ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:01

Haaland tërhiqej nga United, por këshilla e babait ishte epike!

Haaland tërhiqej nga United, por këshilla e babait ishte epike!
Erling Haaland ka patur mundësi të transferohej te Manchester United, por në janar ai zgjodhi Borussia Dortmund-in. Ka qenë babai i tij ai i cili e ka bindur të mos transferohej te “Djajtë e kuq”. Trajneri i ekipit ...
Politiko | 25-Mar-2020 22:01
Erling Haaland ka patur mundësi të transferohej te Manchester United, por në janar ai zgjodhi Borussia Dortmund-in. Ka qenë babai i tij ai i cili e ka bindur të mos transferohej te “Djajtë e kuq”. Trajneri i ekipit ...

Nëse edicioni mbyllet ose vazhdon pa tifozë, ky është vendimi i Manchester Unitedit
Manchester Unitedi është i gatshëm të paguajë 6 milionë funte për tifozët që kanë bileta nëse katër ndeshjet e fundit të tyre në Premierligë nuk luhen ose luhen me dyer të mbyllura, transmeton zeri.info Klubi anglez ...
Zeri | 25-Mar-2020 21:31
Manchester Unitedi është i gatshëm të paguajë 6 milionë funte për tifozët që kanë bileta nëse katër ndeshjet e fundit të tyre në Premierligë nuk luhen ose luhen me dyer të mbyllura, transmeton zeri.info Klubi anglez ...

Babai i Haaland zbulon arsyen e pathënë pse djali i tij zgjodhi Dortmund para Man Utd
Alf Inge Haaland nuk është i huaj për Djajtë e Kuq, pasi ka hasur në ta në raste të shumta gjatë kohës së tij me Leeds United dhe Manchester City në Premierligë. Kapiteni i United, Roy Keane bëri një ndërhyrje të ...
Lajminet | 25-Mar-2020 20:12
Alf Inge Haaland nuk është i huaj për Djajtë e Kuq, pasi ka hasur në ta në raste të shumta gjatë kohës së tij me Leeds United dhe Manchester City në Premierligë. Kapiteni i United, Roy Keane bëri një ndërhyrje të ...

17:42 Ferdinand i do Kanen e Sanchon tek Man Utd Ish-futbollisti anglez do të donte t’i...
Ish-futbollisti anglez do të donte t’i shohë dy yjet e futbollit anglez tek “Djajtë e Kuq” nga sezoni i ardhshëm Ish-futbollisti anglez, Rio Ferdinand do të donte t’i shohë Harry Kanen e Jadon Sanchon në Manchester ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 17:45
Ish-futbollisti anglez do të donte t’i shohë dy yjet e futbollit anglez tek “Djajtë e Kuq” nga sezoni i ardhshëm Ish-futbollisti anglez, Rio Ferdinand do të donte t’i shohë Harry Kanen e Jadon Sanchon në Manchester ...

Ferdinand i do Kanen e Sanchon tek Man Utd
Ish-futbollisti anglez do të donte t’i shohë dy yjet e futbollit anglez tek “Djajtë e Kuq” nga sezoni i ardhshëm Ish-futbollisti anglez, Rio Ferdinand do të donte t’i shohë Harry Kanen e Jadon Sanchon në Manchester ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 17:39
Ish-futbollisti anglez do të donte t’i shohë dy yjet e futbollit anglez tek “Djajtë e Kuq” nga sezoni i ardhshëm Ish-futbollisti anglez, Rio Ferdinand do të donte t’i shohë Harry Kanen e Jadon Sanchon në Manchester ...

Griezmann drejt largimit nga Barça, gjiganti evropian përgatit ofertën për francezin
Manchester Unitedi është duke përgatitur që të bëjë një ofertë për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, transmeton zeri.info Griezmann iu bashkua Barcelonës nga Atletico Madridi në verën e kaluar për 120 milionë euro, ...
Zeri | 25-Mar-2020 17:26
Manchester Unitedi është duke përgatitur që të bëjë një ofertë për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, transmeton zeri.info Griezmann iu bashkua Barcelonës nga Atletico Madridi në verën e kaluar për 120 milionë euro, ...

Man Utd, optimist për qëndrimin e Pogbas në “Old Trafford”
“Djajtë e Kuq” besojnë se do ta mbajnë në ekip francezin së paku edhe një sezon, pasur parasysh se asnjë klub nuk ka shprehur interesim për të Manchester United beson se do ta mbajë Paul Pogban së paku edhe për një ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 15:43
“Djajtë e Kuq” besojnë se do ta mbajnë në ekip francezin së paku edhe një sezon, pasur parasysh se asnjë klub nuk ka shprehur interesim për të Manchester United beson se do ta mbajë Paul Pogban së paku edhe për një ...

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United
Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë.
Top Channel | 25-Mar-2020 00:27
Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë.

Griezmann i bashkohet gjigantit të Premierligës për 100 milionë euro
Ylli francez ka mbërritur në ‘Camp Nou’ verën e kaluar pas transferimit nga Atletico Madrid për 140 milionë euro. ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm të transferojnë atë në ‘Old Trafford’, duke ia ofruar numrin e famshëm 7, ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:08
Ylli francez ka mbërritur në ‘Camp Nou’ verën e kaluar pas transferimit nga Atletico Madrid për 140 milionë euro. ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm të transferojnë atë në ‘Old Trafford’, duke ia ofruar numrin e famshëm 7, ...

Unitedi e sheh Hudson-Odoin si alternativë të Sanchos
Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit, Sancho, me ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 12:19
Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit, Sancho, me ...

Unitedi e sheh Hudson-Odoin si alternativë të Sanchos
Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit, Sancho, me ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 13:00
Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit, Sancho, me ...

Griezmann të largohet nga Barcelona, klubi anglez kërkon shërbimet e tij
Manchester Unitedi ka qenë i lidhur me një transferim senzacional të sulmuesit të Barcelonës, Antoine Griezmann. 'Mundo Deportivo' raporton se sulmuesi francez mund të largohet nga Barcelona gjatë verës, shkruan ...
Zeri | 25-Mar-2020 12:57
Manchester Unitedi ka qenë i lidhur me një transferim senzacional të sulmuesit të Barcelonës, Antoine Griezmann. 'Mundo Deportivo' raporton se sulmuesi francez mund të largohet nga Barcelona gjatë verës, shkruan ...

12:32 Ferdinand: Ighalo meriton kontratë të re në United Ish-qendërmbrojtësi legjendar i...
Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, mendon se Odion Ighalo i ka sjellë skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer shumë pika të forta në fazën e sulmit dhe për këtë arsye mendon se Djajtë e Kuq ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 12:34
Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, mendon se Odion Ighalo i ka sjellë skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer shumë pika të forta në fazën e sulmit dhe për këtë arsye mendon se Djajtë e Kuq ...

Unitedi në kontakt me agjentin e Jadon Sanchos
Manchester Unitedi e ka kontaktuar agjentin Jadon Sanchos në dy muajt e fundit – raporton The Sun . Gazetari Fabrizio Romano thotë se Ole Gunnar Solskjaer është i vendosur që ta transferojë anësorin e Borussia ...
Telegrafi | 24-Mar-2020 23:54
Manchester Unitedi e ka kontaktuar agjentin Jadon Sanchos në dy muajt e fundit – raporton The Sun . Gazetari Fabrizio Romano thotë se Ole Gunnar Solskjaer është i vendosur që ta transferojë anësorin e Borussia ...

Ferdinand: Ighalo meriton kontratë të re në United
Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, mendon se Odion Ighalo i ka sjellë skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer shumë pika të forta në fazën e sulmit dhe për këtë arsye mendon se Djajtë e Kuq ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 12:17
Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, mendon se Odion Ighalo i ka sjellë skuadrës së Ole Gunnar Solskjaer shumë pika të forta në fazën e sulmit dhe për këtë arsye mendon se Djajtë e Kuq ...

Ferdinand: Mourinho nuk do ta lejojë kalimin e Kane te Unitedi
Planet e Manchester Unitedit për transferimin e Harry Kane mund të prishen nga trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, thotë Rio Ferdinand. Sulmuesi anglez që një kohë të gjatë është lidhur me një kalim në Old ...
Telegrafi | 24-Mar-2020 22:59
Planet e Manchester Unitedit për transferimin e Harry Kane mund të prishen nga trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, thotë Rio Ferdinand. Sulmuesi anglez që një kohë të gjatë është lidhur me një kalim në Old ...

Muriqi nuk i ndalë përgatitjet, stërvitet në shtëpi
Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë. Kampioni i ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 10:10
Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë. Kampioni i ...

United, i bindur se Pogba s’do të largohet
Mediumi i madh amerikan ESPN raporton se drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit besojnë se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij sezoni, pasi që janë të bindur se asnjë klub s’do të ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 09:38
Mediumi i madh amerikan ESPN raporton se drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit besojnë se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij sezoni, pasi që janë të bindur se asnjë klub s’do të ...

Marrin fund dilemat, gazetarja zbulon pse Aro Muriç nuk ka luajtur në 32 ndeshjet e fundit
Aro Muriç ka luajtur në vetëm pesë ndeshje për Nottingham Forestin pas huazimit nga Manchester City. Vetëm 12 muaj më parë, portieri i Kosovës ishte pjesë e skuadrës së Manchester Cityt që e fitoi Kupën Karabao në......
Zeri | 25-Mar-2020 09:09
Aro Muriç ka luajtur në vetëm pesë ndeshje për Nottingham Forestin pas huazimit nga Manchester City. Vetëm 12 muaj më parë, portieri i Kosovës ishte pjesë e skuadrës së Manchester Cityt që e fitoi Kupën Karabao në......

United, i bindur se Pogba s’do të largohet
Mediumi i madh amerikan ESPN raporton se drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit besojnë se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij sezoni, pasi që janë të bindur se asnjë klub s’do të ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 08:30
Mediumi i madh amerikan ESPN raporton se drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit besojnë se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij sezoni, pasi që janë të bindur se asnjë klub s’do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved