ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:11

“Covid-19” dhe kriza në familjen e shekullit 21

“Covid-19” dhe kriza në familjen e shekullit 21
Familjet e shekullit 21 apo familjet e epokës së globalizimit po marrin një drejtim të ri si pasojë e zhvillimit rapid të industrisë, teknologjisë, qasjes me informata të ndryshme rreth çdo sendi, dukurie apo ...
Portalb | 25-Mar-2020 20:07
Familjet e shekullit 21 apo familjet e epokës së globalizimit po marrin një drejtim të ri si pasojë e zhvillimit rapid të industrisë, teknologjisë, qasjes me informata të ndryshme rreth çdo sendi, dukurie apo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved