ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 20:13

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...
Telegraf | 26-Mar-2020 09:28
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...
Arbresh | 26-Mar-2020 02:00
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...

U shpërnda masivisht, “letra” e Bill Gates për Covid është fake?
Mediat dhe rrjetet sociale në gjithë botën kanë shpërndarë sot një tekst, për të cilin u tha se ishte një letër e shkruar nga multimiliarderi Bill Gates. Letra thotë se koronavirusi na kujton se të gjithë jemi të ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 17:54
Mediat dhe rrjetet sociale në gjithë botën kanë shpërndarë sot një tekst, për të cilin u tha se ishte një letër e shkruar nga multimiliarderi Bill Gates. Letra thotë se koronavirusi na kujton se të gjithë jemi të ...

Bill Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?
Bill Gates, me një letër të hapur të fuqishme thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga pandemia ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 13:44
Bill Gates, me një letër të hapur të fuqishme thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga pandemia ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved