ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:56

Brenda 20 ditësh pritet të ngrihet një spital i ri karantine në Shqipëri!

Brenda 20 ditësh pritet të ngrihet një spital i ri karantine në Shqipëri!
Duke qenë se vendi ynë është ende ne fillim të epidemisë së Covid-19, pritet që ditët në vijim rastet me të infektuar të rritet. Kapaciteti i Spitalit Infektiv ku po trahtohen aktualisht pacientët me Covid-19 nuk është ...
Bordo | 26-Mar-2020 11:00
Duke qenë se vendi ynë është ende ne fillim të epidemisë së Covid-19, pritet që ditët në vijim rastet me të infektuar të rritet. Kapaciteti i Spitalit Infektiv ku po trahtohen aktualisht pacientët me Covid-19 nuk është ...

Materialet mbrojtëse nga Turqia, Rama: Erdogani na bëri nder të madh!
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 21:46
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...

Manastirliu: Do të bëjmë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:42
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 20:31
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja e ...
Lajminet | 25-Mar-2020 20:28
Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja e ...

Do të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve; Mbërrijnë 50 mijë elementë mbrojtës për personelin shëndetësor
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...
Monitor | 25-Mar-2020 19:25
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...

Rama- Manastirliut: Të kemi borxh orët e gjumit, je ilaçi ynë
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat. Pjesë nga biseda Rama: Është ëmbëlsira për në fund, por ne kemi ...
Telegraf | 25-Mar-2020 19:04
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat. Pjesë nga biseda Rama: Është ëmbëlsira për në fund, por ne kemi ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë për rastet jo të rënda
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:04
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari i katërt, ...
Medial | 25-Mar-2020 19:22
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari i katërt, ...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:30
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...

Vijnë 50 mijë mjete mbrojtëse për stafet mjekësore/ Rama: I blemë, Turqia na ndihmoi me transportin
Në mbledhjen online që kryeministri Rama zhvilloi me tre anëtarë të kabinetit, Ministrat Manastirliu, Xhacka, Lleshaj, Ahmetaj dhe Denaj, u konfirmua mbërritja e një sasie prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes personale për ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 18:49
Në mbledhjen online që kryeministri Rama zhvilloi me tre anëtarë të kabinetit, Ministrat Manastirliu, Xhacka, Lleshaj, Ahmetaj dhe Denaj, u konfirmua mbërritja e një sasie prej 50 mijë mjetesh të mbrojtjes personale për ...

Shqipëria me spital për një 20 ditë? Rama premton monument
Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj planifikon dhe ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj planifikon dhe ...

“Ëmbëlsira për në fund”, Rama ‘përkëdhel’ Manastirliun në sy të ministrave: Të kemi borxh orët e gjumit, je ilaçi ynë
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:21
Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer komplimentet për ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliun. gjatë një videoje-live që zhvilloi me ministrat, Rama e quajti ëmbëlsië Manastirliun, teksa e pyeti për materialet ...

Nisa puna për spitalin karantinë! Rama-Manastirliut: Po e fillove për 20 ditë do të bëjmë monumentet
Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe ish-kirurgjia dhe ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 19:14
Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe ish-kirurgjia dhe ...

Mbledhja online e qeverisë, Manastirliu: Në javën e parë të prillit…
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:27
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu: Brenda 20 ditëve do të ngremë një spital të ri karantine
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë konferencës online të qeverisë, tha se po bëhen gati të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një ...
RTSH | 25-Mar-2020 18:57
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë konferencës online të qeverisë, tha se po bëhen gati të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një ...

Konferenca online e qeverisë, Manastirliu: Do të ngrenë një spital karantinë, struktura e re nis të përshtatet brenda 20 ditëve
Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:56
Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është ...

Manastirliu ‘parashikon’: Jemi në javën e tretë, kurba e të prekurve me koronavirus do të rritet
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 18:55
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. tha ministrja. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:49
Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. tha ministrja. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved