ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 01:57

Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!

Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!
Bayern Munich mund të konsiderohet pa frikë si skuadra e parë çerekfinaliste e Champions League. Bavarezët “dërrmuan” Chelsean brenda në Stamford Bridge duke triumfuar me shifrat 0-3 në sfidën e parë të raundit të ...
Top Channel | 25-Feb-2020 23:39
Bayern Munich mund të konsiderohet pa frikë si skuadra e parë çerekfinaliste e Champions League. Bavarezët “dërrmuan” Chelsean brenda në Stamford Bridge duke triumfuar me shifrat 0-3 në sfidën e parë të raundit të ...

Alphonso Davies, versioni i Usain Bolt në futbolli: Djaloshi mahniti me shpejtësinë e tij, por edhe me paraqitjen ndaj Chelseat
Bayern Munich tregoi të martën se janë një nga favoritët kryesor për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur Chelsea 3-0 me rezultat në shtëpinë e këtyre të fundit, ndërsa disa prej lojtarëve treguar formë ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 00:29
Bayern Munich tregoi të martën se janë një nga favoritët kryesor për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur Chelsea 3-0 me rezultat në shtëpinë e këtyre të fundit, ndërsa disa prej lojtarëve treguar formë ...

Bayerni hedh një hap të sigurt drejt kualifikimit. Paqe në “San Paolo” mes Napolit dhe Barcelonës
Bayern Munchen është thuajse i kualifikuar për në çerekfinalet e Champions League, pas fitores 3-0 në Londër kundër Chelsea-t. Dy gola nga Serge Gnabry dhe një tjetër gol nga Robert Lewandowski, të tre në pjesën e dytë, ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 23:00
Bayern Munchen është thuajse i kualifikuar për në çerekfinalet e Champions League, pas fitores 3-0 në Londër kundër Chelsea-t. Dy gola nga Serge Gnabry dhe një tjetër gol nga Robert Lewandowski, të tre në pjesën e dytë, ...

Bayerni hedh një hap të sigurtë drejt kualifkimit. Paqe në “San Paolo” mes Napolit dhe Barcelonës
Bayern Munchen është thuajse i kualifikuar për në çerekfinalet e Champions League, pas fitores 3-0 në Londër kundër Chelsea-t. Dy gola nga Serge Gnabry dhe një tjetër gol nga Robert Lewandowski, të tre në pjesën e dytë, ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 22:57
Bayern Munchen është thuajse i kualifikuar për në çerekfinalet e Champions League, pas fitores 3-0 në Londër kundër Chelsea-t. Dy gola nga Serge Gnabry dhe një tjetër gol nga Robert Lewandowski, të tre në pjesën e dytë, ...

Chelsea thyen rekord negativ me disfatën kundër Bayernit Disfata e Chelseat me rezultat 3:0 në shtëpi kundër Bayern Munichut, të martën, bënë që të Kaltrit e Londrës ta kenë shënuar ecurinë më të dobët në 34 vjet, sa i...
Disfata e Chelseat me rezultat 3:0 në shtëpi kundër Bayern Munichut, të martën, bënë që të Kaltrit e Londrës ta kenë shënuar ecurinë më të dobët në 34 vjet, sa i përket rezultateve në ndeshjet e zhvilluara në shtëpi. ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 09:50
Disfata e Chelseat me rezultat 3:0 në shtëpi kundër Bayern Munichut, të martën, bënë që të Kaltrit e Londrës ta kenë shënuar ecurinë më të dobët në 34 vjet, sa i përket rezultateve në ndeshjet e zhvilluara në shtëpi. ...

Chelsea thyen rekord negativ me disfatën kundër Bayernit
Disfata e Chelseat me rezultat 3:0 në shtëpi kundër Bayern Munichut, të martën, bënë që të Kaltrit e Londrës ta kenë shënuar ecurinë më të dobët në 34 vjet, sa i përket rezultateve në ndeshjet e zhvilluara në shtëpi. ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 09:45
Disfata e Chelseat me rezultat 3:0 në shtëpi kundër Bayern Munichut, të martën, bënë që të Kaltrit e Londrës ta kenë shënuar ecurinë më të dobët në 34 vjet, sa i përket rezultateve në ndeshjet e zhvilluara në shtëpi. ...

Milwaukee fiton në udhëtim ndaj kampionit aktual, Oklahoma triumfon në duelin më të zjarrtë
Bayerni ka treguar “dhëmbët” ndaj Chelseas mbrëmjen e kaluar në Londër. Bavarezët kanë deklasuar Chelsean në “Stamford Bridge”, pasi e kanë mposhtur ekipin anglez me rezultatin e thellë 0:3 në takimin e parë të fazës së ...
GazetaBlic | 26-Feb-2020 09:39
Bayerni ka treguar “dhëmbët” ndaj Chelseas mbrëmjen e kaluar në Londër. Bavarezët kanë deklasuar Chelsean në “Stamford Bridge”, pasi e kanë mposhtur ekipin anglez me rezultatin e thellë 0:3 në takimin e parë të fazës së ...

Gnabry: Londra është ende e kuqe
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...
PortaliOnline | 26-Feb-2020 09:33
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...

Lampard: Bayerni ia dha një leksion të vështirë Chelseat
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, dëshiron që skuadra e tij të marrë mësim nga disfata e së martës kundër Bayern Munichut për nivelin e lojës që duhet për të luajtur në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 09:16
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, dëshiron që skuadra e tij të marrë mësim nga disfata e së martës kundër Bayern Munichut për nivelin e lojës që duhet për të luajtur në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. ...

Lampard: Bayerni ia dha një leksion të vështirë Chelseat
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, dëshiron që skuadra e tij të marrë mësim nga disfata e së martës kundër Bayern Munichut për nivelin e lojës që duhet për të luajtur në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 09:00
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, dëshiron që skuadra e tij të marrë mësim nga disfata e së martës kundër Bayern Munichut për nivelin e lojës që duhet për të luajtur në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 0-3 Bayern Munich, Lewandowski dhe Gnabry fantastikë
Me tre gola të shënuar, Bayern Munichu e ka fituar ndeshjen e parë të të tetës së finales të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Padyshim që nota mesatare e skuadrës mysafire është shumë më e lartë ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 23:18
Me tre gola të shënuar, Bayern Munichu e ka fituar ndeshjen e parë të të tetës së finales të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Padyshim që nota mesatare e skuadrës mysafire është shumë më e lartë ...

Shënoi dy gola në fitoren e Bayern Munich, Serge Gnabry tallet keq me Chelsean
Serge Gnabry dhuroi spektakël në ndeshjen e djeshme kundër Chelseat në Ligën e Kampionëve. Në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, anësori gjerman shënoi dy gola në fitoren 0:3 të......
Zeri | 26-Feb-2020 08:45
Serge Gnabry dhuroi spektakël në ndeshjen e djeshme kundër Chelseat në Ligën e Kampionëve. Në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, anësori gjerman shënoi dy gola në fitoren 0:3 të......

Gnabry gëzon Arsenalin, pasi mposhti Chelsean: Londra është ende e kuqe Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaro
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 08:43
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...

Gnabry gëzon Arsenalin, pasi mposhti Chelsean: Londra është ende e kuqe
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 08:34
Ylli i Bayern Munichut, Serge Gnabry, mbeti i kënaqur me paraqitjen mbresëlënëse të gjermanëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Pas ndeshjes, ish-anësori i Arsenalit deklaroi se “Londra është ende e kuqe”. Anësori ...

Bayern me një këmbë në çerekfinale, pas fitores ndaj Chelseat
Bayern Munich është me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pasi e mundi bindshëm 3:0 Chelsean në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të martën në Londër. Serge Gnabry me dy gola dhe Robert Lewandowski me një ...
Lexo | 26-Feb-2020 08:17
Bayern Munich është me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pasi e mundi bindshëm 3:0 Chelsean në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të martën në Londër. Serge Gnabry me dy gola dhe Robert Lewandowski me një ...

Fjalët e Lampard pas deklasimit nga Bayern Munich
Blutë kanë pësuar humbje të thellë prej 0-3 në ndeshjen e parë të 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve nga Bayern Munich në ‘Stamford Bridge’. Me këtë humbje, Chelsea tashmë i ka gjasat minimale për të kaluar tutje, ...
Lajminet | 26-Feb-2020 08:05
Blutë kanë pësuar humbje të thellë prej 0-3 në ndeshjen e parë të 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve nga Bayern Munich në ‘Stamford Bridge’. Me këtë humbje, Chelsea tashmë i ka gjasat minimale për të kaluar tutje, ...

Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!
Bayern Munich mund të konsiderohet pa frikë si skuadra e parë çerekfinaliste e Champions League. Bavarezët “dërrmuan” Chelsean brenda në Stamford Bridge duke triumfuar me shifrat 0-3 në sfidën e parë të raundit të ...
Shenja | 26-Feb-2020 01:16
Bayern Munich mund të konsiderohet pa frikë si skuadra e parë çerekfinaliste e Champions League. Bavarezët “dërrmuan” Chelsean brenda në Stamford Bridge duke triumfuar me shifrat 0-3 në sfidën e parë të raundit të ...

Alphonso Davies, versioni i Usain Bolt në futbolli: Djaloshi mahniti me shpejtësinë e tij, por edhe me paraqitjen ndaj Chelseat
Bayern Munich tregoi të martën se janë një nga favoritët kryesor për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur Chelsea 3-0 me rezultat në shtëpinë e këtyre të fundit, ndërsa disa prej lojtarëve treguar formë ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 00:59
Bayern Munich tregoi të martën se janë një nga favoritët kryesor për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur Chelsea 3-0 me rezultat në shtëpinë e këtyre të fundit, ndërsa disa prej lojtarëve treguar formë ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 0-3 Bayern Munich, Lewandowski dhe Gnabry fantastikë
Me tre gola të shënuar, Bayern Munichu e ka fituar ndeshjen e parë të të tetës së finales të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Padyshim që nota mesatare e skuadrës mysafire është shumë më e lartë ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 00:59
Me tre gola të shënuar, Bayern Munichu e ka fituar ndeshjen e parë të të tetës së finales të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat në Stamford Bridge. Padyshim që nota mesatare e skuadrës mysafire është shumë më e lartë ...

Gnabri, i “kobshëm” për skuadrën angleze
Pesë muaj më parë, Bajerni deklasoi Totenhamin me 7-2, në garat në grupe në Ligën e Kampionëve dhe u bë ekipi I parë që shënoi 7 gola në Angli, ndërsa në qendër të vëmendjes ishte Serzh Gnabri, që shënoi 4 gola. Mbrëmë ...
Alsat-M | 26-Feb-2020 00:14
Pesë muaj më parë, Bajerni deklasoi Totenhamin me 7-2, në garat në grupe në Ligën e Kampionëve dhe u bë ekipi I parë që shënoi 7 gola në Angli, ndërsa në qendër të vëmendjes ishte Serzh Gnabri, që shënoi 4 gola. Mbrëmë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved