ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 08:10

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit
Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ...
Telegraf | 25-Mar-2020 23:47
Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit
Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime nga ana ...
Lapsi | 25-Mar-2020 23:05
Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime nga ana ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved