ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 17:06

Parashikimi i motit për sot, 19 Shkurt 2020

Parashikimi i motit për sot, 19 Shkurt 2020
Pasqyra sinoptike mbi vendin sot parashikohet te kete dy pamje. Pjesa e pare e dites do te paraqitet me kthjellime dhe vranesira te lehta, por oret e mesdites dhe pasdites do te kemi shtim te vranesires, duke bere qe ne ...
ikub.al | 19-Feb-2020 09:46
Pasqyra sinoptike mbi vendin sot parashikohet te kete dy pamje. Pjesa e pare e dites do te paraqitet me kthjellime dhe vranesira te lehta, por oret e mesdites dhe pasdites do te kemi shtim te vranesires, duke bere qe ne ...

Rikthehen reshjet, njihuni me surprizat e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite ku do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër.
Top Channel | 19-Feb-2020 07:56
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite ku do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër.

Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut
Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit ...
Telegraf | 19-Feb-2020 09:02
Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit ...

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot
mapo.al Deri në mesditë i gjithë vendi do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Më të dukshme vranësirat paraqiten përgjatë zonave lindore duke gjeneruar shira të izoluar. Por mbrëmja sjell përmirësim ...
Mapo | 11-May-2019 08:20
mapo.al Deri në mesditë i gjithë vendi do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Më të dukshme vranësirat paraqiten përgjatë zonave lindore duke gjeneruar shira të izoluar. Por mbrëmja sjell përmirësim ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti për sot, pas mesdite nisin reshjet
Moti sot do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga rreshje shiu të pakta në mesditë në zonën Veriperëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. ...
Lapsi | 19-Feb-2020 08:59
Moti sot do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga rreshje shiu të pakta në mesditë në zonën Veriperëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. ...

Moti, e mërkurë 19 shkurt 2020
Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në vendin tonë. Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja do ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 07:29
Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në vendin tonë. Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja do ...

Meteorologët: Në këtë ditë do të bie borë në Kosovë
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe ...
Gazeta Observer | 19-Feb-2020 09:34
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe ...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme
Moti në Maqedoninë e Veriut pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit lëvizin prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa e ...
Gazeta Express | 19-Feb-2020 09:31
Moti në Maqedoninë e Veriut pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit lëvizin prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa e ...

Ja si do të jetë moti sot!
Pjesa e parë e ditës do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por orët e mesditës dhe pasdites do të shtojnë vranësirat duke bërë që në orët e mbrëmjes të kemi shfaqje të reshjeve në pjesën më të madhe të ...
Dritare | 19-Feb-2020 09:28
Pjesa e parë e ditës do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por orët e mesditës dhe pasdites do të shtojnë vranësirat duke bërë që në orët e mbrëmjes të kemi shfaqje të reshjeve në pjesën më të madhe të ...

Moti sot në Shqipëri
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ,por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite kur do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. ...
EkonomiaOnline | 19-Feb-2020 09:17
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ,por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite kur do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. ...

Sot vranët dhe me diell, të enjten reshje shiu dhe bore
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ndërsa gjatë të enjtes parashihen reshje shiu dhe bore. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 07:35
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ndërsa gjatë të enjtes parashihen reshje shiu dhe bore. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ...

Moti sot në Shqipëri
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ,por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite kur do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. ...
Koha.net | 19-Feb-2020 09:02
Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ,por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite kur do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. ...

Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut
Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit ...
Gazeta Express | 19-Feb-2020 08:45
Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit ...

Ja kur do të mbulohet Kosova nga bora
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje......
Zeri | 19-Feb-2020 08:26
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje......

Rikthehen reshjet, parashikimi i motit per diten e sotme
Shqiperia sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite ku do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. Sipas ...
Lajmi i Fundit | 19-Feb-2020 08:23
Shqiperia sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të shtohen pasdite ku do të rritet mundësia për reshje gjatë pasdites dhe nesër. Sipas ...

Mot kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla
Moti në Maqedoninë e Veriut pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit lëvizin prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa e ...
Shenja | 19-Feb-2020 08:09
Moti në Maqedoninë e Veriut pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit lëvizin prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa e ...

Moti sot në Kosovë
Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa nga mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, ndërsa në ...
Koha.net | 19-Feb-2020 08:08
Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa nga mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, ndërsa në ...

Ndryshon sërish moti në Kosovë, të enjten pritet të ketë shi dhe borë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë ditëve në vazhdim do të ketë rënie të temperaturave si dhe në rajonin e Dukagjinit parashihet të ketë sërish erë. Në njoftimin e bërë nga IHMK thuhet se të ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë ditëve në vazhdim do të ketë rënie të temperaturave si dhe në rajonin e Dukagjinit parashihet të ketë sërish erë. Në njoftimin e bërë nga IHMK thuhet se të ...

Ja kur do të mbulohet Kosova nga bora
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe ...
Gazeta Express | 19-Feb-2020 08:08
Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved