ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 21:44

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 10:17
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Bëhen 6 viktima me koronavirus edhe në Serbi
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 10:11
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:03
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:55
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë me respiratorë ditëve të fundit. Sipas të dhënave të fundit, tashmë 384 persona ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:45
Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë me respiratorë ditëve të fundit. Sipas të dhënave të fundit, tashmë 384 persona ...

Dy viktima të reja të pandemisë COVID-19 në Serbi
Gjatë natës vdiqën dy pacientë shtrirë të konfirmuar se ishin të infektuar nga korona virusi i ri SARS-CoV-2, ka njoftuar ministria serbe e shëndetësisë. Deri tani janë regjistruar 6 të vdekur nga pandemia në Serbi. Të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:28
Gjatë natës vdiqën dy pacientë shtrirë të konfirmuar se ishin të infektuar nga korona virusi i ri SARS-CoV-2, ka njoftuar ministria serbe e shëndetësisë. Deri tani janë regjistruar 6 të vdekur nga pandemia në Serbi. Të ...

Vdesin edhe dy persona të tjerë në Serbi
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
Shprehja | 26-Mar-2020 09:00
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

384 të prekur me Coronavirus në Serbi, vdesin edhe dy persona të tjerë
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me Coronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 08:52
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me Coronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

384 të prekur me koronavirus në Serbi, vdesin edhe dy persona të tjerë
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 08:49
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

Infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i qeverisë serbe
Preket nga koronavirusi edhe sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç. Lajmi është konfirmuar nga Ministri i Mjedisit Goran Trivan, i cili tha se Bllazhiç është dërguar ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 10:11
Preket nga koronavirusi edhe sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç. Lajmi është konfirmuar nga Ministri i Mjedisit Goran Trivan, i cili tha se Bllazhiç është dërguar ...

Në Serbi 81 raste të reja me koronavirus, 384 gjithsejtë, 4 të vdekur
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...
PortaliOnline | 25-Mar-2020 15:54
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Koronavirus
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 15:43
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...

Rritje e madhe e numrit të të prekurve me koronavirus në Serbi
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:35
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...

Numri i të infektuarve në Serbi rritet në 384
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 15:30
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Covid-19
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.
Koha.net | 25-Mar-2020 15:27
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.

Dy të infektuar nga koronavirusi në Prilep
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 11:44
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...

Dy të infektuar nga koronavirusi në Prilep
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...
Shenja | 25-Mar-2020 11:38
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...

Koronavirusi prek sekretarin e Qeverisë Serbe
Koronavirusi ka prekur Sekretarin e ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i cili ...
Telegraf | 25-Mar-2020 09:40
Koronavirusi ka prekur Sekretarin e ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i cili ...

Serbi, infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i shtetit
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 10:33
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...

Serbi, infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i shtetit
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 09:49
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved