ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 08:25

Harroni Samsung dhe Apple, ky është telefoni për tu blerë në 2020

Harroni Samsung dhe Apple, ky është telefoni për tu blerë në 2020
Pavarësisht vlerës së madhe që ofrojnë për çmimin që kanë, telefonët OnePlus historikisht kanë pas dy defekte themelore nëse mund ti quajmë të tillë: nuk kanë pasur kurrë rezistencë ndaj ujit dhe as teknologjinë e ...
Medial | 26-Mar-2020 21:30
Pavarësisht vlerës së madhe që ofrojnë për çmimin që kanë, telefonët OnePlus historikisht kanë pas dy defekte themelore nëse mund ti quajmë të tillë: nuk kanë pasur kurrë rezistencë ndaj ujit dhe as teknologjinë e ...

Harroni Samsung dhe Apple, ky është telefoni për tu blerë në 2020
Pavarësisht vlerës së madhe që ofrojnë për çmimin që kanë, telefonët OnePlus historikisht kanë pas dy defekte themelore nëse mund ti quajmë të tillë: nuk kanë pasur kurrë rezistencë ndaj ujit dhe as teknologjinë e ...
PC World | 26-Mar-2020 21:27
Pavarësisht vlerës së madhe që ofrojnë për çmimin që kanë, telefonët OnePlus historikisht kanë pas dy defekte themelore nëse mund ti quajmë të tillë: nuk kanë pasur kurrë rezistencë ndaj ujit dhe as teknologjinë e ...

Telefoni i vitit i Huawei ka diçka që nuk shkon me të
Huawei prezantoi ditën e sotme telefonët e ri flagship: P40, P40 Pro dhe P40 Pro+. Telefonët e mrekullueshëm në pamje vinë me harduer impresionues. Por duhen vetëm pak minuta për të kuptuar se diçka nuk shkon me këta ...
Medial | 26-Mar-2020 20:16
Huawei prezantoi ditën e sotme telefonët e ri flagship: P40, P40 Pro dhe P40 Pro+. Telefonët e mrekullueshëm në pamje vinë me harduer impresionues. Por duhen vetëm pak minuta për të kuptuar se diçka nuk shkon me këta ...

Telefoni i vitit i Huawei ka diçka që nuk shkon me të
Huawei prezantoi ditën e sotme telefonët e ri flagship: P40, P40 Pro dhe P40 Pro+. Telefonët e mrekullueshëm në pamje vinë me harduer impresionues. Por duhen vetëm pak minuta për të kuptuar se diçka nuk shkon me këta ...
PC World | 26-Mar-2020 20:04
Huawei prezantoi ditën e sotme telefonët e ri flagship: P40, P40 Pro dhe P40 Pro+. Telefonët e mrekullueshëm në pamje vinë me harduer impresionues. Por duhen vetëm pak minuta për të kuptuar se diçka nuk shkon me këta ...

Galaxy Note 20 fillon të marrë formë
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:12
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...

Galaxy Note 20 i mrekullueshëm fillon të marrë formë
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...
Medial | 26-Mar-2020 16:00
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...

Galaxy Note 20 i mrekullueshëm fillon të marrë formë
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...
PC World | 26-Mar-2020 15:53
Hendeku mes Galaxy S20 dhe Galaxy Note 20 po reduktohet dita ditës. Dhe kur na ndajnë më pak se 5 muaj nga debutimi i flagshipit të ardhshëm të Samsung, kemi pamjen më të qartë të telefonit të shumëpritur deri më sot. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved