ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 06:58

Koronavirusi/ Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars

Koronavirusi/ Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin.
Top Channel | 28-Feb-2020 21:21
Qeveria rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin.

Maqedoni/ Shoferi i furgonit nga Italia, me simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Top Channel | 28-Feb-2020 19:59
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Maqedoni e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike!
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...
Top Channel | 28-Feb-2020 18:50
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...

Frika nga virusi: Maqedonia e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike! “Ngrin” fushata
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 18:42
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...

Filipçe: E dimë saktë se si ka lëvizur pacientja me coronavirus
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe për “360 gradë” foli për trajektoren e lëvizjes së pacientes së infektuar me coronavirus. “Praktikisht, pacientja erdhi nga një udhëtim dhe u drejtua në Klinikën për Sëmundje ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 22:50
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe për “360 gradë” foli për trajektoren e lëvizjes së pacientes së infektuar me coronavirus. “Praktikisht, pacientja erdhi nga një udhëtim dhe u drejtua në Klinikën për Sëmundje ...

Filipçe: Po testohen një person nga Italia dhe dy nga Bullgaria
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se gjatë mëngjesit të sotëm është paraqitur një rast i dyshimtë për koronavirus nga Strumica, i njëjti person ka mbërritur në vend nga ...
Shprehja | 29-Feb-2020 03:25
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se gjatë mëngjesit të sotëm është paraqitur një rast i dyshimtë për koronavirus nga Strumica, i njëjti person ka mbërritur në vend nga ...

Qeveria në mbledhjen e sotme do të vendos nëse do t’i ndalojë tubimet publike
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot do të shqyrtojë dhe do të miratojë konkluza përkatëse për informatën lidhur me hapat e mëtejshëm dhe vendimet të cilat merren për parandalimin e përhapjes së ...
Shprehja | 29-Feb-2020 01:40
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot do të shqyrtojë dhe do të miratojë konkluza përkatëse për informatën lidhur me hapat e mëtejshëm dhe vendimet të cilat merren për parandalimin e përhapjes së ...

Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më gjashtë mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...
Klan Kosova | 28-Feb-2020 22:56
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...

Filipçe: Shoferi i cili ishte me pacienten me coronavirus, ankohej në kollitje dhe dhimbje gjoksi
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një konferencë për shtyp nga Qeveria theksoi se pacienti për të cilën ishte i dyshuar se ishte infektuar me coronavirus sot në mëngjes, ka rezultate negative. Ai tha se gruaja e ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 16:58
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një konferencë për shtyp nga Qeveria theksoi se pacienti për të cilën ishte i dyshuar se ishte infektuar me coronavirus sot në mëngjes, ka rezultate negative. Ai tha se gruaja e ...

Shoferi i furgonit nga Italia, me simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Shprehja | 28-Feb-2020 22:10
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Qeveria maqedonase anulon tubimet publike deri më 6 mars shkaku i koronavirusit
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë parandalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Koha.net | 28-Feb-2020 21:49
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë parandalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

?Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Shprehja | 28-Feb-2020 21:49
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

Ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë mund të luhet pa praninë e tifozëve
Ende nuk ka asgjë zyrtare mirëpo veprimet e fundit të shtetit maqedonas kanë bërë që edhe ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë të dyshohet se a do zhvillohet me dyer të hapura apo të mbyllura. Kjo pasi që gjatë ditës ...
Indeks Online | 28-Feb-2020 21:44
Ende nuk ka asgjë zyrtare mirëpo veprimet e fundit të shtetit maqedonas kanë bërë që edhe ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë të dyshohet se a do zhvillohet me dyer të hapura apo të mbyllura. Kjo pasi që gjatë ditës ...

?Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Indeks Online | 28-Feb-2020 21:36
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

Dëmet nga stuhia e së mërkurës, Qeveria: Të ngrihen procedura për përgjegjësi
Qeveria ka kërkuar në seancën e fundit që Ministria e Brendshme dhe Prokuroria Publike të ngrenë procedurë për përgjegjësi për rrënimin e fasadave dhe pjesëve të tjera të objekteve, që ranë nga era e fuqishme që ...
Aktuale.MK | 28-Feb-2020 21:01
Qeveria ka kërkuar në seancën e fundit që Ministria e Brendshme dhe Prokuroria Publike të ngrenë procedurë për përgjegjësi për rrënimin e fasadave dhe pjesëve të tjera të objekteve, që ranë nga era e fuqishme që ...

Dyshime për rast të dytë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, simptomat i shfaqen shoferit të furgonit që transportoi gruan e infektuar
Një rast i dytë me koronavirus dyshohet në Maqedoninë e Veriut dhe ka lidhje me rastin e parë të shfaqur. Mediat maqedonase raportojnë se shoferi i furgonit i cili transportoi gruan e cila kishte qëndruar në Itali dhe ...
Politiko | 28-Feb-2020 20:48
Një rast i dytë me koronavirus dyshohet në Maqedoninë e Veriut dhe ka lidhje me rastin e parë të shfaqur. Mediat maqedonase raportojnë se shoferi i furgonit i cili transportoi gruan e cila kishte qëndruar në Itali dhe ...

Filipçe: Për momentin nuk ka ndonjë arsye epidemologjike për ndalesë të ngjarjeve publike (VIDEO)
Qeveria rekomandon anulim të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e ...
Shenja | 28-Feb-2020 20:25
Qeveria rekomandon anulim të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e ...

Edhe një rast i dyshuar me virus në Maqedoni
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në Maqedoninë Veriore për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
AlbInfo | 28-Feb-2020 20:04
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në Maqedoninë Veriore për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Shoferi i furgonit nga Italia, me simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Alsat-M | 28-Feb-2020 18:45
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Qeveria rekomandon anulimin e tubimeve të mëdha publike deri më 6 mars për shkak koronavirusit
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 18:45
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved