ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:42

“Ata që kanë ardhur nga Italia të vetëkarantinohen”/ Ministria e Shëndetësisë: Janë vlerësuar 3500 raste

“Ata që kanë ardhur nga Italia të vetëkarantinohen”/ Ministria e Shëndetësisë: Janë vlerësuar 3500 raste
Në një deklaratë shtypi të komisionit të Task Forcës, sa i takon informimit për masat ndaj koronavirusit, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini bëri me dijeni se në Shqipëri nuk ka asnjë ...
Top Channel | 27-Feb-2020 12:31
Në një deklaratë shtypi të komisionit të Task Forcës, sa i takon informimit për masat ndaj koronavirusit, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini bëri me dijeni se në Shqipëri nuk ka asnjë ...

Koronavirusi/ “Janë vlerësuar 3500 raste”, ministria e Shëndetësisë thirrje qytetarëve që kanë ardhur nga Italia: Rrini të ‘mbyllur’ në shtëpi
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës, Eugena Tomini në një dalje publike për mediat deklaroi se në kuadër të masave të marra për koronavirusin, janë vlerësuar 3500 raste të ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 11:22
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës, Eugena Tomini në një dalje publike për mediat deklaroi se në kuadër të masave të marra për koronavirusin, janë vlerësuar 3500 raste të ...

17 raste të dyshuara për koronavirus në Shqipëri/ MSH tregon rezultatet e analizave
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...
VizionPlus | 27-Feb-2020 11:51
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...

Koronavirusi/ “Janë vlerësuar 3500 raste”, ministria e Shëndetësisë një thirrje për qytetarët që kanë ardhur nga Italia
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës ku dër koronavirusit, Eugena Tomini deklaroi se janë vlerësuar 3500 raste të personave që kanë pasur histori udhëtimi në vendet e prekura nga ...
Lapsi | 27-Feb-2020 12:13
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës ku dër koronavirusit, Eugena Tomini deklaroi se janë vlerësuar 3500 raste të personave që kanë pasur histori udhëtimi në vendet e prekura nga ...

Zyrtare: Shqipëria nuk ka ende asnjë rast me koronavirus!
Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në Shqipëri nuk ka ende asnjë person të infektuar me koronavirus. Zv/ ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli dha një deklaratë për mediat në të cilën tha se “nuk ka asnjë rast ...
Telegraf | 26-Feb-2020 15:01
Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në Shqipëri nuk ka ende asnjë person të infektuar me koronavirus. Zv/ ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli dha një deklaratë për mediat në të cilën tha se “nuk ka asnjë rast ...

Asnjë rast me koronavirus në Shqipëri! Ministria e Shëndetësisë, fond shtesë për masat e mbrojtjes personale
"Janë testuar 13 raste të dyshuara tek udhëtarë që kanë histori udhëtimi me vendet e prekura nga koronavirusi i ri dhe rezulton deri në këto momente se, Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID-19”, deklaroi ...
Top Channel | 26-Feb-2020 13:57
"Janë testuar 13 raste të dyshuara tek udhëtarë që kanë histori udhëtimi me vendet e prekura nga koronavirusi i ri dhe rezulton deri në këto momente se, Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID-19”, deklaroi ...

“Karantina është në QSUT?” Ministria e Shëndetësisë: 17 raste të testuara rezultuan negative
Ka përfunduar mbledhja e Task Forcës për zhvillimet e fundit në lidhje me masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ekspertja e ISHP-së nga Task-Forca, Eugena Tomini në një deklaratë për mediat ...
ABCNews | 27-Feb-2020 11:30
Ka përfunduar mbledhja e Task Forcës për zhvillimet e fundit në lidhje me masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ekspertja e ISHP-së nga Task-Forca, Eugena Tomini në një deklaratë për mediat ...

17 raste që nga shfaqja e koronavirusit rezultuan negativë në Shqipëri
Task Forca thotë se vazhdojnë kontrollet me masa të shtuara mjekësore dhe me aparatura në pikat aeroportuale Knid Ndrenika Zyrtarë të shëndetësisë thanë se janë analizuar dhe kanë dalë jobartës të koronavirusit 17 ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 13:19
Task Forca thotë se vazhdojnë kontrollet me masa të shtuara mjekësore dhe me aparatura në pikat aeroportuale Knid Ndrenika Zyrtarë të shëndetësisë thanë se janë analizuar dhe kanë dalë jobartës të koronavirusit 17 ...

17 raste të dyshuara për koronavirus në Shqipëri/ MSH tregon rezultatet e analizave
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...
Shenja | 27-Feb-2020 12:44
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...

“Deri më tani, asnjë rast i konfirmuar me koronavirus”, MSH: Japim 1 milion dollarë për mjete, ja pse vdiq pacienti nga Berati
“Janë testuar 13 raste të dyshuara te udhëtarë që kanë histori udhëtimi me vendet e prekura nga koronavirusi i ri dhe rezulton deri në këto momente, se Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID-19”. ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 13:31
“Janë testuar 13 raste të dyshuara te udhëtarë që kanë histori udhëtimi me vendet e prekura nga koronavirusi i ri dhe rezulton deri në këto momente, se Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID-19”. ...

Ministria e Shëndetësisë: Kush vjen nga zonat e prekura nga virusi, të vetëkarantinohet
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini, në një deklaratë për shtyp tha se 3500 udhëtarë që kanë ardhur nga vendet që janë të prekura nga virusi, janë kontrolluar. Por në asnjë rast nuk ...
Dritare | 27-Feb-2020 12:28
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini, në një deklaratë për shtyp tha se 3500 udhëtarë që kanë ardhur nga vendet që janë të prekura nga virusi, janë kontrolluar. Por në asnjë rast nuk ...

Ministria e Shëndetësisë: 17 raste të testuara rezultuan negative
Ka përfunduar mbledhja e Task Forcës për zhvillimet e fundit në lidhje me masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë në një deklaratë për mediat tha se janë marrë të gjitha ...
ABCNews | 27-Feb-2020 11:21
Ka përfunduar mbledhja e Task Forcës për zhvillimet e fundit në lidhje me masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë në një deklaratë për mediat tha se janë marrë të gjitha ...

17 raste të dyshuara për koronavirus në Shqipëri/ MSH tregon rezultatet e analizave
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 12:10
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...

17 raste të dyshuara për koronavirus në Shqipëri/ MSH tregon rezultatet e analizave
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...
Medial | 27-Feb-2020 11:57
Numri i rasteve të dyshuara për të prekur nga koronavirusi po shtohen dita-ditës, por të gjithë ata kanë rezultuar negativë pas analizave. Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi ...

MSH: Koronavirusi s’ka mbërritur në Shqipëri, testuam 13 raste
Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli qetësoi të gjithë qytetarët duke deklaruar se koronavirusi nuk ka mbërritur ende në Shqipëri. Ndonëse lëvizjet nga Italia janë të shumta, Rakacolli tha për mediat se 13 ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 14:00
Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli qetësoi të gjithë qytetarët duke deklaruar se koronavirusi nuk ka mbërritur ende në Shqipëri. Ndonëse lëvizjet nga Italia janë të shumta, Rakacolli tha për mediat se 13 ...

Koronavirusi, Qeveria mban ‘sekret’ karantinën! Thirrje udhëtarëve që vijnë nga Italia
Qeveria shqiptare së bashku me autoritetet shëndetësore vijojnë të mbajnë ‘sekret’ vendodhjen e karantinës, por nga ana tjetër premtojnë se i plotëson të gjitha kushtet për të ‘izoluar’ koronavirusin. Këtë të enjte ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:42
Qeveria shqiptare së bashku me autoritetet shëndetësore vijojnë të mbajnë ‘sekret’ vendodhjen e karantinës, por nga ana tjetër premtojnë se i plotëson të gjitha kushtet për të ‘izoluar’ koronavirusin. Këtë të enjte ...

Koronavirusi/ MSH: 17 rastet e testua rezultuan negative, qytetarët e ardhur nga Italia, të vetë izolohen
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës, Eugena Tomini në një deklaratë për shtyp tha se në kuadër të masave të marra për koronavirusin, janë vlerësuar 3500 raste të personave që ...
Lajmi i Fundit | 27-Feb-2020 11:39
Drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, pjesë e Task-Forcës, Eugena Tomini në një deklaratë për shtyp tha se në kuadër të masave të marra për koronavirusin, janë vlerësuar 3500 raste të personave që ...

Koronavirusi/ Testohen 13 raste në Shqipëri, vjen reagimi zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë
Ministria e Shëndetësisë informon se në mbrëmje ka përfunduar testimi i pesë rasteve të dyshuara për koronavirusin COVID-19, të cilat kanë rezultuar negative.
Top Channel | 25-Feb-2020 21:36
Ministria e Shëndetësisë informon se në mbrëmje ka përfunduar testimi i pesë rasteve të dyshuara për koronavirusin COVID-19, të cilat kanë rezultuar negative.

Ministria e Shëndetësisë: Janë vlerësuar 3500 raste, asnjë pozitiv. Ata që kanë ardhur nga Italia të vetëkarantinohen
Në një deklaratë shtypi të komisionit të Task Forcës, sa i takon informimit për masat ndaj koronavirusit, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini bëri me dijeni se në Shqipëri nuk ka asnjë ...
Lexo | 27-Feb-2020 11:31
Në një deklaratë shtypi të komisionit të Task Forcës, sa i takon informimit për masat ndaj koronavirusit, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini bëri me dijeni se në Shqipëri nuk ka asnjë ...

ISHP: 17 raste të testuara rezultuan negative!
Specialistja e sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, deklaroi se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar ...
RTSH | 27-Feb-2020 11:24
Specialistja e sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, deklaroi se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved