ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 00:29

Në kohë koronavirusi, policia një urim për ditëlindje Elisabetës së sallës operative. 1 milion telefonata dhe ankesa këto ditë

Në kohë koronavirusi, policia një urim për ditëlindje Elisabetës së sallës operative. 1 milion telefonata dhe ankesa këto ditë
Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë momentet e ...
Medial | 25-Mar-2020 16:36
Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë momentet e ...

Në kohë koronavirusi, policia një urim për ditëlindje Elisabetës së sallës operative. 1 milion telefonata dhe ankesa këto ditë
Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë momentet e ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 16:28
Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë momentet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved