ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 06:51

13 punëtore shqiptare kthehen nga Mali i Zi, por ende për disa orë në Shkodër

13 punëtore shqiptare kthehen nga Mali i Zi, por ende për disa orë në Shkodër
13 shtetas shqiptare nga Tirana, Durrës dhe qytete të tjera u gjenden në situate të vështirë këtë të mërkurë. Ata kishin punuar kohet e fundit në Malin e Zi. Mirëpo mbyllja e vendeve te punës për shkak të situatës nga ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 20:38
13 shtetas shqiptare nga Tirana, Durrës dhe qytete të tjera u gjenden në situate të vështirë këtë të mërkurë. Ata kishin punuar kohet e fundit në Malin e Zi. Mirëpo mbyllja e vendeve te punës për shkak të situatës nga ...

13 shqiptarë kthehen nga Tuzi, por mbeten në Shkodër
13 shtetas shqiptarë, të cilët punonin në Tuz të Malit të Zi kanë mbetur në Shkodër. Ata kanë udhëtuar 4 orë në këmbë dhe tani presin një automjet për ti dërguar në banesat e tyre në Durrës. Sipas tyre komisariati i ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:21
13 shtetas shqiptarë, të cilët punonin në Tuz të Malit të Zi kanë mbetur në Shkodër. Ata kanë udhëtuar 4 orë në këmbë dhe tani presin një automjet për ti dërguar në banesat e tyre në Durrës. Sipas tyre komisariati i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved