ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:11

Përgatitja, vetëllogaritja dhe prioritetet, mesazhe të muajit Shaban

Përgatitja, vetëllogaritja dhe prioritetet, mesazhe të muajit Shaban
Bashkim Aliu Për çdo vit, një muaj para fillimit të muajit të bekuar të Ramazanit, gjegjësisht në muajin e tetë të kalendarit hixhrij, muslimanët e presin muajin Shaban, i cili është uvertyrë në muajin e bekuar të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 16:57
Bashkim Aliu Për çdo vit, një muaj para fillimit të muajit të bekuar të Ramazanit, gjegjësisht në muajin e tetë të kalendarit hixhrij, muslimanët e presin muajin Shaban, i cili është uvertyrë në muajin e bekuar të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved