ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 18:26

Hazard: Nuk pata një sezon të mirë në Real

Hazard: Nuk pata një sezon të mirë në Real
Kampioni botëror i boksit në pesha të rëndë, Anthony Joshua është futur në izolim, pasi së fundmi ishte takuar me me viktimën e koronavirusit, Princ Charles. Charles, djali i madh dhe trashëgimtari i Mbretëreshës ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 23:38
Kampioni botëror i boksit në pesha të rëndë, Anthony Joshua është futur në izolim, pasi së fundmi ishte takuar me me viktimën e koronavirusit, Princ Charles. Charles, djali i madh dhe trashëgimtari i Mbretëreshës ...

Edhe ndeshja në mes Joshua dhe Pulev në dyshim
Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev është paraparë që të ndeshen në qershor të këtij viti. Mirëpo pas përhapjes së koronavirusit edhe kjo ndeshje është vënë në dyshim, transmeton IndeksOnline. është duke u besuar kjo ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 21:45
Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev është paraparë që të ndeshen në qershor të këtij viti. Mirëpo pas përhapjes së koronavirusit edhe kjo ndeshje është vënë në dyshim, transmeton IndeksOnline. është duke u besuar kjo ...

Anthony Joshua vetëizolohet në shtëpi pas takimit me Princin Charles – 16 ditë pas infektimit me coronavirus
Anthony Joshua është duke qëndruar në shtëpi, pasi raportohet se ai është infektuar me coronavirus nga takimi me Princin Charles. Kampioni i peshave të rënda në boks u takua me princin e Uellsit në një ngjarje ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:15
Anthony Joshua është duke qëndruar në shtëpi, pasi raportohet se ai është infektuar me coronavirus nga takimi me Princin Charles. Kampioni i peshave të rënda në boks u takua me princin e Uellsit në një ngjarje ...

Mbretëresha e Anglisë izolohet në kështjellën Windsor
Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, do të qëndrojnë për disa javë në izolim në Kështjellën e tyre në Windsor, pasi kanë pasur kontakte me djalin e tyre, Princin Charles, i cili u konfirmua sot ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 20:07
Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, do të qëndrojnë për disa javë në izolim në Kështjellën e tyre në Windsor, pasi kanë pasur kontakte me djalin e tyre, Princin Charles, i cili u konfirmua sot ...

Princi Çarls është infektuar me koronavirusin e ri
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...
Shenja | 25-Mar-2020 19:25
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...

Izolohet edhe Joshua, kishte kontakt me princin Charles
Anthony Joshua është izoluar në shtëpi pasi që rezultatet për koronavirus kanë dalur pozitive për princin Charles. Kurse Joshua dit mu parë ishte takuar me princin e Uellsit, transmeton IndeksOnline. Mirëpo përfaqësues ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 17:26
Anthony Joshua është izoluar në shtëpi pasi që rezultatet për koronavirus kanë dalur pozitive për princin Charles. Kurse Joshua dit mu parë ishte takuar me princin e Uellsit, transmeton IndeksOnline. Mirëpo përfaqësues ...

Gjendja e Anthony Joshua pas izolimit
Kampioni botëror i peshave të rënda po ndjek udhëzimet e qeverisë rreth vetë-izolimit por nuk ka treguar simptoma të sëmundjes vdekjeprurëse, e cila kërcënon të pengojë luftën e tij të ardhshme me Kubrat Pulev. Të ...
Lajminet | 25-Mar-2020 16:45
Kampioni botëror i peshave të rënda po ndjek udhëzimet e qeverisë rreth vetë-izolimit por nuk ka treguar simptoma të sëmundjes vdekjeprurëse, e cila kërcënon të pengojë luftën e tij të ardhshme me Kubrat Pulev. Të ...

Princi Charles pozitiv për koronavirus
Nderkohe, bashkeshortja, Camilla, ka rezultuar negativ. Dy jave me pare Charles takoi Princin Albert te Monako-s, i cili gjithashtu ka rezultuar pozitiv per koronavirus, pak dite me pare. Sipas zedhenesit te Oborrit, ...
ikub.al | 25-Mar-2020 12:01
Nderkohe, bashkeshortja, Camilla, ka rezultuar negativ. Dy jave me pare Charles takoi Princin Albert te Monako-s, i cili gjithashtu ka rezultuar pozitiv per koronavirus, pak dite me pare. Sipas zedhenesit te Oborrit, ...

Princi Charles del pozitiv me koronavirus
Pas testit për COVID-19, Princ Charles ka rezultuar pozitiv. Princi i Uellsit, 71 vjeç ka shfaqur simptoma të lehta dhe gjendja e tij shëndetësore aktuale është stabël. Një zëdhënës i Shtëpisë së Clarence konfirmoi se ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 12:55
Pas testit për COVID-19, Princ Charles ka rezultuar pozitiv. Princi i Uellsit, 71 vjeç ka shfaqur simptoma të lehta dhe gjendja e tij shëndetësore aktuale është stabël. Një zëdhënës i Shtëpisë së Clarence konfirmoi se ...

Princi Çarls është infektuar me virusin korona
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 14:00
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...

Princi Çarls është infektuar me virusin korona
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...
Aktuale.MK | 25-Mar-2020 13:47
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...

Princi Charles infektohet me koronavirus
Princi Charles i Uellsit është konfirmuar si i infektuar me koronavirus. Raportohet se princi 71-vjeçar është vendosur në izolim në Kështjellën “Balmoral” në Skoci. Një zëdhënës i princit tha: “Princi i Uellsit ka dalë ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 12:02
Princi Charles i Uellsit është konfirmuar si i infektuar me koronavirus. Raportohet se princi 71-vjeçar është vendosur në izolim në Kështjellën “Balmoral” në Skoci. Një zëdhënës i princit tha: “Princi i Uellsit ka dalë ...

Punonjësi doli pozitiv, stafi i degës së Thesarit në Fier hyn në karantinim
Stafi i degës së Thesarit në Fier kanë hyrë në vetëkarantinim.
Top Channel | 24-Mar-2020 15:22
Stafi i degës së Thesarit në Fier kanë hyrë në vetëkarantinim.

Lushnjë/ Nëna dhe djali me CoVid-19, 44 vjeçari mori virusin nga Italia
2 persona të tjerë nga Lushnja kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.
Top Channel | 24-Mar-2020 12:00
2 persona të tjerë nga Lushnja kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.

Princi Charles rezulton pozitiv me Covid-19
Share Princi Charles, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, njofton Clarence House. 71 vjeçari ka simptoma të lehta dhe “gjendja shëndetësore e tij është e mirë”, tha një zëdhënës. Bashkëshortja e princit, Camilla, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 12:19
Share Princi Charles, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, njofton Clarence House. 71 vjeçari ka simptoma të lehta dhe “gjendja shëndetësore e tij është e mirë”, tha një zëdhënës. Bashkëshortja e princit, Camilla, ...

Princi Charles del pozitiv në Coronavirus
Princi Charles ka rezultuar pozitiv në Coronavirus, ndërkohë gruaja e tij Camilla nuk ka dalë pozitive, njoftoi BBC-ja të mërkurën. Princi 71 vjeç është futur në vetizolim, në Skoci. “Princi ka rezultuar pozitiv në ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 13:41
Princi Charles ka rezultuar pozitiv në Coronavirus, ndërkohë gruaja e tij Camilla nuk ka dalë pozitive, njoftoi BBC-ja të mërkurën. Princi 71 vjeç është futur në vetizolim, në Skoci. “Princi ka rezultuar pozitiv në ...

Princi Çarls i prekur nga koronavirus
Princi Çarls i fronit britanik ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Njoftimin e bëri zyra e tij sot, duke bërë të ditur se princi 71-vjeçar kishte shfaqur simptoma dhe ishte vetë-izoluar në rezidencën mbretërore në ...
Zeri Amerikes | 25-Mar-2020 13:15
Princi Çarls i fronit britanik ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Njoftimin e bëri zyra e tij sot, duke bërë të ditur se princi 71-vjeçar kishte shfaqur simptoma dhe ishte vetë-izoluar në rezidencën mbretërore në ...

Princi Çarls është infektuar me koronavirusin e ri
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...
Portalb | 25-Mar-2020 13:00
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...

Një rast i ri me koronavirus në Fier, konfirmohet pozitiv punonjësi i Thesarit
Një tjetër rast i ri me koronavirus është konfirmuar këtë të martë në Fier. Raportohet se një nënpunës i degës së Thesarit në Fier ka rezultuar pozitiv me COVID 19. Gjithashtu mësohet se i gjithë stafi i degës së ...
Telegraf | 24-Mar-2020 16:27
Një tjetër rast i ri me koronavirus është konfirmuar këtë të martë në Fier. Raportohet se një nënpunës i degës së Thesarit në Fier ka rezultuar pozitiv me COVID 19. Gjithashtu mësohet se i gjithë stafi i degës së ...

E konfirmon familja mbretërore: Princi Charles është prekur nga koronavirusi
Koronavirusi po prek edhe njerëzit më të lartë të politikës botërore. Mediet ndërkombëtare raportojnë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19 Princi i Britanisë së Madhe, Charles. Siç bëhet e ditur nga mediet e huaja, ...
Standard | 25-Mar-2020 12:48
Koronavirusi po prek edhe njerëzit më të lartë të politikës botërore. Mediet ndërkombëtare raportojnë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19 Princi i Britanisë së Madhe, Charles. Siç bëhet e ditur nga mediet e huaja, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved