ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 06:59

Lojtarët e Bayernit dhe Dortmundit pranojnë ulje page shkaku i koronavirusit

Lojtarët e Bayernit dhe Dortmundit pranojnë ulje page shkaku i koronavirusit
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 20:04
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...

Edhe dy futbollistë të Llapit në karantinë prej 14 ditësh
Union Berlin ka njoftuar se skuadra e tyre dhe stafi kanë rënë dakord të marrin pagat me ulje, për të ndihmuar klubin gjatë krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Anëtarët e tjerë të stafit gjithashtu kanë rënë dakord të ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 20:01
Union Berlin ka njoftuar se skuadra e tyre dhe stafi kanë rënë dakord të marrin pagat me ulje, për të ndihmuar klubin gjatë krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Anëtarët e tjerë të stafit gjithashtu kanë rënë dakord të ...

Përçarje në skuadrën e Barcelonës, shkak kërkesa për ulje të pagave
Sipas “DailyMail” skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 19:58
Sipas “DailyMail” skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët ...

Humanizëm tipik gjerman! 4 klube dhurojnë 20 mln euro për klubet e vogla
Futbolli është njëra nga industritë më të goditura nga koronavirusi. E gjithë bota po vuan pasojat e këtij virusi vdekjeprurës, i cili në rastin më të keq nuk sjell vdekjen, por një dëm të madh socio-ekonomik. Shumë ...
Politiko | 25-Mar-2020 19:35
Futbolli është njëra nga industritë më të goditura nga koronavirusi. E gjithë bota po vuan pasojat e këtij virusi vdekjeprurës, i cili në rastin më të keq nuk sjell vdekjen, por një dëm të madh socio-ekonomik. Shumë ...

Lojtarët e Dortmundit pranojnë ulje të pagave shkaku i krizës nga coronavirusi
Borussia Dortmundi është klubi i radhës që është prekur nga coronavirusi, por në gjendjen ekonomike. Klubi gjerman është duke hasur në vështirësi financiare dhe nëse vazhdon kjo situatë me pandeminë botërore, atëherë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 16:36
Borussia Dortmundi është klubi i radhës që është prekur nga coronavirusi, por në gjendjen ekonomike. Klubi gjerman është duke hasur në vështirësi financiare dhe nëse vazhdon kjo situatë me pandeminë botërore, atëherë ...

Lojtarët e Union Berlinit heqin dorë nga paga
Klubi i Bundesligës gjermane Union Berlin ka njoftuar se lojtarët dhe stafi i skuadrës së parë janë pajtuar të heqin dorë nga paga për të ndihmuar klubin gjatë kësaj krize të shkaktuar nga Coronavirusi. Union Berlini, ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 19:31
Klubi i Bundesligës gjermane Union Berlin ka njoftuar se lojtarët dhe stafi i skuadrës së parë janë pajtuar të heqin dorë nga paga për të ndihmuar klubin gjatë kësaj krize të shkaktuar nga Coronavirusi. Union Berlini, ...

Lojtarët e Union Berlinit heqin dorë nga paga
Klubi i Bundesligës gjermane Union Berlin ka njoftuar se lojtarët dhe stafi i skuadrës së parë janë pajtuar të heqin dorë nga paga për të ndihmuar klubin gjatë kësaj krize të shkaktuar nga koronavirusi. Union Berlini, ...
Koha.net | 25-Mar-2020 19:18
Klubi i Bundesligës gjermane Union Berlin ka njoftuar se lojtarët dhe stafi i skuadrës së parë janë pajtuar të heqin dorë nga paga për të ndihmuar klubin gjatë kësaj krize të shkaktuar nga koronavirusi. Union Berlini, ...

Kriza financiare, Lionel Messi me shokë kundër uljes së pagave
Të premten e kaluar, bordi drejtues i Barcelonës zhvilloi një takim për të diskutuar efektet ekonomike që prekin klubin nga pandemia Covid-19. Pezullimi i La Ligës dhe Championsit, dhe mungesa e të ardhurave të tjera ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 11:07
Të premten e kaluar, bordi drejtues i Barcelonës zhvilloi një takim për të diskutuar efektet ekonomike që prekin klubin nga pandemia Covid-19. Pezullimi i La Ligës dhe Championsit, dhe mungesa e të ardhurave të tjera ...

Barcelona e ndarë në dysh, disa pranojnë ulje page, të tjerët akuzojnë bordin për transferime të dobëta
Gjigantët spanjollë janë të dëshpëruar për lojtarët e tyre me fitim të lartë për të bërë flijime pagash nëse dëshirojnë të shmangin krizën financiare për shkak të ndikimit ekonomik të koronavirusit, i cili ka ndaluar ...
Lajminet | 25-Mar-2020 19:12
Gjigantët spanjollë janë të dëshpëruar për lojtarët e tyre me fitim të lartë për të bërë flijime pagash nëse dëshirojnë të shmangin krizën financiare për shkak të ndikimit ekonomik të koronavirusit, i cili ka ndaluar ...

Përçarje në skuadrën e Barcelonës, shkak kërkesa për ulje të pagave
Sipas DailyMail skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët e ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 18:40
Sipas DailyMail skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët e ...

Lojtarët e Bayern Munich dhe Dortmund pranojnë ulje page shkaku i koronavirusit Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se k
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 18:14
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...

Lojtarët e Bayern Munich dhe Dortmund pranojnë ulje page shkaku i koronavirusit
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:04
Lojtarët dhe drejtorët e Bayern Munich janë pajtuar për një ulje page të përkohshme prej 20 për qind, për shkak të pandemisë koronavirus. Gjiganti gjerman ka thënë se ky vendim është marrë për t’i ndihmuar financiarisht ...

Lojtarët e ekipit gjermanë pranojnë ulje në paga për të shpëtuar klubin
Union Berlin ka njoftuar se ekipi i tyre i parë dhe stafi kanë rënë dakord të heqin dorë nga pagat e tyre për të ndihmuar klubin gjatë pandemisë në vazhdim të koronavirusit. Skuadra e Bundesligës – e cila luan në elitën ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 17:44
Union Berlin ka njoftuar se ekipi i tyre i parë dhe stafi kanë rënë dakord të heqin dorë nga pagat e tyre për të ndihmuar klubin gjatë pandemisë në vazhdim të koronavirusit. Skuadra e Bundesligës – e cila luan në elitën ...

Lojtarët e ekipit gjermanë pranojnë ulje në paga për të shpëtuar klubin
Skuadra e Bundesligës – e cila luan në elitën gjermane për herë të parë këtë sezon – po llogarit koston e mos luajtjes së ndeshjes, me sezonin vendas në Gjermani që është pezulluar që nga 13 marsi për shkak të Covid-19. ...
Lajminet | 25-Mar-2020 17:33
Skuadra e Bundesligës – e cila luan në elitën gjermane për herë të parë këtë sezon – po llogarit koston e mos luajtjes së ndeshjes, me sezonin vendas në Gjermani që është pezulluar që nga 13 marsi për shkak të Covid-19. ...

Lojtarët e Dortmundin pranojnë ulje të pagave shkaku i krizës nga coronavirusi
Borussia Dortmundi është klubi i radhës që është prekur nga coronavirusi, por në gjendjen ekonomike. Klubi gjerman është duke hasur në vështirësi financiare dhe nëse vazhdon kjo situatë me pandeminë botërore, atëherë ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 17:02
Borussia Dortmundi është klubi i radhës që është prekur nga coronavirusi, por në gjendjen ekonomike. Klubi gjerman është duke hasur në vështirësi financiare dhe nëse vazhdon kjo situatë me pandeminë botërore, atëherë ...

Bayern Munich vendos për ujlen e pagave të futbollistëve
Futbollistët e Bayern Munich dhe po ashtu drejtuesit e klubit gjerman kanë rënë dakord që të ju ulen pagat për 20%. Kjo është bërë për shkak që klubi të mos i largoj nga puna, punonjësit e tjerë gjatë situatës me ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 16:18
Futbollistët e Bayern Munich dhe po ashtu drejtuesit e klubit gjerman kanë rënë dakord që të ju ulen pagat për 20%. Kjo është bërë për shkak që klubi të mos i largoj nga puna, punonjësit e tjerë gjatë situatës me ...

Barcelona largon 8 futbollist këtë verë?!
Sipas të përditshmes spanjoll “Sport”, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e re, e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Filipe Koutinjo dhe Antoan ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 15:10
Sipas të përditshmes spanjoll “Sport”, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e re, e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Filipe Koutinjo dhe Antoan ...

Lojtarët e Barcelonës e diskutojnë vendimin për uljen e pagave të tyre Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së...
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 13:41
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...

Lojtarët e Barcelonës e diskutojnë vendimin për uljen e pagave të tyre
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 13:38
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...

Revolucion te Barca, largohen tetë futbollistë
Sipas botimit spanjoll Sport, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e tyre, gjë e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Philippe Coutinho dhe Antoine ...
Lajminet | 25-Mar-2020 12:49
Sipas botimit spanjoll Sport, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e tyre, gjë e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Philippe Coutinho dhe Antoine ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved