ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 17:47

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 18:47
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

“Ore u jetoka edhe pa makina për të lëvizur 100 metra”, Veliaj bashkëbisedim me qytetarët: Pas koronavirusit do të bëhemi më të fortë, shumë shpejt nisim rindërtimin e shtëpive
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte sot në familjet e Ardjan Allarait, Maringlen Ballës, Ramazan Memës e Petrit Koshit, nga Farka e Madhe dhe Farka e Vogël, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti i ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:09
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte sot në familjet e Ardjan Allarait, Maringlen Ballës, Ramazan Memës e Petrit Koshit, nga Farka e Madhe dhe Farka e Vogël, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti i ...

146 të prekur, zv.ministrja e Shëndetësisë: Ishte e pritshme, kishim 100 mijë të ardhur nga Italia
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:58
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...

Veliaj: Do të bëhemi më të fortë pas koronavirusit
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. Erion ...
Telegraf | 25-Mar-2020 19:25
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. Erion ...

Këshilloi qytetarët të merrnin Brufen, mjeku Brataj heq dorë nga ilaçi: S’e përdora, kishte shumë debate. Paracetamoli më qetësoi
Mjeku dhe njëkohësisht drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv për koronavirus. I ftuar në një lidhje me Skype në emisionin “Open” të Eni Vasilit, mjeku foli për simptomat që kishte pasur dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 10:30
Mjeku dhe njëkohësisht drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv për koronavirus. I ftuar në një lidhje me Skype në emisionin “Open” të Eni Vasilit, mjeku foli për simptomat që kishte pasur dhe ...

“Kisha temperaturë 39.5”, Shefi i Urgjencës Kombëtare flet në Open pasi rezultoi pozitiv me Covid-19
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel ku tregoi për simptomat e para që iu shafqën atij.
Top Channel | 24-Mar-2020 23:43
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel ku tregoi për simptomat e para që iu shafqën atij.

Pozitiv me COVID-19/ “Dhimbje në çdo pjesë të trupit”, kreu i Urgjencës Kombëtare tregon gjendjen: Nisi me temperaturë të lartë e me kollë
Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka dhënë detaje mbi gjendjen e tij shëndetësore pasi rezultoi se ishte pozitiv me COVID-19. Në një lidhje Skype për emisionin “Opinion”, Brataj, teksa ndodhet në shtëpi tha ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 22:38
Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka dhënë detaje mbi gjendjen e tij shëndetësore pasi rezultoi se ishte pozitiv me COVID-19. Në një lidhje Skype për emisionin “Opinion”, Brataj, teksa ndodhet në shtëpi tha ...

Një mjeke e Spitalit Infektiv e prekur nga COVID-19?!
Koronavirusi nuk ka kursyer as bluzat e bardha në Shqipëri. Dyshohet se një mjeke e Spitalit Infektiv është infektuar. Akoma nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, por më shumë të dhëna do të japë Ministria e ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 09:04
Koronavirusi nuk ka kursyer as bluzat e bardha në Shqipëri. Dyshohet se një mjeke e Spitalit Infektiv është infektuar. Akoma nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, por më shumë të dhëna do të japë Ministria e ...

Sot u konfirmua me koronavirus, “profecia” e Skënder Bratajt për veten dy javë më parë
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u konfirmua me koronavirus duke u bërë një ndër 123 shqiptarët që janë pozitivë. Nuk dihet ende se si u infektua Brataj, ndërsa dy javë më parë ai duket të ketë bërë edhe një ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 20:12
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u konfirmua me koronavirus duke u bërë një ndër 123 shqiptarët që janë pozitivë. Nuk dihet ende se si u infektua Brataj, ndërsa dy javë më parë ai duket të ketë bërë edhe një ...

U infektua nga koronavirusi, reagon Drejtori i Urgjencës Kombëtare, mesazh të fortë për qytetarët: Bëhuni të padukshëm…
Skënder Brataj, Drejtori i Urgjencës Kombëtare ka rezultuar pozitiv me covid19. Ai së fundmi ka bërë reagimin e tij të parë që pas infektimit ku ka thënë se është në gjendje të mirë ndërsa aktualisht po kurohet në ...
Top Channel | 24-Mar-2020 19:47
Skënder Brataj, Drejtori i Urgjencës Kombëtare ka rezultuar pozitiv me covid19. Ai së fundmi ka bërë reagimin e tij të parë që pas infektimit ku ka thënë se është në gjendje të mirë ndërsa aktualisht po kurohet në ...

COVID-19/ Meta: Kemi porositur dhjetëra mijëra tampone. Të mbrojmë personelin shëndetësor
Në lidhje direkte për emisionin “Real Story”, Presidenti Ilir Meta deklaroi se Shqipëria ka porositur dhjetëra mijëra tampone. “Shqipëria do t’i ketë të gjitha mundëstë e tamponimit. Por, mbi të gjitha është mbrojtja e ...
Politiko | 25-Mar-2020 21:55
Në lidhje direkte për emisionin “Real Story”, Presidenti Ilir Meta deklaroi se Shqipëria ka porositur dhjetëra mijëra tampone. “Shqipëria do t’i ketë të gjitha mundëstë e tamponimit. Por, mbi të gjitha është mbrojtja e ...

Meta: Do kemi dhjetëra mijëra tampone, është e rëndësishme të mbrojmë mjekët dhe personelin shëndetësor
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se shteti ka në dispozicion dhjetëra e mijëra tamptone, kurse shtoi se në këto momente është e rëndësishme që të mbrohet ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:45
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se shteti ka në dispozicion dhjetëra e mijëra tamptone, kurse shtoi se në këto momente është e rëndësishme që të mbrohet ...

Situata nga koronavirusi/ Meta: Do kemi dhjetëra mijëra tampone, është e rëndësishme të mbrojmë mjekët dhe personelin shëndetësor
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se shteti ka në dispozicion dhjetëra e mijëra tamptone, kurse shtoi se në këto momente është e rëndësishme që të mbrohet ...
Medial | 25-Mar-2020 21:34
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se shteti ka në dispozicion dhjetëra e mijëra tamptone, kurse shtoi se në këto momente është e rëndësishme që të mbrohet ...

Meta tregon pse iu nënshtrua testit për koronavirusin: Secili që ka një dyshim duhet ta bëjë
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në “Real Story” ka folur mbi eksperiencën personale në lidhje me koronavirusin dhe kontaktin që e detyroi të bënte testin. Teksa u ngacmua nga Balla për qetësinë që reflekton ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:28
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ftuar në “Real Story” ka folur mbi eksperiencën personale në lidhje me koronavirusin dhe kontaktin që e detyroi të bënte testin. Teksa u ngacmua nga Balla për qetësinë që reflekton ...

U infektua me Covid-19, reagon drejtori i Urgjencës Kombëtare
Reagon për herë të parë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili sot doli pozitiv në testin e Coronavirusit. Përmes një reagimi publik, Brataj shprehet se, gjendja e tij shëndetësore paraqitet më e mirë ...
Telegraf | 24-Mar-2020 20:26
Reagon për herë të parë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili sot doli pozitiv në testin e Coronavirusit. Përmes një reagimi publik, Brataj shprehet se, gjendja e tij shëndetësore paraqitet më e mirë ...

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:11
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

Pako me ushqime për familjet e prekura nga tërmeti në Farkë të Madhe dhe Farkë e Vogël
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...
Medial | 25-Mar-2020 18:52
Bashkia e Tiranës vazhdon çdo ditë të ndihmojë me pako ushqimore njerëzit në nevojë dhe të moshuarit, të cilët në këto ditë të vështira pas përhapjes së virusit COVID-19, e kanë të pamundur të dalin nga shtëpitë. ...

146 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri, Rakacolli: Ishte e pritshme, 100 mijë persona u kthyen nga Italia
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:46
Mira Rakacolli, zëvendësministre e Shëndetësisë, foli në A2 mbi situatën aktuale nga koronavirusi në vendin tonë, duke u shprehur se aktualisht janë konfirmuar 146 të prekur dhe për të kjo ishte një situatë e ...

Brataj reagon pasi doli pozitiv: Jam me temperaturë, qëndroni në shtëpi për të shmangur rrezikun
Drejtori i Urgjences Kombetare Skender Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas lajmit se ai kishte rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj ka sqaruar se është në gjendje të stabilizuar shëndetësore, dhe se duke qenë në ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 19:57
Drejtori i Urgjences Kombetare Skender Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas lajmit se ai kishte rezultuar pozitiv me Covid-19. Brataj ka sqaruar se është në gjendje të stabilizuar shëndetësore, dhe se duke qenë në ...

U infektua nga COVID-19, flet drejtori i Urgjencës: Në front mund të dëmtohesh, temperatura ime ka rënë
Ministrja e Shendetesise ka konfirmuar kete mesdite se Drejtori i Urgjences Kombetare, Skender Brataj eshte prekur nga koronavirusi. Me nje shenim ne faqen e saj ne Facebook, Manastirliu shkruan se “Dr. Skënder Brataj ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 19:36
Ministrja e Shendetesise ka konfirmuar kete mesdite se Drejtori i Urgjences Kombetare, Skender Brataj eshte prekur nga koronavirusi. Me nje shenim ne faqen e saj ne Facebook, Manastirliu shkruan se “Dr. Skënder Brataj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved