ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:06

Dortmundi ulë çmimin e Sanchos, alarmohen Chelsea dhe Unitedi

Dortmundi ulë çmimin e Sanchos, alarmohen Chelsea dhe Unitedi
Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha të Ligës ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 11:00
Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha të Ligës ...

Upamecano i bën të qartë Leipzigut se do të largohet në verë, klubi gjerman i vendos çmimin e largimit
Dayot Upamecano po vlerësohet si njëri nga mbrojtësit më të talentuar në botë. Qendërmbrojtësit francez prej tre viteve po shkëlqen në Bundesliga me RB Leipzig ku edhe vlera e tij është rritur dukshëm. 21-vjeçari është ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 11:00
Dayot Upamecano po vlerësohet si njëri nga mbrojtësit më të talentuar në botë. Qendërmbrojtësit francez prej tre viteve po shkëlqen në Bundesliga me RB Leipzig ku edhe vlera e tij është rritur dukshëm. 21-vjeçari është ...

Manchester United i prin garës për Sanchon
Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë garë e nxehtë mes gjigantëve anglezë, Liverpooli, ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 10:20
Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë garë e nxehtë mes gjigantëve anglezë, Liverpooli, ...

Dortmundi ulë çmimin e Sanchos, alarmohen Chelsea dhe Unitedi
Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha të Ligës ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:06
Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha të Ligës ...

Upamecano i bën të qartë Leipzigut se do të largohet në verë, klubi gjerman i vendos çmimin e largimit
Dayot Upamecano po vlerësohet si njëri nga mbrojtësit më të talentuar në botë. Qendërmbrojtësit francez prej tre viteve po shkëlqen në Bundesliga me RB Leipzig ku edhe vlera e tij është rritur dukshëm. 21-vjeçari është ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:43
Dayot Upamecano po vlerësohet si njëri nga mbrojtësit më të talentuar në botë. Qendërmbrojtësit francez prej tre viteve po shkëlqen në Bundesliga me RB Leipzig ku edhe vlera e tij është rritur dukshëm. 21-vjeçari është ...

Manchester United i prin garës për Sanchon
Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë garë e nxehtë mes gjigantëve anglezë, Liverpooli, ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:31
Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë garë e nxehtë mes gjigantëve anglezë, Liverpooli, ...

Bild: Alaba do të largohet këtë verë nga Bajerni
Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, David Alaba largohet nga Bajern Munihu. Kontrata e tij me Bayernin skadon në verën e vitit 2021, dhe negociatat për një marrëveshje të re, ende nuk kanë filluar. Mirëpo tani “Bild” ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 09:15
Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, David Alaba largohet nga Bajern Munihu. Kontrata e tij me Bayernin skadon në verën e vitit 2021, dhe negociatat për një marrëveshje të re, ende nuk kanë filluar. Mirëpo tani “Bild” ...

Ylli i Bayern ndihet i mashtruar, dëshiron të largohet
Futbollisti austriak ka mbërritur në Mynih si një 15 vjeçar, dhe nga ajo ditë, të gjitha sezonet profesionale i ka kaluar te bavarezët, për një huazimi një vjeçar të kaluar te Hoffenheim. Kontrata e tij me Bayernin ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:02
Futbollisti austriak ka mbërritur në Mynih si një 15 vjeçar, dhe nga ajo ditë, të gjitha sezonet profesionale i ka kaluar te bavarezët, për një huazimi një vjeçar të kaluar te Hoffenheim. Kontrata e tij me Bayernin ...

Arsenali shumë afër transferimit të Smallingut
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:10
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...

Manchester United e gatshme ta thyej rekordin e transferimeve për Sanchon
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:24
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...

Arsenali shumë afër transferimit të Smallingut
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Arsenali thuhet se po tenton të transferojë Chris Smallingun nga Manchester Unitedi në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi anglez është aktualisht në huazim te Roma nga Djajtë e Kuq deri në fund të këtij edicioni. Edhe pse ...

Milani tenton transferimin e super-talentit të Bayernit
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:58
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...

Milan në verë transferon falas yllin e Dortmund
Vendi i Gotze në Borussia Dortmund ka rënë dhe atij i është dashur shpesh që të ulet në stol me lojtarët si Jadon Sancho, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt që janë zgjedhur përpara tij, transmeton . 27-vjeçari, i cili u ...
Lajminet | 25-Mar-2020 21:40
Vendi i Gotze në Borussia Dortmund ka rënë dhe atij i është dashur shpesh që të ulet në stol me lojtarët si Jadon Sancho, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt që janë zgjedhur përpara tij, transmeton . 27-vjeçari, i cili u ...

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:41
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 21:00
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Milani tenton transferimin e super-talentit të Bayernit
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 21:00
Milani shpreson që të transferojë në këtë verë lojtarin e talentuar të Bayern Munichut, Mickael Cuisance. Rossonerët po planifikojnë që të bëjnë disa ndryshime në skuadër, madje t’i largojnë edhe disa lojtarë që janë ...

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 20:07
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...

Milani vlerëson transferimin e Gotzes
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:50
Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit. Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar ...

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...
Koha.net | 25-Mar-2020 20:01
Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ...

Real Madridi refuzoi transferimin e Bruno Fernandesit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e lojtarit gjatë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 10:26
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e lojtarit gjatë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved