ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/03/2020 23:54

Ibishi: Raportet me partnerët strategjikë janë degraduar, Kurti injoroi kërkesat e LDK-së

Ibishi: Raportet me partnerët strategjikë janë degraduar, Kurti injoroi kërkesat e LDK-së
Kuvendi i Kosovës me 82 pro votojë mbrëmë mocionin e LDK-së për mosbesimin e Qeverisë Kurti. Ky mocion i LDK-së erdhi si rezultat i refuzimit të kërkesave të vazhdueshme në drejtim të kryeministrit Kurti për heqjen e ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:45
Kuvendi i Kosovës me 82 pro votojë mbrëmë mocionin e LDK-së për mosbesimin e Qeverisë Kurti. Ky mocion i LDK-së erdhi si rezultat i refuzimit të kërkesave të vazhdueshme në drejtim të kryeministrit Kurti për heqjen e ...

?Ibishi: Raportet me partnerët strategjikë janë degraduar, Kurti injoroi kërkesat e LDK-së
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Nuredin Ibishi në një intervistë për KosovaPress thotë se kryeministri Albin Kurti injoroi kërkesat e vazhdueshme të partnerit të koalicionit dhe kjo ndikoi në prishjen e qeverisë. Po ...
Lajminet | 26-Mar-2020 17:19
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Nuredin Ibishi në një intervistë për KosovaPress thotë se kryeministri Albin Kurti injoroi kërkesat e vazhdueshme të partnerit të koalicionit dhe kjo ndikoi në prishjen e qeverisë. Po ...

Surroi: U evitua gjendja e jashtëzakonshme si tentim uzurpim pushteti me pretekst COVID-19
Publicisti Veton Surroi ka ka bërë një rikapitulim të ngjarjeve që karakterizuan ditën e djeshme e që rezultuan me rrëzimin e Qeverisë Kurti. Përmes një shkrimi në rrjetin social facebook, Surroi thotë se mbi të gjitha ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 12:15
Publicisti Veton Surroi ka ka bërë një rikapitulim të ngjarjeve që karakterizuan ditën e djeshme e që rezultuan me rrëzimin e Qeverisë Kurti. Përmes një shkrimi në rrjetin social facebook, Surroi thotë se mbi të gjitha ...

Rrëzimi i Albin Kurtit, Veton Surroi: Rikapitulim pas furtunës së djeshme
Veton Surroi ka reaguar pasi Kuvendi i Kosovës votoi mocionin e mosbesimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit, ndërsa thotë se do të ketë rikapitulim pas furtunës së djeshme. Ai ka bërë një analizë sipas tij me 5 ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 11:55
Veton Surroi ka reaguar pasi Kuvendi i Kosovës votoi mocionin e mosbesimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit, ndërsa thotë se do të ketë rikapitulim pas furtunës së djeshme. Ai ka bërë një analizë sipas tij me 5 ...

Surroi: U evitua gjendja e jashtëzakonshme si tentim uzurpim pushteti me pretekst COVID-19
Publicisti Veton Surroi ka ka bërë një rikapitulim të ngjarjeve që karakterizuan ditën e djeshme e që rezultuan me rrëzimin e Qeverisë Kurti. Përmes një shkrimi në rrjetin social facebook, Surroi thotë se mbi të gjitha ...
Zeri | 26-Mar-2020 11:24
Publicisti Veton Surroi ka ka bërë një rikapitulim të ngjarjeve që karakterizuan ditën e djeshme e që rezultuan me rrëzimin e Qeverisë Kurti. Përmes një shkrimi në rrjetin social facebook, Surroi thotë se mbi të gjitha ...

Surroi: Rikapitulim i furtunës së djeshme
Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua mocioni për mosbesim ndaj Qeverisë Kurti, e që ai e ka quajtur furtuna e djeshme dhe se çfarë e pret ...
Koha.net | 26-Mar-2020 10:54
Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua mocioni për mosbesim ndaj Qeverisë Kurti, e që ai e ka quajtur furtuna e djeshme dhe se çfarë e pret ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved