ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 01:15

Lezhë/ 3 raste të reja me Covid-19, infermierja dhe sanitarja e prekur patën kontakt me një paciente pozitive

Lezhë/ 3 raste të reja me Covid-19, infermierja dhe sanitarja e prekur patën kontakt me një paciente pozitive
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:48
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.

Mjekja dhe sanitarja e spitalit, dy nga tre të infektuarit në Lezhë kontakte me rastin e djeshëm
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 12:06
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...

Dyshohen dy raste të reja me Covid19 tek bluzat e bardha, pritet nisja e tyre drejt spitalit Infektiv
Lezha vijon të goditet nga virusi COVID-19 në radhet e bluzave të bardha. Sipas burimeve nga spitali rajonal Lezhë janë konstatuar edhe 2 raste të reja të dyshuar me infeksion sot, bëhet fjalë për një infermiere e ...
Telegraf | 25-Mar-2020 10:29
Lezha vijon të goditet nga virusi COVID-19 në radhet e bluzave të bardha. Sipas burimeve nga spitali rajonal Lezhë janë konstatuar edhe 2 raste të reja të dyshuar me infeksion sot, bëhet fjalë për një infermiere e ...

Dyshohen dy raste të reja me Covid19 tek bluzat e bardha, pritet nisja e tyre drejt spitalit Infektiv
Lezha vijon të goditet nga virusi COVID-19 në radhet e bluzave të bardha. Sipas burimeve të Faxweb.al nga spitali rajonal Lezhë janë konstatuar edhe 2 raste të reja të dyshuar me infeksion sot, bëhet fjalë për një ...
Lapsi | 25-Mar-2020 10:19
Lezha vijon të goditet nga virusi COVID-19 në radhet e bluzave të bardha. Sipas burimeve të Faxweb.al nga spitali rajonal Lezhë janë konstatuar edhe 2 raste të reja të dyshuar me infeksion sot, bëhet fjalë për një ...

Korçë/ Punonjësja e Drejtorisë Rajonale rezultoi pozitive, vetëkarantinohen të gjithë kolegët e saj
Në një komunikatë bëhet me dijeni se një prej familjarëve të një prej punonjëseve të Drejtorisë Rajonale Korçë, pas ekzaminimit ka rezultuar pozitive në testin e virusit Covid-19.
Top Channel | 24-Mar-2020 14:15
Në një komunikatë bëhet me dijeni se një prej familjarëve të një prej punonjëseve të Drejtorisë Rajonale Korçë, pas ekzaminimit ka rezultuar pozitive në testin e virusit Covid-19.

Infermierja e prekur nga koronavirusi në Lezhë, ende mister si u infektua
Ka mbërritur në 123 numri i të infektuarve me Codiv në Shqipëri. Fatkeqësisht edhe një tjetër I prekur humbi jetën duke e çuar numrin në total në 5. Në Lezhë, vatrën e re të infeksionit është prekur një infermiere për ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 15:22
Ka mbërritur në 123 numri i të infektuarve me Codiv në Shqipëri. Fatkeqësisht edhe një tjetër I prekur humbi jetën duke e çuar numrin në total në 5. Në Lezhë, vatrën e re të infeksionit është prekur një infermiere për ...

COVID-19 prek dhe Lezhën, infektohet infermierja 54-vjeçare.
Lezha i shtohet hartes se te prekurve me COVID-19, ku gazetari Elidon Ndreka raporton per “BalkanWeb” se rasti pritet te behet publik nga Ministria e Shendetesise, gjate dites se sotme. E prekura me coronavirus ende nuk ...
ikub.al | 24-Mar-2020 11:01
Lezha i shtohet hartes se te prekurve me COVID-19, ku gazetari Elidon Ndreka raporton per “BalkanWeb” se rasti pritet te behet publik nga Ministria e Shendetesise, gjate dites se sotme. E prekura me coronavirus ende nuk ...

Infermierja e infektuar me COVID-19/ Dezinfektohet dhe mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 14:10
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...

Mbyllet Qendra Shëndetësore në Lezhë, infermierja rezulton me Covid
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 14:21
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Lezha i shtohet hartës së të prekurve me covid-19, rasti pritet të bëhet publik nga Ministria e Shëndetësisë
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me covid-19.
Top Channel | 24-Mar-2020 09:56
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me covid-19.

Infermierja rezultoi poztive për koronavirusin, mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...
Telegraf | 24-Mar-2020 12:53
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...

Zgjerohet harta/ Një infermiere në Lezhë e infektuar nga COVID-19
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjecare e cila në testin e bërë gjatë natës së të hënës ka rezultuar pozitive. E prekura me koronavirus ende nuk dihet ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 10:55
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjecare e cila në testin e bërë gjatë natës së të hënës ka rezultuar pozitive. E prekura me koronavirus ende nuk dihet ...

Koronavirusi prek dhe Lezhën, infektohet infermierja 54-vjeçare, izolohen kolegët
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19, rasti pritet të bëhet publik nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë ditës së sotme. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë ...
Telegraf | 24-Mar-2020 10:40
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19, rasti pritet të bëhet publik nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë ditës së sotme. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë ...

Infemierja në Lezhë me COVID 19, mbyllet Qendra Shëndetësore
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Illyriapress | 24-Mar-2020 13:14
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Infektohet infermierja 54-vjeçare në Lezhë, izolohen kolegët
Një infermiere 54-vjecare në Lezhë në testin e barë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. E prekura me koronavirus ende nuk dihet nga mund ta ketë marre infiktimin, por menjeherë janë marrë masa për të izoluar ...
Lapsi | 24-Mar-2020 09:47
Një infermiere 54-vjecare në Lezhë në testin e barë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. E prekura me koronavirus ende nuk dihet nga mund ta ketë marre infiktimin, por menjeherë janë marrë masa për të izoluar ...

Infermierja 54-vjeçare nga Lezha infektohet me Koronavirus, izolohen kolegët
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19, ku gazetari Elidon Ndreka raporton se rasti pritet të bëhet publik nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë ditës së sotme. Pacientja e pare ne Lezhe eshte nje infermiere 54 ...
AlMaKos | 24-Mar-2020 09:44
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19, ku gazetari Elidon Ndreka raporton se rasti pritet të bëhet publik nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë ditës së sotme. Pacientja e pare ne Lezhe eshte nje infermiere 54 ...

Zgjerohet harta / Një infermiere në Lezhë me Covid-19, shtrohet në Infektivin e Tiranës
Lezha i shtohet së të prekurve me Covid-19. Deri tani nga ky qark nuk kishte asnjë të prekur. Rasti pritet të bëhet zyrtar edhe nga Ministria e Shëndetësisë, por thuhet se pacientja e parë në Lezhë është një infermiere ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 09:44
Lezha i shtohet së të prekurve me Covid-19. Deri tani nga ky qark nuk kishte asnjë të prekur. Rasti pritet të bëhet zyrtar edhe nga Ministria e Shëndetësisë, por thuhet se pacientja e parë në Lezhë është një infermiere ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved