ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 07:49

Vedat Muriqi rezulton negativ me coronavirus

Vedat Muriqi rezulton negativ me coronavirus
Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për coronavirus. Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar. “Testet e COVID-19 të Vedat Muriqit dhe Serdar Azizit, dy ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:10
Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për coronavirus. Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar. “Testet e COVID-19 të Vedat Muriqit dhe Serdar Azizit, dy ...

Muriqi i ‘dashuruar’ me veten, mbanë bluzën me fotografinë dhe emrin e tij
Ylli kosovar, Vedat Muriqi duket se i pëlqen mjaftë shumë puna që e bënë. Në një video të publikuar shihet futbollisti kosovar i veshur me një bluzë me mëngë të shkurta e ku në të ka diçka të veçantë, shkruan ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:13
Ylli kosovar, Vedat Muriqi duket se i pëlqen mjaftë shumë puna që e bënë. Në një video të publikuar shihet futbollisti kosovar i veshur me një bluzë me mëngë të shkurta e ku në të ka diçka të veçantë, shkruan ...

Muriqi i ‘dashuruar’ me veten, vesh bluzën me fotografinë dhe emrin e tij
Ylli kosovar, Vedat Muriqi duket se i pëlqen mjaftë shumë puna që e bënë. Në një video të publikuar shihet futbollisti kosovar i veshur me një bluzë me mëngë të shkurta e ku në të ka diçka të veçantë, shkruan ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:10
Ylli kosovar, Vedat Muriqi duket se i pëlqen mjaftë shumë puna që e bënë. Në një video të publikuar shihet futbollisti kosovar i veshur me një bluzë me mëngë të shkurta e ku në të ka diçka të veçantë, shkruan ...

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati
Skuadra turke, Fenerbahçe sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat ...
Shenja | 25-Mar-2020 20:55
Skuadra turke, Fenerbahçe sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat ...

Dy raste me Koronavirus te Fenerbahce, Vedat Muriqi merr përgjigjen e testit
Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para në botën e futbollit. Pas trajnerit, Fatih Terim, pas testeve të kryera rezultuan pozitiv edhe dy raste të tjera në ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:32
Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para në botën e futbollit. Pas trajnerit, Fatih Terim, pas testeve të kryera rezultuan pozitiv edhe dy raste të tjera në ...

Trump përgëzon Japoninë dhe Komitetin Olimpik Ndërkombëtar për shtyrjen e Lojërave Olimpike
Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe tërë ekipi i tij i Fenerbhces sot kanë bërë testet e koronavirusit. Vedat Muriqi ka rezultuar negativ, që nënkupton se ai nuk ka virusin COVID-19, përcjell GazetaBlic. Megjithatë, ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 18:55
Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe tërë ekipi i tij i Fenerbhces sot kanë bërë testet e koronavirusit. Vedat Muriqi ka rezultuar negativ, që nënkupton se ai nuk ka virusin COVID-19, përcjell GazetaBlic. Megjithatë, ...

Testohet skuadra e Fenerbahçe, Muriqi doli negativ
Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 18:49
Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund ...

Vedat Muriqi, negativ në testin e koronavirusit
Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund aktiviteteve sportive, ...
Lajminet | 25-Mar-2020 18:36
Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund aktiviteteve sportive, ...

Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus që i është nënshtruar të mërkurën. Lajmin e ka bërë menaxheri i Muriqit, Haluk Cantar, shkruan “Hurriyet”, transmeton ...
Koha.net | 25-Mar-2020 18:13
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus që i është nënshtruar të mërkurën. Lajmin e ka bërë menaxheri i Muriqit, Haluk Cantar, shkruan “Hurriyet”, transmeton ...

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Këto teste janë bërë pasi që ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 17:44
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Këto teste janë bërë pasi që ...

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus. Mirëpo sipas Canatar rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative, transmeton ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 16:57
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus. Mirëpo sipas Canatar rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative, transmeton ...

Këta janë 10 super lojtarët që do të jenë të lirë në merkaton e verës
Sot, pas orës 15:00, klubi i Girona, përmes kanaleve të saj zyrtare, ka raportuar se një lojtar i ekipit të parë ka testuar pozitiv për Covid-19 të cilit i ishte nënshtruar orëve të fundit. Në këtë mënyrë, tashmë ka dy ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 16:51
Sot, pas orës 15:00, klubi i Girona, përmes kanaleve të saj zyrtare, ka raportuar se një lojtar i ekipit të parë ka testuar pozitiv për Covid-19 të cilit i ishte nënshtruar orëve të fundit. Në këtë mënyrë, tashmë ka dy ...

Futbollisti i Fenerbahces del pozitiv me koronavirus
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 16:44
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...

Edhe një futbollist i La Ligas infektohet me koronavirus
Klubi i Gironas ka bërë me dije se një futbollist i tyre ka rezultuar pozitiv me Koronavirusin por nuk bëjnë me dije emrin, duke e mbajtur sekret, ndërsa testimi për pjesën tjetër të ekipit ka vazhduar. Shumë klube kanë ...
Zeri | 25-Mar-2020 16:41
Klubi i Gironas ka bërë me dije se një futbollist i tyre ka rezultuar pozitiv me Koronavirusin por nuk bëjnë me dije emrin, duke e mbajtur sekret, ndërsa testimi për pjesën tjetër të ekipit ka vazhduar. Shumë klube kanë ...

Fenerbahçe jep alarmin: Lojtari ynë është me koronavirus
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 16:28
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...

Një lojtar i Fenerbahçes ka treguar simptome të Coronavirusit
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të Coronavirusit, gjatë testimit ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 15:46
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të Coronavirusit, gjatë testimit ...

Një lojtar i Fenerbahçes ka treguar simptome të koronavirusit
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të koronavirusit, gjatë testimit ...
Koha.net | 25-Mar-2020 15:34
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të koronavirusit, gjatë testimit ...

ZYRTARE: Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit infektohet me koronavirus
Një futbollist i Fenerbahçes edhe zyrtarisht është konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Klubi i madh turk përmes një komunikate për shtyp ka bërë me dije se një futbollist i skuadrës është infektuar me ...
Zeri | 25-Mar-2020 15:27
Një futbollist i Fenerbahçes edhe zyrtarisht është konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Klubi i madh turk përmes një komunikate për shtyp ka bërë me dije se një futbollist i skuadrës është infektuar me ...

Klubi i Vedat Muriqit konfirmon dy raste me koronavirus
Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19, shkruan Gazeta Express. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se një futbollist i ekipit të ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 15:20
Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19, shkruan Gazeta Express. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se një futbollist i ekipit të ...

Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit del pozitiv me koronavirus
Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, skuadra nuk ka dhënë emrat e të infektuarve dhe nuk dihet kush është futbollisti me ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 15:17
Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, skuadra nuk ka dhënë emrat e të infektuarve dhe nuk dihet kush është futbollisti me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved