ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:15

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në moshën 37-vjeçare

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në moshën 37-vjeçare
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Lajmin e konfirmoi ditën e djeshme Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i ...
Medial | 26-Mar-2020 08:57
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Lajmin e konfirmoi ditën e djeshme Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i ...

Humb jetën diplomati 37-vjeçar, u prek nga koronavirusi
Një diplomat i lartë britanik i stacionuar në Hungari ka humbur jetën pasi u prek nga koronavirusi. Lajmi u konfirmua nga Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shef i Misionit për ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 08:55
Një diplomat i lartë britanik i stacionuar në Hungari ka humbur jetën pasi u prek nga koronavirusi. Lajmi u konfirmua nga Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shef i Misionit për ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me Coronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 08:22
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Diplomati i lartë britanik humb jetën nga Covid-19 në moshën 37-vjeçare
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka humbur jetën pas infektimit me coronavirus, tha të mërkurën Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i Misionit për ...
Politiko | 26-Mar-2020 08:07
Një diplomat i lartë britanik i vendosur në Hungari ka humbur jetën pas infektimit me coronavirus, tha të mërkurën Zyra e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar. Steven Dick, 37 vjeç, ishte Zëvendës Shefi i Misionit për ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:01
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Vdes në moshën 37 vjeç nga koronavirusi diplomati britanik
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 06:23
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Medial | 26-Mar-2020 07:11
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 23:41
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...

Zëvendësambasadori britanik në Hungari vdes nga coronavirusi
Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:06
Zëvendësambasadori britanik në Budapest të Hungarisë, ka vdekur pas kontraktimit të coronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në ...

Një diplomat britanik vdes pas diagnostikimit me koronavirus
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...
Radio Evropa e Lire | 25-Mar-2020 21:03
Një diplomat britanik ka vdekur në Hungari, pasi është infektuar me koronavirus. Steven Dick, zëvendësambasador në Budapest, ka qenë 37 vjeç. Dick, i cili ka punuar disa vite në Kabul dhe Riad, ka marrë postin në ...

Diplomati britanik në Budapest vdes nga koronavirusi
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...
Koha.net | 25-Mar-2020 20:40
Steven Dick, zëvendësi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest ka vdekur pas infektimit me koronavirus, ka bërë të ditur të mërkuren Shërbimi i Jashtëm britanik. Diplomati 37-vjeçar ka vdekur në Hungari të marten, ...

Vdes diplomati britanik në Budapest, i infektuar me koronavirus
Budapest, 25 mars – Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Siç thuhet në kumtesë, diplomati 37 vjeçar ka vdekur dje në ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 20:37
Budapest, 25 mars – Vdiq ish shefi i misionit në ambasadën britanike në Budapest Stiven Dik, i cili ishte infektuar me Kovid 19, kumtoi sot Forin ofis. Siç thuhet në kumtesë, diplomati 37 vjeçar ka vdekur dje në ...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 20:20
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19. ...

Vdes nga koronavirusi diplomati britanik në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 19:51
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...

Diplomati britanik, vdes pasi kontraktoi Covid-19 në Hungari
Një diplomat britanik në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi kontraktoi koronavirus. Zyra e Jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, zëvendës shefi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest, transmeton ...
Arbresh | 25-Mar-2020 19:48
Një diplomat britanik në Hungari ka vdekur në moshën 37 vjeçare pasi kontraktoi koronavirus. Zyra e Jashtme konfirmoi vdekjen e Steven Dick, zëvendës shefi i misionit në Ambasadën Britanike në Budapest, transmeton ...

Vdes nga koronavirusi diplomati i ambasadës britanike në Budapest
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 19:38
Një diplomat i lartë britanik ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, nënkryetar i misionit në ambasadën britanike në Budapest, ndërroi jetë të martën pasi testoi pozitivisht për sëmundjen COVID-19, ...

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...
Aktuale.MK | 25-Mar-2020 19:31
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...

?Diplomati britanik vdes nga koronavirusi
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 19:07
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...

?Diplomati britanik vdes nga koronavirusi
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 19:00
Zëvendës ambasadori britanik në Budapest ka vdekur pas kontraktimit të koronavirusit. Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, transmeton ‘Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike ...

Diplomati britanik vdes nga koronavirusi
Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, raporton ‘The Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike në Hungari, në dhjetor 2019.
Lajminet | 25-Mar-2020 18:56
Steven Dick, 37-vjeç, vdiq dje pasi mori sëmundjen, raporton ‘The Guardian’. Ai u bë zëvendës shefi i misionit në Ambasadën britanike në Hungari, në dhjetor 2019.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved