale duke thënë se për ta Jezu Krishti do të thoshte: Fali i Zot, ndërsa Ibrahim Rugova do të shtonte: Mos të merremi me ta. Të rinj janë. Kanë kohë të piqen, ...
Lajminet | 26-Mar-2020 20:54
Ai iu është referuar fushatës kundër LDK-së në rrjete sociale duke thënë se për ta Jezu Krishti do të thoshte: Fali i Zot, ndërsa Ibrahim Rugova do të shtonte: Mos të merremi me ta. Të rinj janë. Kanë kohë të piqen, ...

Mustafa: Ju lutem injorone propagandën kundër nesh, jo pse s’jemi më të zot se ata që na sulmojnë..
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook, ka folur rreth asaj që sipas tij disa media e rrjete sociale po zhvillojnë një fushatë të orkestruar kundër partisë së tij dhe ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 20:52
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook, ka folur rreth asaj që sipas tij disa media e rrjete sociale po zhvillojnë një fushatë të orkestruar kundër partisë së tij dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved