ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 06:18

Komiteti i Sigurisë/ Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri, nëse do jetë e nevojshme

Komiteti i Sigurisë/ Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri, nëse do jetë e nevojshme
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...

Koronavirusi/ Rama: Sipas OBSH-së, Shipërinë e ka prekur infodemia
Gjatë fjalës së tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë për koronavirusin, kryeministri i vendi, Edi Rama deklaroi se Shqipërinë e ka prekur infodemia (epidemia e lajmeve të rreme, të pakonfirmuara), por sipas tij, siç ...
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Gjatë fjalës së tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë për koronavirusin, kryeministri i vendi, Edi Rama deklaroi se Shqipërinë e ka prekur infodemia (epidemia e lajmeve të rreme, të pakonfirmuara), por sipas tij, siç ...

Rama: 97 përqind e të prekurve shërohen. Nuk jemi para një murtaje mesjetare
Menjëherë pas kthimit nga Moska kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend.
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Menjëherë pas kthimit nga Moska kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend.

Rama zbulon vendin e karantinës ndaj koronavirusit
Zbulohen vendi ku është ngritur karantina në Shqipëri, për personat që do të diagnostikohen me sëmundjen e koronavirusit. Pasi u mbajt sekret prej disa ditësh, sot lajmin e ka dhënë vetë Edi Rama që ka mbledhur në ...
Telegraf | 27-Feb-2020 13:38
Zbulohen vendi ku është ngritur karantina në Shqipëri, për personat që do të diagnostikohen me sëmundjen e koronavirusit. Pasi u mbajt sekret prej disa ditësh, sot lajmin e ka dhënë vetë Edi Rama që ka mbledhur në ...

Koronavirusi, Rama zbulon se ku do të ngrihet karantina
Kryeministri Rama ka konfirmuar sot se ku do të bëhet karantina për të përballuar një krizë të mundshme nga koronavirusi. Duke folur para Komitetit të Sigurisë, Rama tha se karantina do të ndërtohet tek Konvaleshenca në ...
ABCNews | 27-Feb-2020 13:38
Kryeministri Rama ka konfirmuar sot se ku do të bëhet karantina për të përballuar një krizë të mundshme nga koronavirusi. Duke folur para Komitetit të Sigurisë, Rama tha se karantina do të ndërtohet tek Konvaleshenca në ...

Rama: Mos shikoni lajme të rreme në TV, lexoni Kuran e Bibël nëse doni ta mposhtni koronavirusin
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 13:41
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...

Rama zbulon vendin e karantinës për koronavirusin
Kavalishenca e Durrësit do të kthehet në karantinë nëse koronavirusi mbërrin në Shqipëri. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat. Rama tha se deri tani janë parë disa ambiente që mund të ...
VizionPlus | 27-Feb-2020 13:11
Kavalishenca e Durrësit do të kthehet në karantinë nëse koronavirusi mbërrin në Shqipëri. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat. Rama tha se deri tani janë parë disa ambiente që mund të ...

Si ta përballojmë koronavirusin? Rama: Mbyllni TV dhe fikni telefonat, mos dëgjoni njerëz me ligësi shpirtërore
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...
Lexo | 27-Feb-2020 13:23
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
Edi Rama deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se......
Zeri | 27-Feb-2020 13:19
Edi Rama deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se......

Shtëpia e pushimit e ushtarakëve në Durrës do të kthehet në karantinë
Tiranë, 27 shkurt 2020 – Shtëpia e pushimit e Ministrisë së Mbrojtjes së Shqipërisë në Durrës do të kthehet në karantinë për të prekurit eventualë nga koronavirusi. Këtë lajm e dha kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 13:19
Tiranë, 27 shkurt 2020 – Shtëpia e pushimit e Ministrisë së Mbrojtjes së Shqipërisë në Durrës do të kthehet në karantinë për të prekurit eventualë nga koronavirusi. Këtë lajm e dha kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ...

“Nuk jemi prekur nga Koronavisuri, por nga Infodemia”, Rama: Po krijojnë alarme, mbyllni TV. Kemi punuar në heshtje për të mos krijuar tensione artificiale
TIRANË Në fjalën e tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë, kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe një herë se vendi ynë nuk është prekur nga Koronavirusi. Ndërsa bëri një përmbledhje të situatës e masave të marra, Rama ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 12:52
TIRANË Në fjalën e tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë, kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe një herë se vendi ynë nuk është prekur nga Koronavirusi. Ndërsa bëri një përmbledhje të situatës e masave të marra, Rama ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
“Në rastin e parë që do të kemi nevojën e karantinës, kemi caktuar të ngrihet në shtëpinë e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës”, tha Rama. “Është fakt se nga momenti i parë janë marrë masa; janë përcaktuar ...
Lajminet | 27-Feb-2020 13:17
“Në rastin e parë që do të kemi nevojën e karantinës, kemi caktuar të ngrihet në shtëpinë e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës”, tha Rama. “Është fakt se nga momenti i parë janë marrë masa; janë përcaktuar ...

“Qytetarët që kanë udhëtuar në vendet e prekura të telefonojnë 127”, Rama për koronavirusin: Ndiqni vetëm burimet zyrtare
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot për situatën nga coronavirusi dhe masat e marra nga vendi ynë për të përballur një rënie të mundshme të këtij virusi që ka rënë edhe në vendet fqinje. Kreu i qeverisë deklaroi ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 12:52
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot për situatën nga coronavirusi dhe masat e marra nga vendi ynë për të përballur një rënie të mundshme të këtij virusi që ka rënë edhe në vendet fqinje. Kreu i qeverisë deklaroi ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...
Lajminet | 27-Feb-2020 13:14
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...

Koronavirusi, Rama: Fikni TV-në, më mirë të lexoni mesazhet e Biblës dhe Kuranit
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 13:13
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...

Koronavirusi, Rama mbledh Komitetin Kombëtar të Sigurisë: Asnjë rast në Shqipëri!
Kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend. Zoti Rama deklaroi se deri më tani nuk ka asnjë të asnjë të konfirmuar me ...
RTSH | 27-Feb-2020 13:10
Kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend. Zoti Rama deklaroi se deri më tani nuk ka asnjë të asnjë të konfirmuar me ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 13:10
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...

“Përhapja e Koronavirusit e pashmangshme”, Rama tregon si ta përballojmë
“Situatë që ka zënë në befasi gjithë botën“, tha kryeministri Edi Rama për Koronavirusin. Në fjalën e tij Rama tha se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta përballojë ...
ABCNews | 27-Feb-2020 13:01
“Situatë që ka zënë në befasi gjithë botën“, tha kryeministri Edi Rama për Koronavirusin. Në fjalën e tij Rama tha se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta përballojë ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me Coronavirusin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...
EkonomiaOnline | 27-Feb-2020 13:10
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri, nëse do jetë e nevojshme
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...
Lajmi i Fundit | 27-Feb-2020 13:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved