ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 07:37

Vrau ish gruan dhe kunatin/ Rrëshen; Policia jep 5 mln lekë kush tregon se ku fshihet Fatmir Koleci

Vrau ish gruan dhe kunatin/ Rrëshen; Policia jep 5 mln lekë kush tregon se ku fshihet Fatmir Koleci
Një vrasje e dyfishtë tronditi mbrëmjen e së martës, qytetin e Rrëshenit.
Top Channel | 26-Feb-2020 20:10
Një vrasje e dyfishtë tronditi mbrëmjen e së martës, qytetin e Rrëshenit.

Vëllai po e merrte nga puna në Rrëshen, Fatmir Kolecaj i bëri pritë ish- gruas, para ndarjes e rrihte me kabllo dhe e kërcënonte me armë
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Gazetari Elidon Ndreka raporton ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 14:04
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Gazetari Elidon Ndreka raporton ...

Rrëshen, vriten motër e vëlla/ Në kërkim ish-bashkëshorti që i ekzekutoi në oborr
Një ngjarje e rëndë tronditi Mirditën të martën në mbrëmje.
Top Channel | 26-Feb-2020 13:36
Një ngjarje e rëndë tronditi Mirditën të martën në mbrëmje.

” I tronditur nga vrasja brutale e Esmeralda dhe Vledison Filopatit”, Basha: Shqipëria ka nevojë për shtet serioz dhe dënime të ashpra
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas vrasjes së Esmeralda Filopatit dhe vëllait të saj Vledison Filopatit mbrëmjen e djeshme në Kodër- Rrëshen të Mirditës nga ish- burri i 36- vjeçares Fatmir Kolecaj. Basha shprehet ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 11:49
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas vrasjes së Esmeralda Filopatit dhe vëllait të saj Vledison Filopatit mbrëmjen e djeshme në Kodër- Rrëshen të Mirditës nga ish- burri i 36- vjeçares Fatmir Kolecaj. Basha shprehet ...

Krimi i dyfishtë/ RENEA e FNSH aksion me dron në Rrëshen, ja ku janë strehuar tre vajzat e mitura të viktimës
Forcat RENEA dhe FNSH vijojnë aksionin në Mirditë, për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi vendin mbrëmjen e kaluar, ku Fatmir Kolecaj vrau me armë zjarri ish-nusen e tij, Esmeralda Filopati, dhe vëllanë ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 11:27
Forcat RENEA dhe FNSH vijojnë aksionin në Mirditë, për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi vendin mbrëmjen e kaluar, ku Fatmir Kolecaj vrau me armë zjarri ish-nusen e tij, Esmeralda Filopati, dhe vëllanë ...

“Më goditi me tub gome për 1 orë”! Dëshmia rrëqethëse e gruas së vrarë në Mirditë, burri e dhunoi barbarisht më 2017 (Vendimi i gjykatës)
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 10:09
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...

Rrëfimi tronditës i gruas që u ekzekutua në Mirditë kur denoncoi ish-burrin: Më rrahu një orë rresht me shkop gome
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 10:58
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...

Vrasja në Rrëshen/ Familja Filopati hap dyert e mortit
Familjarët e Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç), që kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen, mbrëmjen e djeshme kanë hapur dyert e mortit.
Top Channel | 26-Feb-2020 10:01
Familjarët e Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç), që kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen, mbrëmjen e djeshme kanë hapur dyert e mortit.

Detaje/ Ish-bashkëshorti e vret në oborrin e shtëpisë, vëllai po e merrte nga puna në Rrëshen
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Vledison Filopati po merrte nga ...
Telegraf | 26-Feb-2020 14:55
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Vledison Filopati po merrte nga ...

FOTO/ Vrau ish- gruan dhe vëllain e saj në Mirditë, ja kush është autori Fatmir Kolecaj
MIRDITË Fatmir Kolecaj është autori i vrasjes makabre ditën e kaluar në Kodër- Rrëshen të Mirditës ku ekzekutoi me armë zjarri ish- gruan e tij Esmeralda Filopatin, 36 vjeçe, dhe Vledison Filopatin 34 vjeç. Dyshohet se ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 09:39
MIRDITË Fatmir Kolecaj është autori i vrasjes makabre ditën e kaluar në Kodër- Rrëshen të Mirditës ku ekzekutoi me armë zjarri ish- gruan e tij Esmeralda Filopatin, 36 vjeçe, dhe Vledison Filopatin 34 vjeç. Dyshohet se ...

Ekzekutimi në Rrëshen/ Basha: Shqipëria ka nevojë për shtet serioz
Lideri i opozitës, Lulzim Basha reagoi pas vrasjes së rëndë të ndodhur të martën në Rrëshen. Ai dënoi ngjarjen në “Facebook” dhe shtoi se Shqipëria ka nevojë për një shtet që merr masa drastike kundër individëve që ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 12:31
Lideri i opozitës, Lulzim Basha reagoi pas vrasjes së rëndë të ndodhur të martën në Rrëshen. Ai dënoi ngjarjen në “Facebook” dhe shtoi se Shqipëria ka nevojë për një shtet që merr masa drastike kundër individëve që ...

U ekzekutuan vëlla e motër në Rrëshen/ Policia: 5 milion lekë për këdo që jep informacion mbi vendndodhjen e autorit
Forcat RENEA, FNSH dhe strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë kanë vijuar pa ndërprerë kontrollin e territorit dhe të vendeve të dyshuara ku mund të fshihej autori i dyshuar i ngjarjes së djeshme ku u vranë ...
Top Channel | 26-Feb-2020 09:18
Forcat RENEA, FNSH dhe strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë kanë vijuar pa ndërprerë kontrollin e territorit dhe të vendeve të dyshuara ku mund të fshihej autori i dyshuar i ngjarjes së djeshme ku u vranë ...

“Do të vras po njoftove Policinë”, zbulohet vendimi i Gjykatës, Fatmir Kolecaj ishte dënuar për dhunë në familje para vrasjes së dyfishtë
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshortit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...
Telegraf | 26-Feb-2020 09:45
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshortit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...

FOTO: Policia, shpërblim për vrasësin e ish-gruas dhe kunatit në Rrëshen
Personi që shihni në foto është autori i masakrës së mbrëmshme në Rrëshen, i cili ekzekutoi me armë ish-gruan e tij, nënë e tre fëmijëve dhe vëllane e saj, ish kunatin e tij. Policia njofton sot se po vijon krehjen e ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 09:12
Personi që shihni në foto është autori i masakrës së mbrëmshme në Rrëshen, i cili ekzekutoi me armë ish-gruan e tij, nënë e tre fëmijëve dhe vëllane e saj, ish kunatin e tij. Policia njofton sot se po vijon krehjen e ...

Detaje/ Vëllai po e merrte nga puna në Rrëshen, Fatmir Kolecaj i bëri pritë ish-gruas
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Vledison Filopati po merrte nga ...
Lapsi | 26-Feb-2020 14:42
Detaje të reja janë zbardhur sa i përket vrasjes së 2- fishtë në Mirditë mbrëmjen e djeshme kur Fatmir Kolecaj vrau ish- gruan Esmeralda Filopati si dhe vëllain e saj Vledison Filopati. Vledison Filopati po merrte nga ...

Vrasja e dyfishtë në Kodër Rrëshen, RENEA e FNSH në aksion për kapjen e autorit: 5 milionë lekë kush jep informacion
MIRDITË RENEA dhe FNSH vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën. Policia vë në dispozicion 5 milionë lekë, për secilin që jep informacione për autorin ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 08:51
MIRDITË RENEA dhe FNSH vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën. Policia vë në dispozicion 5 milionë lekë, për secilin që jep informacione për autorin ...

Foto e fundit e autorit të krimit makabër në Rrëshen
Dalin të tjera detaje nga vrasja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e të martës në Kodër Rrëshen. “Vizion Plus” ka siguruar disa foto të fundit të autorit Fatmir Kolecaj, i cili u mori jetën me armë zjarri ish-gruas së tij ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 09:24
Dalin të tjera detaje nga vrasja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e të martës në Kodër Rrëshen. “Vizion Plus” ka siguruar disa foto të fundit të autorit Fatmir Kolecaj, i cili u mori jetën me armë zjarri ish-gruas së tij ...

Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë në Rrëshen, viktima kishte urdhër mbrojtje
Mbrëmjen e djeshme Fatmir Kolecaj ekzekutoi me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij sëbashku me vëllain e saj. Ngjarja e rëndë në Rrëshen ndodhi rreth orës 22.30 minuta. Pas punës për gjetjen e autorit policia erdhi në ...
ABCNews | 26-Feb-2020 11:02
Mbrëmjen e djeshme Fatmir Kolecaj ekzekutoi me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij sëbashku me vëllain e saj. Ngjarja e rëndë në Rrëshen ndodhi rreth orës 22.30 minuta. Pas punës për gjetjen e autorit policia erdhi në ...

Vrau ish-gruan dhe vëllain e saj / Kolecaj tentoi të vetëvritej në burg, shfaqi probleme të shëndetit mendor
Detaje të reja kanë dalë vrasja e dyfishtë në Rrëshen, ngjarje kjo që ndodhi dy ditë më parë, ku Fatmir Kolecaj vrau me armë zjarri ish-gruan e tij dhe vëllain e saj, përkatësisht Esmeralda dhe Vladison Filopati. ...
Gazeta Dita | 27-Feb-2020 09:06
Detaje të reja kanë dalë vrasja e dyfishtë në Rrëshen, ngjarje kjo që ndodhi dy ditë më parë, ku Fatmir Kolecaj vrau me armë zjarri ish-gruan e tij dhe vëllain e saj, përkatësisht Esmeralda dhe Vladison Filopati. ...

Vrau ish-kunatin dhe pastaj ish-gruan në Mirditë, autori kishte tentuar vetëvrasjen në burg
Detaje të reja kanë dal për Fatmir Kolecajn, autorin e vrasjes së dyfishtë të ish-kunatit Vledison Filopati dhe ish-gruas Esmeralda Filopati para dy ditësh në Mirditë. Mësohet se 47-vjeçari ka tentuar vetëvrasjen në ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 09:06
Detaje të reja kanë dal për Fatmir Kolecajn, autorin e vrasjes së dyfishtë të ish-kunatit Vledison Filopati dhe ish-gruas Esmeralda Filopati para dy ditësh në Mirditë. Mësohet se 47-vjeçari ka tentuar vetëvrasjen në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved