ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:32

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 muaj merkaton!

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 muaj merkaton!
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:13
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...

Sadiku nga Spanja: E morëm me shaka, por tani jemi izoluar
Futbolli në të gjithë botën është ndalur për shkak të pandemisë së coronavirusit. Deri më tani nuk ende një vendim final se kur do të rinis futbolli i luajtur, ndërsa janë të shumta skenarët që po disktuohen. Të gjithë ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 19:48
Futbolli në të gjithë botën është ndalur për shkak të pandemisë së coronavirusit. Deri më tani nuk ende një vendim final se kur do të rinis futbolli i luajtur, ndërsa janë të shumta skenarët që po disktuohen. Të gjithë ...

Kriza financiare e klubeve, FIFA mendon skenarin e bujshëm
FIFA mendon të bëjë revolucion në futboll. Një vendim i detyruar në fakt, për shkak të krizës që pritet të përfshijë klubet e futbollit. Në rrezik janë ato të voglat, që i kanë të pakta burimet financiare dhe po ...
InfoSport.mk | 25-Mar-2020 18:19
FIFA mendon të bëjë revolucion në futboll. Një vendim i detyruar në fakt, për shkak të krizës që pritet të përfshijë klubet e futbollit. Në rrezik janë ato të voglat, që i kanë të pakta burimet financiare dhe po ...

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 muaj merkaton!
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 17:45
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...

UEFA dhe FIFA po shqyrtojnë zgjatjen e afatit kalimtar pas coronavirusit
UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspekt në lidhje me futbollin, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së coronavirusit përfshirë këtu edhe afatin e transferimeve. Humbjet ekonomike që kanë pësuar klubet e futbollit ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 16:30
UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspekt në lidhje me futbollin, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së coronavirusit përfshirë këtu edhe afatin e transferimeve. Humbjet ekonomike që kanë pësuar klubet e futbollit ...

Koronavirusi, FIFA mund të zgjasë në 7 muaj merkaton
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 15:35
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 muaj merkaton!
Humbjet ekonomike që kanë pësuar klubet e futbollit gjatë kësaj periudhe kanë qenë shumë të mëdha aq sa kanë vënë në dyshim edhe ekzistencën e tyre në liga më të ulta. Humbjet ekonomike mund të bëhen faktor edhe për ...
Lajminet | 25-Mar-2020 14:22
Humbjet ekonomike që kanë pësuar klubet e futbollit gjatë kësaj periudhe kanë qenë shumë të mëdha aq sa kanë vënë në dyshim edhe ekzistencën e tyre në liga më të ulta. Humbjet ekonomike mund të bëhen faktor edhe për ...

Federer dhe gruaja e tij dhurojnë një milion euro në luftën kundër koronavirusit
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 13:53
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...

FIFA zbulon planin për afatin kalimtar të verës
Koronavrusi ka paralizuar botën e futbollit dhe sigurisht që kjo ka sjell telashe të mëdha edhe për FIFA-n dhe oraret e planifikuara për të ardhmen. Klubet e të gjithë botës do të pësojnë humbje të llahtarshme për ...
Zeri | 25-Mar-2020 13:50
Koronavrusi ka paralizuar botën e futbollit dhe sigurisht që kjo ka sjell telashe të mëdha edhe për FIFA-n dhe oraret e planifikuara për të ardhmen. Klubet e të gjithë botës do të pësojnë humbje të llahtarshme për ...

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 muaj merkaton!
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...
SuperSport | 25-Mar-2020 12:48
Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinisë pas emergjencës së koronavirusit përfshirë këtu edhe merkaton e transferimeve. Humbjet ekonomike ...

Orët vendimtare për fatin e Serie A, këta janë tre skenarët e mundshëm
Siç është raportuar nga La Stampa, në dy ditët e fundit klubet e Serie A kanë filluar të bëhen gjithnjë e më pesimiste për mundësinë e të qenit në gjendje të përmbyllin ligën. Numri i personave të infektuar në Itali ...
Lajminet | 24-Mar-2020 14:40
Siç është raportuar nga La Stampa, në dy ditët e fundit klubet e Serie A kanë filluar të bëhen gjithnjë e më pesimiste për mundësinë e të qenit në gjendje të përmbyllin ligën. Numri i personave të infektuar në Itali ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved