ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 14:17

Këshilla të thjeshta që ‘make up-i’ t’ju rezistojë gjatë gjithë ditës

Këshilla të thjeshta që ‘make up-i’ t’ju rezistojë gjatë gjithë ditës
Asnjë vajze nuk i pëlqen kur ‘make up-i’ shkrin për shkak të diellit apo fshihet gjatë ditës. Nëse ju qëndroni me orë të tëra për të bërë ‘make up-in’, por është e vështirë që t’ju mbajë gjithë ditën, atëherë ju po ...
Kosova Sot | 31-Jul-2019 15:27
Asnjë vajze nuk i pëlqen kur ‘make up-i’ shkrin për shkak të diellit apo fshihet gjatë ditës. Nëse ju qëndroni me orë të tëra për të bërë ‘make up-in’, por është e vështirë që t’ju mbajë gjithë ditën, atëherë ju po ...

Aspirina, ilaçi i gabuar për shumicën e pacientëve Më shumë se 200.000 njerëzve u ishte përshkruar aspirina, si ilaç për ta qetësuar gjendjen e zemrës, por kjo kishte ndikuar negativisht. Aspirina për shumë dekada është rekomanduar si...
Më shumë se 200.000 njerëzve u ishte përshkruar aspirina, si ilaç për ta qetësuar gjendjen e zemrës, por kjo kishte ndikuar negativisht. Aspirina për shumë dekada është rekomanduar si ilaç për ta luftuar infarktin dhe ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 15:18
Më shumë se 200.000 njerëzve u ishte përshkruar aspirina, si ilaç për ta qetësuar gjendjen e zemrës, por kjo kishte ndikuar negativisht. Aspirina për shumë dekada është rekomanduar si ilaç për ta luftuar infarktin dhe ...

20:30 Roman dashurie: Kur dashurohesh në një mashkull më të ri (22) Nëse kjo është ajo biondja,...
Nëse kjo është ajo biondja, për të cilën fliste fqinji nga kati i dhjetë, atëherë do të jem tepër i pikëlluar me shijen e Ilirit, pasi që ajo vajzë kurrë nuk ishte simpatike për të. Ishte tepër e ftohtë, e pa ndenja për ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 15:08
Nëse kjo është ajo biondja, për të cilën fliste fqinji nga kati i dhjetë, atëherë do të jem tepër i pikëlluar me shijen e Ilirit, pasi që ajo vajzë kurrë nuk ishte simpatike për të. Ishte tepër e ftohtë, e pa ndenja për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved