ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 11:45

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ja çfarë njofton Presidenca

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ja çfarë njofton Presidenca
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...

DETAJET/ Këshilli i Sigurisë për koronavirusin, Meta: Ja për çfarë diskutuam me Ramën, Bashën dhe ministrat përgjegjës
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 16:01
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...

Zbardhet takimi/ Nga masat e marra kundër COVID-19 tek përballimi i situatës ekonomike, çfarë diskutuan Meta-Rama-Basha në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 15:50
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...

Mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, këto janë kërkesat e Bashës
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Mar-2020 15:50
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.

Presidenti Meta mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ja për çfarë u diskutua
Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës, si edhe ...
Telegraf | 25-Mar-2020 16:04
Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës, si edhe ...

A e ka në dorë partinë Lulzim Basha?
Nga Endri Kajsiu Ka një gjë që nuk ndryshuar për asnjë moment tek Lulzim Basha dhe partia e tij, qysh nga fillimi i shkurtit kur nisi kriza botërore e coronavirusit: mungesa e koordinimit mes deklaratave të udhëheqësve ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 15:20
Nga Endri Kajsiu Ka një gjë që nuk ndryshuar për asnjë moment tek Lulzim Basha dhe partia e tij, qysh nga fillimi i shkurtit kur nisi kriza botërore e coronavirusit: mungesa e koordinimit mes deklaratave të udhëheqësve ...

FOTOT: Nis mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Rama takohet me Bashën… online
Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir Meta, që kryeson ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 13:18
Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir Meta, që kryeson ...

Këshilli i Sigurisë mblidhet online/ Meta, Rama e Basha diskutojnë masat për koronavirusin
Presidenti i Republikes Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozites Lulzim Basha kane diskutuar sot per 3 ore situaten e krijuar nga koronavirusi e masat shtese qe mund te merren. Keshilli i Sigurise ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 15:10
Presidenti i Republikes Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozites Lulzim Basha kane diskutuar sot per 3 ore situaten e krijuar nga koronavirusi e masat shtese qe mund te merren. Keshilli i Sigurise ...

FOTOT: Nis mbledhje e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, Rama takohet me Bashën… online
Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir Meta, që kryeson ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 13:10
Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare që ka nisur prej orës 12:00 lidhur me situatën me koronavirusin në Shqipëri. Mbledhja e thirrur nga Presidenti Ilir Meta, që kryeson ...

Basha tregon pikat e dobëta të planit të qeverisë për ndihmën, paketa është e paplotë dhe përjashtuese
Kryetari Basha ishte i ftuar mbrëmë në emisionin Tempora të Sonila Meços, ku tregoi se çfarë qendrimi do të mbajë sot opozita në mbledhjen e Këshillit të Digurisë Kombëtare. Zoti Basha u fokusua tek pamjaftueshmëria e ...
Telegraf | 25-Mar-2020 14:08
Kryetari Basha ishte i ftuar mbrëmë në emisionin Tempora të Sonila Meços, ku tregoi se çfarë qendrimi do të mbajë sot opozita në mbledhjen e Këshillit të Digurisë Kombëtare. Zoti Basha u fokusua tek pamjaftueshmëria e ...

Top Channel mëson detajet çfarë po diskutohet në Këshillin e Sigurisë Kombëtare
Ka nisur mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:10
Ka nisur mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.

3 orë mbledhje, Meta zbardh diskutimin në Këshillin e Sigurisë Kombëtare
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri ...
Lapsi | 25-Mar-2020 15:50
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri ...

Mbyllet pas 3 orësh mbledhja online e Këshillit të Sigurisë/ Meta- Rama- Basha diskutuan ballë për ballë virtualisht për situatën me koronavirusin
Pas 3 orësh, Këshilli i Sigurisë Kombëtare e zhvilluar mes Presidentit Meta, kryeministrit Edi Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, ministrave, kreut të Emergjencave Civile dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, ka ...
Lapsi | 25-Mar-2020 15:43
Pas 3 orësh, Këshilli i Sigurisë Kombëtare e zhvilluar mes Presidentit Meta, kryeministrit Edi Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, ministrave, kreut të Emergjencave Civile dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, ka ...

Presidenca njofton diskutimet në Këshillin e Sigurisë: “U zhvillua në një frymë tepër konstruktive dhe bashkëpunuese”
Këtë të mërkurë është zhvilluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë nëë drejtimin e presidentit Meta për të kooordinuar të gjitha veprimet e shtetit shqiptar në emergjencën që ka shkaktuar koronavirusi. Pjesmarrës në këtë ...
ScanTv | 25-Mar-2020 16:14
Këtë të mërkurë është zhvilluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë nëë drejtimin e presidentit Meta për të kooordinuar të gjitha veprimet e shtetit shqiptar në emergjencën që ka shkaktuar koronavirusi. Pjesmarrës në këtë ...

Meta tregon se pati frymë uniteti në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë: Çfarë diskutuam me Ramën e Bashën
Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë nën drejtimin e Presidentit Meta. Mbledhja është zhvilluar online dhe ka zgjetur për rreth tre orë. Ndërkohë, Presidenca ka zbardhur detaje mbi mbledhjen, ...
Politiko | 25-Mar-2020 16:10
Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë nën drejtimin e Presidentit Meta. Mbledhja është zhvilluar online dhe ka zgjetur për rreth tre orë. Ndërkohë, Presidenca ka zbardhur detaje mbi mbledhjen, ...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja: Masat që janë marrë dhe po merren nga Qeveria për përballimin e situatës në vend dhe parandalimin e përhapjes së mëtejshme të pasojave të COVID-19; Përballimin e situatës ...
Lajminet | 25-Mar-2020 16:02
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja: Masat që janë marrë dhe po merren nga Qeveria për përballimin e situatës në vend dhe parandalimin e përhapjes së mëtejshme të pasojave të COVID-19; Përballimin e situatës ...

Covid-19/ Meta mbledh sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, i pranishëm edhe Basha
I thirrur nga presidenti Ilir Meta, sot Këshilli i Sigurisë Kombëtare do të mbahet online, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19
Top Channel | 25-Mar-2020 09:27
I thirrur nga presidenti Ilir Meta, sot Këshilli i Sigurisë Kombëtare do të mbahet online, ku fokusi do të jetë situata në Shqipëri me Covid-19

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Qeveria foli për skenarët e mundshëm, Basha jep sugjerimet e opozitës
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, kryeministri ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 16:00
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, kryeministri ...

Këshilli i Sigurisë, Presidenti Meta: Kishte frymë uniteti!
Përfundon Mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë. Mbledhja është zhvilluar online dhe ka zgjetur për rreth tre orë. Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte një mbledhje e pazakontë, pasi për herë të parë ...
RTSH | 25-Mar-2020 15:57
Përfundon Mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë. Mbledhja është zhvilluar online dhe ka zgjetur për rreth tre orë. Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte një mbledhje e pazakontë, pasi për herë të parë ...

Këshilli i Sigurisë, Meta: Kishte frymë uniteti! Çfarë diskutuam me Ramën e Bashën
Njoftimi i plote nga Presidenca Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën pjesë ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 15:54
Njoftimi i plote nga Presidenca Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference.Në këtë mbledhje morën pjesë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved