ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 11:56

Ilda Bejleri përlotet nga karantina dhe “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po më bie mbi kokë

Ilda Bejleri përlotet nga karantina dhe “kthehet” në rrugën e Zotit: Kam ankth, më duket sikur tavani po më bie mbi kokë
Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas Ildës, ka momente ku i ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 20:28
Moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, ajo tregon e përlotur se po kalon një gjendje ankthi. Sipas Ildës, ka momente ku i ...

VIDEO: Harron përfundmisht ish burrin mekanik, Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut
Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur këto kohë. Pasi braktisi ish bashkëshortin, ajo tashmë ka nisur një jetë të re në krahët e ish deputetit Mark Frroku. Ky i fundit, këto kohë është bërë pjesë e showbizit shqiptar, ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 17:08
Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur këto kohë. Pasi braktisi ish bashkëshortin, ajo tashmë ka nisur një jetë të re në krahët e ish deputetit Mark Frroku. Ky i fundit, këto kohë është bërë pjesë e showbizit shqiptar, ...

Noizy kërkon të bëhen 27 mijë komente në postimin e tij për të publikuar nesër këngën e re “Nuk je bad”
Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik Noizy, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Artisti, i cili më 3 prill do të prezantojë albumin e ri “Epoka”, së fundmi ka kërkuar nga ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 20:16
Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik Noizy, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Artisti, i cili më 3 prill do të prezantojë albumin e ri “Epoka”, së fundmi ka kërkuar nga ...

Enrique Iglesias tregon se ka ndërruar jetë njerku i tij, Carlos Falcó nga coronavirusi
Familja e Enrique Iglesias, si shumë familje në të gjithë botën, janë prekur nga coronavirusi shkatërrues. Njerku i tij, Carlos Falcó, vdiq në moshën 83-vjeçare pasi kontraktoi COVID-19. Këngëtari i “Hero” hapi zemrën ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 19:36
Familja e Enrique Iglesias, si shumë familje në të gjithë botën, janë prekur nga coronavirusi shkatërrues. Njerku i tij, Carlos Falcó, vdiq në moshën 83-vjeçare pasi kontraktoi COVID-19. Këngëtari i “Hero” hapi zemrën ...

Dafina Zeqiri ndan një imazh provokues nga pushimet në Maldive: Me mendje jam atje
Në këtë kohë pandemie globale, të gjithë u kanë bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi në mënyrë që të evitohet sa më shpejt virusi COVID-19. Kjo tashmë ka izoluar edhe të famshmit, përkundër se ishin tërë ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 18:19
Në këtë kohë pandemie globale, të gjithë u kanë bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi në mënyrë që të evitohet sa më shpejt virusi COVID-19. Kjo tashmë ka izoluar edhe të famshmit, përkundër se ishin tërë ...

Arnold Schwarzenegger dhuron një milion dollarë për luftën ndaj coronavirusit
Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e coronavirusit. Ai me anë të një postimi të publikuar në Instagram ka bërë të ditur se dhuroi ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:18
Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e coronavirusit. Ai me anë të një postimi të publikuar në Instagram ka bërë të ditur se dhuroi ...

Taylor Swift dhe Ariana Grande ndihmojnë fansat e tyre që humbën vendet e punës pas përhapjes së coronavirusit
Dy nga yjet e muzikës pop, Taylor Swift dhe Ariana Grande, po u rikthehen fansave të tyre pasi pandemia coronavirus ka lënë shumë njerëz në botë pa punë dhe pa pagesa. Numri i amerikanëve që janë paraqitur pa punë u ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 16:44
Dy nga yjet e muzikës pop, Taylor Swift dhe Ariana Grande, po u rikthehen fansave të tyre pasi pandemia coronavirus ka lënë shumë njerëz në botë pa punë dhe pa pagesa. Numri i amerikanëve që janë paraqitur pa punë u ...

Këngëtarja e njohur, e dëshpëruar pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit: Turp, tradhti…pse o Zot
Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e ka shprehur mllefin e saj përmes disa postimeve në rrjete sociale. “ Kjo qka po ndodh sot do jetë ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 11:12
Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e ka shprehur mllefin e saj përmes disa postimeve në rrjete sociale. “ Kjo qka po ndodh sot do jetë ...

Arta Nitaj improvizon një “bisedë” me Beyoncen në Instagram, duke demonstruar mashtrimet që po bëjnë llogaritë e rreme
Bukuroshja Arta Nitaj është shumë e përfolur në media për jetën e saj private. Ajo është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Së ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:47
Bukuroshja Arta Nitaj është shumë e përfolur në media për jetën e saj private. Ajo është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Së ...

Publikohet klipi më i ri i Dua Lipës, “Break my heart”
Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, artistja Dua Lipa publikoi klipin e saj të ri “Break my heart”. Klipi u publikua vetëm pak orë, pasi kënga u publikua në versionin audio. Ashtu si në çdo paraqitje tjetër, Dua edhe ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:17
Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, artistja Dua Lipa publikoi klipin e saj të ri “Break my heart”. Klipi u publikua vetëm pak orë, pasi kënga u publikua në versionin audio. Ashtu si në çdo paraqitje tjetër, Dua edhe ...

Dita e 15 e izolimit në shtëpi, Samanta shfaqet në formën më të mirë
Shqipëria ashtu si pjesa më e madhe e botë po kalon në një fazë të vështirë pas shpërthimit të pandemisë. Për të shmangur përhapjen edhe më të madhe të COVID-19 qeveria në Shqipëri ka ndërmarr masa të rrepta ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 20:46
Shqipëria ashtu si pjesa më e madhe e botë po kalon në një fazë të vështirë pas shpërthimit të pandemisë. Për të shmangur përhapjen edhe më të madhe të COVID-19 qeveria në Shqipëri ka ndërmarr masa të rrepta ...

Kim kujton udhëtimin në Paris, thotë se i mungon ai vend
Kim Kardashian gjatë ditës së sotme ka hapur arkivat e fotografive nga udhëtimi në Paris, shkruan . Ajo publikoi një sërë imazhesh, ku shfaqet e veshur me kostum lëkure me ngjyrë rozë dhe pozoi e ulur në një karrige. ...
Lajminet | 26-Mar-2020 20:23
Kim Kardashian gjatë ditës së sotme ka hapur arkivat e fotografive nga udhëtimi në Paris, shkruan . Ajo publikoi një sërë imazhesh, ku shfaqet e veshur me kostum lëkure me ngjyrë rozë dhe pozoi e ulur në një karrige. ...

E përlotur, Ilda Bejleri: Besimi në Zot po më qetëson pak nga ky stres që po kaloj nga koronavirusi
Tashmë dihet publikisht që reperi Stresi mbështet Partinë Demokratike, shkruan GazetaBlic. Madje të gjitha arrestimet që atij i bëheshin reperi fajsonte qeverinë Rama. Në Instagram reperi ka publikuar një video të ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 20:13
Tashmë dihet publikisht që reperi Stresi mbështet Partinë Demokratike, shkruan GazetaBlic. Madje të gjitha arrestimet që atij i bëheshin reperi fajsonte qeverinë Rama. Në Instagram reperi ka publikuar një video të ...

Ramë Lahaj me performancë nga shtëpia, përmend situatën në vend
Tenori Ramë Lahaj bashkë me disa miq të tij, realizoi performancë nga shtëpia, shkruan . Lahaj publikoi videon, ku shfaqet bashkë me tre miqtë e tij duke kënduar, përcjellë me instrumente muzikore. Ai thotë se në atë që ...
Lajminet | 26-Mar-2020 20:08
Tenori Ramë Lahaj bashkë me disa miq të tij, realizoi performancë nga shtëpia, shkruan . Lahaj publikoi videon, ku shfaqet bashkë me tre miqtë e tij duke kënduar, përcjellë me instrumente muzikore. Ai thotë se në atë që ...

Granit Xhaka përshkruan se si po e kalon karantinimin në Londër: Masat po bëhen gjithnjë e më të ashpra
Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, ashtu si të gjithë kolegët e tij, ka pezulluar të gjithë angazhimin e tij sportiv për shkak të pandemisë globale coronavirus. Teksa po qëndron i karantinuar në kryeqytetin anglez, ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:00
Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, ashtu si të gjithë kolegët e tij, ka pezulluar të gjithë angazhimin e tij sportiv për shkak të pandemisë globale coronavirus. Teksa po qëndron i karantinuar në kryeqytetin anglez, ...

“Në këtë ditë zie për politikën kosovare”, Ramë Lahaj me shokë ia japin këngës
Ramë Lahaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se në këtë ditë zie për politikën kosovare kanë vendosur të këndojnë, për të treguar se janë më të bashkuar se kurrë me Kosovën. Ai ka bërë thirrje që në këtë kohë ...
Koha.net | 26-Mar-2020 20:04
Ramë Lahaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se në këtë ditë zie për politikën kosovare kanë vendosur të këndojnë, për të treguar se janë më të bashkuar se kurrë me Kosovën. Ai ka bërë thirrje që në këtë kohë ...

Noizy planifikon ta publikojë nesër këngën e re, por ka një kusht
Reperi Noizy ka njoftuar fansat që nesër planifikon ta lansojë projektin e ri muzikor, shkruan . “Nuk je bad”, mban titullin kënga e re e Noizyt, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin, ndërsa për fansat solli një ...
Lajminet | 26-Mar-2020 19:49
Reperi Noizy ka njoftuar fansat që nesër planifikon ta lansojë projektin e ri muzikor, shkruan . “Nuk je bad”, mban titullin kënga e re e Noizyt, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin, ndërsa për fansat solli një ...

Stresi shanë Erion Veliajn përmes një video të publikuar
Të gjithë e mbajnë mend nga emisioni “Njerëz të humbur”, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për moderatoren Aida Shtino e cila ka vite që më nuk shfaqet në ekran, duke qenë se dhe ndërpreu kontratën me televizionin ku ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 18:51
Të gjithë e mbajnë mend nga emisioni “Njerëz të humbur”, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për moderatoren Aida Shtino e cila ka vite që më nuk shfaqet në ekran, duke qenë se dhe ndërpreu kontratën me televizionin ku ...

Enrique Iglesias humb njeriun e afërt nga koronavirusit
Këngëtari i njohur Enrique Iglesias në një njoftim që ka bërë në rrjetet sociale, ka treguar se ka humbur njerkun e tij, Carlos Falco, për shkak të koronavirusit. Biznesmeni i njohur spanjoll ndërroi jetë në moshën ...
Politiko | 26-Mar-2020 18:25
Këngëtari i njohur Enrique Iglesias në një njoftim që ka bërë në rrjetet sociale, ka treguar se ka humbur njerkun e tij, Carlos Falco, për shkak të koronavirusit. Biznesmeni i njohur spanjoll ndërroi jetë në moshën ...

Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19: Qëndroni në shtëpi, ruani njerëzit tuaj
SNANJE Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 08:42
SNANJE Këngëtari i njohir Enrique Iglesias ka humbur njërkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved