ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 16:22

Parashikimi i motit për sot, 25 Shkurt 2020

Parashikimi i motit për sot, 25 Shkurt 2020
Pjesa e pare e dites paraqitet me kthjellime dhe vranesira te lehta. Duke filluar nga oret e pasdites do te kemi shtim te vranesirave ne vend, me te theksuara ne zonat veriore dhe veriperendimore. Temperaturat e ajrit ...
ikub.al | 25-Feb-2020 09:05
Pjesa e pare e dites paraqitet me kthjellime dhe vranesira te lehta. Duke filluar nga oret e pasdites do te kemi shtim te vranesirave ne vend, me te theksuara ne zonat veriore dhe veriperendimore. Temperaturat e ajrit ...

Bien temperaturat, priten reshje shiu dhe bore
Instituti Hidrometorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 19:01
Instituti Hidrometorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...

Rikthehen vranësirat, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Në zonat e thella malore do të ketë reshje lokale shiu.
Top Channel | 25-Feb-2020 07:50
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Në zonat e thella malore do të ketë reshje lokale shiu.

Parashikimi i motit për nesër e pasnesër
Në vendin tonë në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Reshje bore pritet vetëm në viset ...
Medial | 25-Feb-2020 19:39
Në vendin tonë në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Reshje bore pritet vetëm në viset ...

Parashikimi i motit për nesër e pasnesër
Në vendin tonë në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Reshje bore pritet vetëm në viset ...
Klan Kosova | 25-Feb-2020 19:30
Në vendin tonë në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Reshje bore pritet vetëm në viset ...

Pritet ndryshim drastik i motit në Kosovë
Kosova po vazhdon të përballet me luhatje të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjten në Kosovë do të kemi temperatura të ulëta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të......
Zeri | 25-Feb-2020 19:18
Kosova po vazhdon të përballet me luhatje të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjten në Kosovë do të kemi temperatura të ulëta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të......

Bien temperaturat, priten reshje shiu dhe bore
Instituti Hidrometorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...
Arbresh | 25-Feb-2020 19:13
Instituti Hidrometorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...

Marrin fund ditët e nxehta, moti ndryshim drastik
Kosova po vazhdon të përballet me luhatje të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjten në Kosovë do të kemi temperatura të ulëta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celsiusit. “Do ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 19:07
Kosova po vazhdon të përballet me luhatje të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjten në Kosovë do të kemi temperatura të ulëta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celsiusit. “Do ...

Rënie drastike temperaturash, ky do të jetë moti pasnesër
Kosova po vazhdon të përballet me luhatja të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjtën në Kosovë do të kemi temperatura të ulta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celciusit, ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 19:04
Kosova po vazhdon të përballet me luhatja të mëdha të motit. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjtën në Kosovë do të kemi temperatura të ulta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celciusit, ...

Rënie drastike temperaturash, ky do të jetë moti pasnesër
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjtën në Kosovë do të kemi temperatura të ulta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celciusit, shkruan . “Do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë ...
Lajminet | 25-Feb-2020 18:56
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjtën në Kosovë do të kemi temperatura të ulta, ku më e larta e ditës arrin në 5 gradë të celciusit, shkruan . “Do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë ...

Të enjten, rajoni i Dukagjinit do të përballet me erë të fortë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vijim do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...
Koha.net | 25-Feb-2020 18:53
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vijim do të mbajë mot me diell, ndërsa pasdite pritet të ketë zhvillim vranësirash, të cilat gjatë natës do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. ...

Nga kjo ditë në Kosovë priten reshje shiu e bore, temperaturat bien në minus
Paradite vende-vende reshje të dobëta shiu, e pasdite priten edhe reshje afatshkurta bore. Ditën e premte në mëngjes ftohtë, e gjatë ditës më butë, me vransira dhe intervale me diell. Temperaturat minimale do të luhaten ...
Zeri | 25-Feb-2020 14:46
Paradite vende-vende reshje të dobëta shiu, e pasdite priten edhe reshje afatshkurta bore. Ditën e premte në mëngjes ftohtë, e gjatë ditës më butë, me vransira dhe intervale me diell. Temperaturat minimale do të luhaten ...

Nesër mot i ngrohtë me erë të përforcuar
Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në 20 gradë Celsius, ...
Republika | 25-Feb-2020 13:13
Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në 20 gradë Celsius, ...

Nesër mot i ngrohtë me erë të përforcuar
Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në 20 gradë Celsius, ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 13:02
Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në 20 gradë Celsius, ...

Nesër mot i ngrohtë me erë të përforcuar
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval ...
Medial | 25-Feb-2020 12:55
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval ...

Nesër mot i ngrohtë me erë të përforcuar
Shkup, 25 shkurt – Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 12:52
Shkup, 25 shkurt – Moti sot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Luginës së Vardarit nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Republika | 25-Feb-2020 11:35
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

Moti për ditën e martë, 25 shkurt 2020 (Tabela për çdo qytet)
Sipas Meteoalb: Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme, ku moti mbetet me kthjellime gjatë paradites. Por mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave fillimisht në zonat malore dhe gradualisht do të ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 06:02
Sipas Meteoalb: Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme, ku moti mbetet me kthjellime gjatë paradites. Por mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave fillimisht në zonat malore dhe gradualisht do të ...

Shi e borë këtë javë në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen ...
Zeri | 25-Feb-2020 11:26
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved