ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:01

Në lidhje jashtëmartesore, i kishte blerë dhe shtëpi, 63-vjeçari që vrau gruan i ‘mbytur’ në borxhe

Në lidhje jashtëmartesore, i kishte blerë dhe shtëpi, 63-vjeçari që vrau gruan i ‘mbytur’ në borxhe
TIRANË Me sa duket një lidhje jashtëmartesore që vazhdonte prej kohësh dhe problemet ekonomike të ardhura si pasojë, kanë qenë motivet e krimit makabër në Durrës, ku mbeti e vrarë 59-vjeçarja Hajdije Tasuni. “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 13:26
TIRANË Me sa duket një lidhje jashtëmartesore që vazhdonte prej kohësh dhe problemet ekonomike të ardhura si pasojë, kanë qenë motivet e krimit makabër në Durrës, ku mbeti e vrarë 59-vjeçarja Hajdije Tasuni. “BalkanWeb” ...

U masakrua nga burri me hekur në kokë, kjo është 59-vjeçarja e vrarë në Durrës, nënë e tre vajzave (Foto)
Kjo është 59-vjeçarja Hajdije Tasuni, nënë e tre vajzave që u masakrua nga bashkëshorti i saj ditën e djeshme. Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka siguruar për “BalkanWeb” foton e gruas që mbeti dje e vrarë në Durrës, teksa ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 10:57
Kjo është 59-vjeçarja Hajdije Tasuni, nënë e tre vajzave që u masakrua nga bashkëshorti i saj ditën e djeshme. Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka siguruar për “BalkanWeb” foton e gruas që mbeti dje e vrarë në Durrës, teksa ...

“U zumë për dyqanin”, vrasja në Durrës, dëshmia e burrit: Tentoi të dilte por e e qëllova sërish. Nuk isha në vete
DURRËS Dalin detaje të reja në lidhjen ngjarjen e djeshme të krimit në familje në Durrës, ku u vra nga bashkëshorti i saj Hajdije Tasuni, 59-vjeçe. Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka mundur të zbardhë për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 10:14
DURRËS Dalin detaje të reja në lidhjen ngjarjen e djeshme të krimit në familje në Durrës, ku u vra nga bashkëshorti i saj Hajdije Tasuni, 59-vjeçe. Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka mundur të zbardhë për “BalkanWeb” ...

Shitja e dyqanit solli vrasjen e gruas/ Autori: Tentoi të ikte, por e qëllova sërish
63-vjeçari Ruzhdi Tosuni ka treguar pse e masakroi me levë gruan Hajdije Tosuni në Durrës të mërkurën. Para policisë ai ka rrëfyer se kishin debate prej kohësh për të shitur dyqanin e metrazheve. Sipas tij, e ndjera nuk ...
VizionPlus | 27-Feb-2020 11:12
63-vjeçari Ruzhdi Tosuni ka treguar pse e masakroi me levë gruan Hajdije Tosuni në Durrës të mërkurën. Para policisë ai ka rrëfyer se kishin debate prej kohësh për të shitur dyqanin e metrazheve. Sipas tij, e ndjera nuk ...

Vrau gruan në Durrës, dëshmia e burrit: Tentoi të dilte por e qëllova sërish me shufër hekuri, u zumë për dyqanin
Dëshmia e Rruzhdi Tasunit në Polici ka zbardhur edhe motivin përse nisi sherri ditën e mërkurë mes çiftit që përfundoi më pas në krimin e rëndë. Autori ka treguar për efektivët se shkaku i sherrit mes tyre paraditen e ...
Telegraf | 27-Feb-2020 11:12
Dëshmia e Rruzhdi Tasunit në Polici ka zbardhur edhe motivin përse nisi sherri ditën e mërkurë mes çiftit që përfundoi më pas në krimin e rëndë. Autori ka treguar për efektivët se shkaku i sherrit mes tyre paraditen e ...

Vret gruan në dyqan/ Durrës, bashkëshorti e qëllon me levë në kokë
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve.
Top Channel | 26-Feb-2020 20:10
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve.

U vra me levë hekuri në Durrës, ja kush është 59-vjeçarja (FOTO)
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës ku Ruzhdi Tosuni në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka vrarë me levë hekuri, bashkëshorten e tij Hajdie Tosuni 59 vjeç.
Top Channel | 26-Feb-2020 17:46
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës ku Ruzhdi Tosuni në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka vrarë me levë hekuri, bashkëshorten e tij Hajdie Tosuni 59 vjeç.

Vrasja makabre që tronditi Durrësin, autori jep dëshminë në polici
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, ...
Telegraf | 26-Feb-2020 20:38
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, ...

Durrës: Pas një debati të ashpër, burri vret gruan e tij me levë hekuri
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:32
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...

Në lidhje jashtëmartesore, 63-vjeçari që vrau gruan i ‘mbytur’ në borxhe
TIRANË Me sa duket një lidhje jashtëmartesore që vazhdonte prej kohësh dhe problemet ekonomike të ardhura si pasojë, kanë qenë motivet e krimit makabër në Durrës, ku mbeti e vrarë 59-vjeçarja Hajdije Tasuni. “BalkanWeb” ...
Lajmi i Fundit | 27-Feb-2020 13:35
TIRANË Me sa duket një lidhje jashtëmartesore që vazhdonte prej kohësh dhe problemet ekonomike të ardhura si pasojë, kanë qenë motivet e krimit makabër në Durrës, ku mbeti e vrarë 59-vjeçarja Hajdije Tasuni. “BalkanWeb” ...

“E qëllova në kokë me hekurin që mbyllim qepenin”, zbardhet dëshmia e burrit që vrau bashkëshorten në Durrës
Një ngjarje e rëndë ka tronditur paraditen e mërkurës në qytetin e Durrësit, ku burri ka qëlluar bashkëshorten me levë brenda një dyqani metrazhesh duke e lënë të vdekur në vend. Menjëherë pas krimit autori është ...
ABCNews | 27-Feb-2020 09:50
Një ngjarje e rëndë ka tronditur paraditen e mërkurës në qytetin e Durrësit, ku burri ka qëlluar bashkëshorten me levë brenda një dyqani metrazhesh duke e lënë të vdekur në vend. Menjëherë pas krimit autori është ...

Vrau gruan në Durrës, autori: E qëllova sepse më kundërshtoi për të shitur dyqanin
Balkanweb ka zbardhur dëshminë e autorit, Ruzhdi Tonuzi, i cili vrau dje gruan e tij në biznesin e familjes. Ai është shprehur se gruaja e kishte kundërshtuar për të shitur dyqanin. Këtu kishte nisur sherri. Ndonëse ...
Dritare | 27-Feb-2020 11:33
Balkanweb ka zbardhur dëshminë e autorit, Ruzhdi Tonuzi, i cili vrau dje gruan e tij në biznesin e familjes. Ai është shprehur se gruaja e kishte kundërshtuar për të shitur dyqanin. Këtu kishte nisur sherri. Ndonëse ...

Flet burri që vrau gruan në Durrës: Më tha “pse ke pirë”
Zbardhet dëshmia e Rrushdi Tasunit, burrit që vrau gruan e tij, nënën e tre fëmijëve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:27
Zbardhet dëshmia e Rrushdi Tasunit, burrit që vrau gruan e tij, nënën e tre fëmijëve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...

Zbardhet dëshmia/ Çfarë u tha policëve burri që vrau gruan me levë hekuri në Durrës
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...
Lapsi | 26-Feb-2020 22:48
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...

Vrau gruan në dyqanin e metrazheve, zbardhet dëshmia e autorit: Nuk isha në vete, në ato momente e humba fare
Zbardhen detaje të reja lidhur me krimin në familje një ditë më parë në Durrës, ku burri qëlloi për vdekje me hanxhar të shoqen në dyqanin e tyre të metrazheve. Autori, Ruzhdi Tosuni në dëshminë e tij në polici ka ...
Politiko | 27-Feb-2020 10:56
Zbardhen detaje të reja lidhur me krimin në familje një ditë më parë në Durrës, ku burri qëlloi për vdekje me hanxhar të shoqen në dyqanin e tyre të metrazheve. Autori, Ruzhdi Tosuni në dëshminë e tij në polici ka ...

Flet burri që vrau gruan në Durrës: Më tha ‘pse ke pirë’
Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas një debati të çastit mes burrë e grua. Autori i dyshuar, Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, akuzohet se vrau Hajdie ...
Lajminet | 27-Feb-2020 10:29
Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas një debati të çastit mes burrë e grua. Autori i dyshuar, Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, akuzohet se vrau Hajdie ...

Flet burri që vrau gruan në Durrës: Më tha ‘pse ke pirë’
Zbardhet dëshmia e Rrushdi Tasunit, burrit që vrau gruan e tij, nënën e tre fëmijëve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...
Zeri | 27-Feb-2020 10:23
Zbardhet dëshmia e Rrushdi Tasunit, burrit që vrau gruan e tij, nënën e tre fëmijëve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...

Flet burri që vrau gruan në Durrës: Më tha ‘pse ke pirë’
Zbardhet deshmia e Rrushdi Tasunit, burrit qe vrau gruan e tij, nenen e tre femijeve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 10:05
Zbardhet deshmia e Rrushdi Tasunit, burrit qe vrau gruan e tij, nenen e tre femijeve, brenda biznesit të tyre. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme dhe tronditi qytetin e Durresit. Krimi makabër dyshohet se ka ndodhur pas ...

Pas një debati të ashpër, shqiptari vret gruan e tij me levë hekuri
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...
Zeri | 26-Feb-2020 23:44
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...

“Dua mamin tim”/ Momente dhimbjeje në Durrës, reagimi i vajzës kur mëson se i ati i ka vrarë nënën
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.
Top Channel | 26-Feb-2020 13:21
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved