ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 22:13

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ‘pa dashje’ e konfirmojnë se janë në lidhje me foton e fundit

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ‘pa dashje’ e konfirmojnë se janë në lidhje me foton e fundit
Erind Cara është një nga 17 pacientët e shëruar nga coronavirusi në Shqipëri. Xhudisti shqiptar që është pjesë e Studentit në një intervistë për “Vizion Plus”, tregoi luftën me virusin dhe si arriti të shërohej prej ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 22:36
Erind Cara është një nga 17 pacientët e shëruar nga coronavirusi në Shqipëri. Xhudisti shqiptar që është pjesë e Studentit në një intervistë për “Vizion Plus”, tregoi luftën me virusin dhe si arriti të shërohej prej ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
Republika | 25-Mar-2020 21:21
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

VIDEO/ I riu lë Spitalin Infektiv: Shoku i dhomës luftoi deri në frymën e fundit
Erind Cara, një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri përmes një mesazhi publik njofton se është shëruar dhe tashmë është kthyer në shtëpi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cara bën me dije se në ...
Lapsi | 25-Mar-2020 21:12
Erind Cara, një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri përmes një mesazhi publik njofton se është shëruar dhe tashmë është kthyer në shtëpi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cara bën me dije se në ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:03
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

EKSKLUZIVE/Flet i shëruari nga Covid-19: Mendoja se kisha thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 20:05
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në ...

Flet i shëruari nga koronavirusi: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që kisha
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 20:22
Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi për emisionin “Vizioni i Pasdites”, luftën më virusin që nga simptomat e para, shtrimin në spitalin e infektivit e deri në shërimin e tij. ...

“Beteja ime me koronavirusin në Spitalin Infektiv”/ Rrëfimi ekskluziv i Erind Carës
Erind Cara është një nga pacientët e shëruar me Covid-19. Një ditë pasi la Spitalin Infektiv, ai ndau ekskluzivisht me emisionin e pasditës në Vizion Plus emocionet dhe ankthin që ka kaluar për ditë me radhë në spital. ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:45
Erind Cara është një nga pacientët e shëruar me Covid-19. Një ditë pasi la Spitalin Infektiv, ai ndau ekskluzivisht me emisionin e pasditës në Vizion Plus emocionet dhe ankthin që ka kaluar për ditë me radhë në spital. ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti coronavirusin: Qëndroni në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:55
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

Flet i riu nga Tirana se si e mposhti koronavirusin (VIDEO)
Erind Cara, një djalë i ri nga Tirana, fatmirësisht ia doli të mposhtë koronavirusin. Ai ka dalë negativ në dy testet e kryera pas trajtimit të marrë në spitalin Infektiv në Tiranë, transmeton RTSH Tashmë ai duhet të ...
Portalb | 25-Mar-2020 19:35
Erind Cara, një djalë i ri nga Tirana, fatmirësisht ia doli të mposhtë koronavirusin. Ai ka dalë negativ në dy testet e kryera pas trajtimit të marrë në spitalin Infektiv në Tiranë, transmeton RTSH Tashmë ai duhet të ...

“Më mirë të parandalosh se sa të kurosh”, mesazhi i fortë nga Infektivi i të riut shqiptar të prekur nga COVID-19: Unë e fitova betejën, por njoha miq që e humbën! (VIDEO)
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 16:44
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...

I riu nga Tirana që u shërua nga koronavirusi: Humba shokun e dhomës
Erind Cara, është një nga pacientët e shëruar nga COVID-19. I riu nga Tirana tregon se ka qëndruar 10 ditë në terapi në Spitalin Infektiv dhe tashmë rezulton negativ. Erindi tregon se, mes atyre që kanë humbur jetën në ...
Telegraf | 25-Mar-2020 17:54
Erind Cara, është një nga pacientët e shëruar nga COVID-19. I riu nga Tirana tregon se ka qëndruar 10 ditë në terapi në Spitalin Infektiv dhe tashmë rezulton negativ. Erindi tregon se, mes atyre që kanë humbur jetën në ...

Flet nga spitali i prekuri me COVID-19, mesazhi i të riut shqiptar: Unë e fitova betejën, por njoha miq që e humbën. Më mirë të parandalosh se sa të kurosh
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 17:13
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...

I riu nga Tirana që e mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Illyriapress | 25-Mar-2020 18:49
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, Cara thotë se në këtë luftë të fortë, arma e vetme është qëndrimi në shtëpi. Ai bën apel që të qëndrojnë të gjithë nëpër shtëpi pasi “virusi është më ...
Lajminet | 25-Mar-2020 18:11
Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, Cara thotë se në këtë luftë të fortë, arma e vetme është qëndrimi në shtëpi. Ai bën apel që të qëndrojnë të gjithë nëpër shtëpi pasi “virusi është më ...

Flet i riu nga Tirana që mposhti koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...
Zeri | 25-Mar-2020 18:09
Erind Cara është pacienti i radhës që shërohet nga virusi vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e tij në ...

Flet i riu nga Tirana që mposhtoi koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 17:54
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...

Flet i riu nga Tirana që mposhtoi koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 17:45
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...

Flet i riu nga Tirana që mposhtoi Coronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti Coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 17:34
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti Coronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...

Flet i riu nga Tirana që mposhtoi koronavirusin: Arma e vetme është qëndrimi në shtëpi
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...
Koha.net | 25-Mar-2020 17:34
Pas një vajze, Erind Cara është pacienti i dytë që flet për virusin vdekjeprurës COVID-19. Pas trajtimit në Spitalin Infektiv të Tiranës, Cara e mposhti koronavirusin. Përmes një videomesazhi të shpërndarë në profilin e ...

VIDEO / Flet nga spitali i prekuri me COVID-19, Erind Cara: Unë e fitova betejën, por njoha miq që e humbën
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...
Lexo | 25-Mar-2020 17:18
Një mesazh i fortë dhe sensibilizues vjen nga një i ri që ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv, pasi rezultonte i prekur nga koronavirusi. Përmes një video nga një prej ballkoneve të këtij spitali COVID, Erind Cara ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved