ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:46

Bogujevci e Demolli nuk pranojnë daljen nga karantina pa tërë ekipin

Bogujevci e Demolli nuk pranojnë daljen nga karantina pa tërë ekipin
Trajneri i boksit, Shefki Bogujevci dhe zëdhënësi Latif Demolli, kanë marrë sot lejen për të dalë nga karantina. Ata bashkë me ekipin Olimpik të boksit ndodhen prej 18 marsit në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. ...
Zeri | 26-Mar-2020 22:08
Trajneri i boksit, Shefki Bogujevci dhe zëdhënësi Latif Demolli, kanë marrë sot lejen për të dalë nga karantina. Ata bashkë me ekipin Olimpik të boksit ndodhen prej 18 marsit në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. ...

Shefki, o bëhu nervoz o flejë, pa thënë Lata ju nuk dilni nga aty!
Po sillet tamam si një kapiten i anijes ashtu edhe e shkroi në komunikatën e tij, Latif Demolli, zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës. Faktikisht e ka treguar burrërinë e tij apo u tregua shok i vërtetë, o të ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 20:58
Po sillet tamam si një kapiten i anijes ashtu edhe e shkroi në komunikatën e tij, Latif Demolli, zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës. Faktikisht e ka treguar burrërinë e tij apo u tregua shok i vërtetë, o të ...

Gjashtë të infektuar me koronavirus nga gara, ku mori pjesë edhe Kosova
Gjashtë anëtarë të ekipeve të boksit që morën pjesë në turneun kualifikues olimpik në Londër janë të infektuar me koronavirus, ka shkruar të enjten BBC. Turneu është mbajtur më herët këtë muaj në Londër, ndërsa në të ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 20:43
Gjashtë anëtarë të ekipeve të boksit që morën pjesë në turneun kualifikues olimpik në Londër janë të infektuar me koronavirus, ka shkruar të enjten BBC. Turneu është mbajtur më herët këtë muaj në Londër, ndërsa në të ...

Tre boksier të prekur nga COVID 19
Tre boksierl të prekur nga COVID 19. Federata turke e boksit (TBF), të enjtën ka bërë publike se tre boksier të saj dhe një trajner janë të prekur nga koronavirus. Sipas TBF-së, këta janë infektuar gjat turneut ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 20:11
Tre boksierl të prekur nga COVID 19. Federata turke e boksit (TBF), të enjtën ka bërë publike se tre boksier të saj dhe një trajner janë të prekur nga koronavirus. Sipas TBF-së, këta janë infektuar gjat turneut ...

Gjashtë të infektuar me koronavirus nga gara ku mori pjesë edhe Kosova
Gjashtë anëtarë të ekipeve të boksit që morën pjesë në turneun kualifikues olimpik në Londër janë të infektuar me koronavirus, ka shkruar të enjten BBC. Turneu është mbajtur më herët këtë muaj në Londër, ndërsa në të ...
Koha.net | 26-Mar-2020 18:39
Gjashtë anëtarë të ekipeve të boksit që morën pjesë në turneun kualifikues olimpik në Londër janë të infektuar me koronavirus, ka shkruar të enjten BBC. Turneu është mbajtur më herët këtë muaj në Londër, ndërsa në të ...

Demolli i shkruan Jodie Paytonit
Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, i drejtohet me një letër AIBA-së, përkatësisht përgjegjësit të garës evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike, që u mbajtën në Londër. “I nderuari Jodie ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 16:00
Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, i drejtohet me një letër AIBA-së, përkatësisht përgjegjësit të garës evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike, që u mbajtën në Londër. “I nderuari Jodie ...

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar kritikohet që lejoi organizimin e turneut kualifikues në Londër
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) është kritikuar nga Federata e Boksit të Turqisë pasi dy boksierë dhe një trajner që kanë marrë pjesë në turneun kualifikues për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” që u mbajt në Londër më ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:41
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) është kritikuar nga Federata e Boksit të Turqisë pasi dy boksierë dhe një trajner që kanë marrë pjesë në turneun kualifikues për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” që u mbajt në Londër më ...

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar kritikohet që lejoi organizimin e turneut kualifikues në Londër
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) është kritikuar nga Federata e Boksit të Turqisë pasi dy boksierë dhe një trajner që kanë marrë pjesë në turneun kualifikues për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” që u mbajt në Londër më ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:41
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) është kritikuar nga Federata e Boksit të Turqisë pasi dy boksierë dhe një trajner që kanë marrë pjesë në turneun kualifikues për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” që u mbajt në Londër më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved