ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 17:26

“Sapo bisedova me mjekun e spitalit Durrës që u shërua nga COVID-19”, Manastirliu: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e tyre

“Sapo bisedova me mjekun e spitalit Durrës që u shërua nga COVID-19”, Manastirliu: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e tyre
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 19:42
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...

Mbledhja online e qeverisë, Manastirliu: Në javën e parë të prillit…
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:27
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...

Lajmi i mirë që ngjall shpresë: Një mjek dhe një infermier me koronavirus janë shëruar
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:44
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

COVID-19/ 50 mijë elementë të mbrojtjes personale të personelit shëndetësor mbërrijnë në Shqipëri
“50 mijë elementë të mbrojtjes personale sot kanë mbërritur në Shqipëri, pas blerjes që u mundësua nga qeveria shqiptare, për rritjen e stokut në mbrojtjen e mjekëve dhe infermierëve kundër COVId-19”- citon......
Zeri | 26-Mar-2020 08:52
“50 mijë elementë të mbrojtjes personale sot kanë mbërritur në Shqipëri, pas blerjes që u mundësua nga qeveria shqiptare, për rritjen e stokut në mbrojtjen e mjekëve dhe infermierëve kundër COVId-19”- citon......

COVID-19/ 50 mijë elementë të mbrojtjes personale të personelit shëndetësor mbërrijnë në Shqipëri
“50 mijë elementë të mbrojtjes personale sot kanë mbërritur në Shqipëri, pas blerjes që u mundësua nga qeveria shqiptare, për rritjen e stokut në mbrojtjen e mjekëve dhe infermierëve kundër COVId-19”- citon ...
Lajminet | 26-Mar-2020 01:22
“50 mijë elementë të mbrojtjes personale sot kanë mbërritur në Shqipëri, pas blerjes që u mundësua nga qeveria shqiptare, për rritjen e stokut në mbrojtjen e mjekëve dhe infermierëve kundër COVId-19”- citon ...

COVID-19/ 50 mijë elementë të mbrojtjes personale të personelit shëndetësor mbërrijnë në Shqipëri
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, njoftoi për mbërritjen në vendin tonë, të 50 mijë elementë të mbrojtjes personale kundër COVId-19. “50 mijë elementë të ...
Medial | 25-Mar-2020 23:32
TIRANË, 25 mars /MEDIAL/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, njoftoi për mbërritjen në vendin tonë, të 50 mijë elementë të mbrojtjes personale kundër COVId-19. “50 mijë elementë të ...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Mes 7 pacientëve të shëruar nga koronavirusi edhe një mjek e një infermier
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:50
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

U infektua nga koronavirusi, shërohet mjeku i Spitalit të Durrësit
Mjeku i Spitalit të Durrësit që rezultoi pozitiv me koronavirus, tashmë është shëruar. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Manastirliu shkruajti se kishte ...
Politiko | 25-Mar-2020 19:58
Mjeku i Spitalit të Durrësit që rezultoi pozitiv me koronavirus, tashmë është shëruar. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Manastirliu shkruajti se kishte ...

Manastirliu: Një mjek dhe një infermier janë shëruar
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
Telegraf | 25-Mar-2020 14:02
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Manastirliu telefonon mjekun e Durrësit të shëruar nga Koronavirus: Do të bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e bluzave të bardha
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:26
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Lajm i mirë nga Infektivi, një mjek dhe një infermier mposhtin koronavirusin, 17 pacientë të shëruar lënë spitalin
MInistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep lajmin e mirë se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:45
MInistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep lajmin e mirë se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku ...

Manastirliu: Shërohet një mjek dhe një infermier nga koronavirusi. 17 numri total i të shëruarve
Nëpërmjet një njoftimi në faqen e Facebook , Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu është shprehur se një mjek dhe një infermier i prekur nga Covid-19 mes 7 qytetarëve të konfirmuar kanë rezultuar negativ në ...
ScanTv | 25-Mar-2020 17:07
Nëpërmjet një njoftimi në faqen e Facebook , Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu është shprehur se një mjek dhe një infermier i prekur nga Covid-19 mes 7 qytetarëve të konfirmuar kanë rezultuar negativ në ...

Në emër të vlerave humanitare, qytetarët e Tiranës i çojnë ushqime stafit mjekësor te Spitali Infektiv, të cilët ndodhen në vijën e parë të fronit
Mjekët dhe infermierët shihen si rrezja e vetme e dritës në këtë situatë të vështirë që koronavirusi ka futur jo vetëm vendin tonë, por të gjithë botën. Në këto ditë të paqarta me të cilët po përballemi të gjithë, ...
RTSH | 25-Mar-2020 16:44
Mjekët dhe infermierët shihen si rrezja e vetme e dritës në këtë situatë të vështirë që koronavirusi ka futur jo vetëm vendin tonë, por të gjithë botën. Në këto ditë të paqarta me të cilët po përballemi të gjithë, ...

Koronavirusi, Manastirliu: Një mjek dhe infermieri janë shëruar
Më herët ministria e Shëndetësisë deklaroi se numri i personave të shëruar nga koronavirusi ka shkuar në 17. Ndërkohë, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu është shprehur se mes 17 të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 15:27
Më herët ministria e Shëndetësisë deklaroi se numri i personave të shëruar nga koronavirusi ka shkuar në 17. Ndërkohë, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu është shprehur se mes 17 të ...

Koronavirusi, Manastirliu: Një mjek dhe infermieri janë shëruar
Më herët ministria e Shëndetësisë deklaroi se numri i personave të shëruar nga koronavirusi ka shkuar në 17. Ndërkohë, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu është shprehur se mes 17 të ...
Aktuale.MK | 25-Mar-2020 14:48
Më herët ministria e Shëndetësisë deklaroi se numri i personave të shëruar nga koronavirusi ka shkuar në 17. Ndërkohë, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu është shprehur se mes 17 të ...

Manastirliu: Një mjek dhe një infermier me COVID-19 janë shëruar
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 13:47
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Mes të shëruarve me koronavirus, një mjek dhe një infermier
Pas të dhënave zyrtare që publikohen çdo ditë në mesditë për situatën nga koronavirusi, Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë për shërimin nga kjo sëmundje të një mjeku dhe një ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 14:20
Pas të dhënave zyrtare që publikohen çdo ditë në mesditë për situatën nga koronavirusi, Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë për shërimin nga kjo sëmundje të një mjeku dhe një ...

7 pacientë shërohen nga koronavirusi dhe lënë spitalin, mes tyre dhe një mjek dhe infermier
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, përmes një postimi në “Facebook” ka treguar se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 14:14
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, përmes një postimi në “Facebook” ka treguar se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë ...

17 të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, në mesin e tyre një mjek dhe një infermier
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë lajmin e mirë me publikun nëpërmjët një postimi në Facebook. “Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku dhe një infermieri mes 7 qytetarëve ...
Lajminet | 25-Mar-2020 14:10
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë lajmin e mirë me publikun nëpërmjët një postimi në Facebook. “Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku dhe një infermieri mes 7 qytetarëve ...

Ministrja e Shëndetësisë jep lajm të mirë: Një mjek e infermier u shëruan
Këtë të mërkurë Shqipëria numëroi 146 persona të prekur me koronavirus, duke shtuar 23 raste të reja. Por pas çdo lajmi të keq, ka dhe një të mirë, pasi një mjek dhe një infermier janë shëruar plotësisht nga sëmundja e ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 14:05
Këtë të mërkurë Shqipëria numëroi 146 persona të prekur me koronavirus, duke shtuar 23 raste të reja. Por pas çdo lajmi të keq, ka dhe një të mirë, pasi një mjek dhe një infermier janë shëruar plotësisht nga sëmundja e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved