ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:32

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit
Shkruan: Mefaik Bajqinovci Çështja e kufizimit të lirisë së lëvizjes është e rregulluar me Ligjin për Parandalimin e Sëmundjeve Ngjitëse se ku janë të percaktuara nocionet dhe rregullat mbi karantinën dhe ku saktësisht ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 23:50
Shkruan: Mefaik Bajqinovci Çështja e kufizimit të lirisë së lëvizjes është e rregulluar me Ligjin për Parandalimin e Sëmundjeve Ngjitëse se ku janë të percaktuara nocionet dhe rregullat mbi karantinën dhe ku saktësisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved