ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 00:44

Covid-19/ Ambasada amerikane thirrje shtetasve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA

Covid-19/ Ambasada amerikane thirrje shtetasve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA
Ambasada e SHBA u ka bërë thirrje sot qytetarëve amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA, përveç rasteve kur janë të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar. Në një njoftim për ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 13:22
Ambasada e SHBA u ka bërë thirrje sot qytetarëve amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA, përveç rasteve kur janë të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar. Në një njoftim për ...

SHBA: Qytetarët amerikanë në Shqipëri të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në vend…
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara.
Top Channel | 25-Mar-2020 13:21
Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara.

‘’Kthehuni menjëherë në SHBA’’, ambasada amerikan thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Ka ende fluturime Tiranë- Stamboll, prej andej mund të ikni
TIRANË Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit të Turqisë ku funksionon ende linja me Tiranën, saktësisht kompania Air Albania. Ambasada shprehet ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:16
TIRANË Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit të Turqisë ku funksionon ende linja me Tiranën, saktësisht kompania Air Albania. Ambasada shprehet ...

Koronavirusi/ Ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Kthehuni menjëherë në SHBA
Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, njoftim ky në kushtet kur pandemia e koronavirusit ka prekur Shqipërinë dhe rastet po shtohen çdo ditë. Në ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 13:15
Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, njoftim ky në kushtet kur pandemia e koronavirusit ka prekur Shqipërinë dhe rastet po shtohen çdo ditë. Në ...

Dy foshnje infektohen me Covid-19
Dy foshnje në San Diego, Kaliforni testuan pozitiv për koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga autoritetet shëndetësore të qytetit, që nuk kanë shtuar më shumë informacione. Është një nga rastet e para në Shtetet e ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 11:40
Dy foshnje në San Diego, Kaliforni testuan pozitiv për koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga autoritetet shëndetësore të qytetit, që nuk kanë shtuar më shumë informacione. Është një nga rastet e para në Shtetet e ...

“Nëse planifikoni të largoheni nga Shqipëria”, ambasada e SHBA në Tiranë mesazh qytetarëve amerikanë
Ambasada e Sh.B.A në Tiranë ka udhëzuar qytetarët amerikanë që duan të largohen nga Shqipëria, në kushtet kur kufijtë janë mbyllur prej situatës së krijuar nga Covid-19. “Të gjitha kufijtë tokësor janë të mbyllur dhe ...
Politiko | 25-Mar-2020 12:31
Ambasada e Sh.B.A në Tiranë ka udhëzuar qytetarët amerikanë që duan të largohen nga Shqipëria, në kushtet kur kufijtë janë mbyllur prej situatës së krijuar nga Covid-19. “Të gjitha kufijtë tokësor janë të mbyllur dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved