ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 20:31

Tërmeti e la pa shtëpi, preket aktorja e njohur: Kisha vetëm 3 muaj, e bleva me shumë mund!

Tërmeti e la pa shtëpi, preket aktorja e njohur: Kisha vetëm 3 muaj, e bleva me shumë mund!
Artistja Keti Bashhysa ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi gjithë përjetimet e tërmetit të 26 Nëntorit, që jo vetëm e lëndoi psikologjikisht, por e la edhe pa shtëpi.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Artistja Keti Bashhysa ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi gjithë përjetimet e tërmetit të 26 Nëntorit, që jo vetëm e lëndoi psikologjikisht, por e la edhe pa shtëpi.

Pika e kthesës për Shqipërinë/ Çfarë përfitoi vendi nga konferenca e donatorëve
1.15 miliardë euro premtime që morri Shqipëria në konferencën e donatorëve organizuar në Bruksel e vunë vendin tonë në një drite tërësisht të ndryshme dhe shumë më pozitive.
Top Channel | 18-Feb-2020 15:41
1.15 miliardë euro premtime që morri Shqipëria në konferencën e donatorëve organizuar në Bruksel e vunë vendin tonë në një drite tërësisht të ndryshme dhe shumë më pozitive.

Donacioni modest i SHBA, zhgënjim brenda BE
Mbledhja e 1.15 miliard euro për rindërtimin në Shqipëri është komentuar gjerësisht nga mediat në Bruksel si një surprizë duke theksuar se kjo u bë e mundur falë lidershipit të ri të presidentes së Komisionit Europian, ...
Top Channel | 18-Feb-2020 15:41
Mbledhja e 1.15 miliard euro për rindërtimin në Shqipëri është komentuar gjerësisht nga mediat në Bruksel si një surprizë duke theksuar se kjo u bë e mundur falë lidershipit të ri të presidentes së Komisionit Europian, ...

Ahmetaj flet për 1.15 mld eurot për Shqipërinë: Suksesi i vishet Ramës, shifra është besim ndaj qeverisë. Surprizë ishin Emiratet Arabe
TIRANË Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 14:31
TIRANË Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...

“Fondet e mbledhura, një pjesë e fushatës”, Rama flet për donacionet për rindërtimin
Pasi arriti që të mblidhte 1.15 miliard euro fonde në Konferencën e Donatorëve, kryeministri Edi Rama ka garantuar se faza e rindërtimit do të kthehet në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik dhe social për Shqipërinë. ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 13:59
Pasi arriti që të mblidhte 1.15 miliard euro fonde në Konferencën e Donatorëve, kryeministri Edi Rama ka garantuar se faza e rindërtimit do të kthehet në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik dhe social për Shqipërinë. ...

Shqipëria merr 1.15 miliardë euro/ Donacionet për rindërtimin pas tërmetit përtej pritshmërive
Konferenca e Donatorëve në Bruksel për rindërtimin, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit të shkuar ka kaluar çdo pritshmëri.
Top Channel | 18-Feb-2020 13:26
Konferenca e Donatorëve në Bruksel për rindërtimin, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit të shkuar ka kaluar çdo pritshmëri.

1.15 miliardë euro/ Kryemadhi: Qeveria e paaftë në menaxhimin e buxhetit, të fillojë përgjegjësia e saj
Në një deklaratë për mediat, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli sa i takon Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku pasi shprehu falenderimin e saj për donacionet e mbledhura, tha se duhet të fillojë përgjegjësia ...
Top Channel | 18-Feb-2020 11:34
Në një deklaratë për mediat, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli sa i takon Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku pasi shprehu falenderimin e saj për donacionet e mbledhura, tha se duhet të fillojë përgjegjësia ...

Ahmetaj flet për 1.15 mld eurot për Shqipërinë: Suksesi i vishet Ramës, shifra është besim ndaj qeverisë. Surprizë ishin Emiratet Arabe
Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 15:38
Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...

Rama publikon fotoalbumin pas konferencës së donatorëve: Ditë e paharrueshme shqiptare në zemër të Europës
TIRANE Një ditë pasi Shqipëria mundi të sigurojë 1.15 miliardë euro, kryeministri Edi Rama ka ndarë për ndjekësit në facebook, foto albumin e zhvillimeve nga Konferenca e Donatorëve. “ Mirëmëngjes me fotoalbumin e një ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 10:09
TIRANE Një ditë pasi Shqipëria mundi të sigurojë 1.15 miliardë euro, kryeministri Edi Rama ka ndarë për ndjekësit në facebook, foto albumin e zhvillimeve nga Konferenca e Donatorëve. “ Mirëmëngjes me fotoalbumin e një ...

“Një ditë e paharrueshme…” ja çfarë shkruan kryeministri Rama pasi në Konferencën e Donatorëve u mblodhën 1.15 mld euro
Kryeministri i vendit, Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në ...
Top Channel | 18-Feb-2020 08:10
Kryeministri i vendit, Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në ...

Donacionet për rindërtimin pas tërmetit, Shqipëria merr 1.15 miliardë euro
62 shtete 32 organizata pjesmarrëse në Konferencën e Donatorëve u angazhuan ti japin Shqipërisë dhe popullit shqiptar një ndihmë rekord prej 1.15 miliardë euro për rindërtimin pas tërmetit të 26 Nëntorit. Kryeministri ...
Top Channel | 18-Feb-2020 01:56
62 shtete 32 organizata pjesmarrëse në Konferencën e Donatorëve u angazhuan ti japin Shqipërisë dhe popullit shqiptar një ndihmë rekord prej 1.15 miliardë euro për rindërtimin pas tërmetit të 26 Nëntorit. Kryeministri ...

FOTOT: “Ai momenti kur kupton se Spanja dhuroi vetëm 20 mijë euro”, në rrjet plas humori me 1.15 miliardë-shin
Mbledhja e 1.15 miliardë euro për Shqipërinë në Konferencën e Donatorëve, pas tërmetit të nëntorit, ka qenë e papritur për të gjithë. Shuma e mbledhur ka entuziasmuar jo vetëm qeverinë, por edhe njerëzit, ndërsa në ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 10:20
Mbledhja e 1.15 miliardë euro për Shqipërinë në Konferencën e Donatorëve, pas tërmetit të nëntorit, ka qenë e papritur për të gjithë. Shuma e mbledhur ka entuziasmuar jo vetëm qeverinë, por edhe njerëzit, ndërsa në ...

FOTOT: “Një dite të paharrueshme shqiptare në zemër të Europës”, Rama publikon fotoalbumin dhe detajet që s’u panë nga Konferenca e Donatorëve
Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në konferencën e Donatorëve për ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 09:25
Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në konferencën e Donatorëve për ...

‘Jam ende e emocionuar’, Presidentja e KE publikon videon: 1,15 miliardë euro! Komuniteti ndërkombëtar tregoi solidaritet
Presidentja e KE, Ursula von der Leyen ka publikuar një video në tweeter ku thotë se ende është e emocionuar pasi gjatë Konferencës së Donatorëve Shqipërisë iu dhanë 1.15 miliardë euro në formë grantesh, programesh apo ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 22:30
Presidentja e KE, Ursula von der Leyen ka publikuar një video në tweeter ku thotë se ende është e emocionuar pasi gjatë Konferencës së Donatorëve Shqipërisë iu dhanë 1.15 miliardë euro në formë grantesh, programesh apo ...

1.15 miliard euro/ Bota ndihmon Shqipërinë, por kërkon transparencë
Na ndiqni në Facebook mapo.al Qeveria Amerikane do të investojë 3.9 milionë dollarë në ngritjen e Akademisë së Transparencës për fondet që do i jepen qeverisë shqiptare. Bashkimi Evropian do dërgojë ekspertë për të ...
Mapo | 18-Feb-2020 09:17
Na ndiqni në Facebook mapo.al Qeveria Amerikane do të investojë 3.9 milionë dollarë në ngritjen e Akademisë së Transparencës për fondet që do i jepen qeverisë shqiptare. Bashkimi Evropian do dërgojë ekspertë për të ...

Doli Rama më i fortë nga Konferenca e Donatorëve? Meta: Jam gati të duartrokas për kryeministrin
Presidenti Ilir Meta nuk është aspak i interesuar për faktin që pas Konferencës së Donatorëve, ku u dhuruan 1.15 miliardë euro për rindërtimin e vendit, kryeministri Edi Rama mund të dalë më i fortë. Për të ka rëndësi ...
Top Channel | 17-Feb-2020 21:53
Presidenti Ilir Meta nuk është aspak i interesuar për faktin që pas Konferencës së Donatorëve, ku u dhuruan 1.15 miliardë euro për rindërtimin e vendit, kryeministri Edi Rama mund të dalë më i fortë. Për të ka rëndësi ...

Konferenca e Donatorëve, Meta në “Open”: Shpresoj që paratë të shkojnë aty ku duhet
I ftuar në "Open" në Top Channel, presidenti Ilir Meta foli sa i takon mbledhjes së 1.15 miliardë euro donacioneve gjatë Konferencës së Donatorëve, për rimëkëmbjen e Shqipërisë nga tërmeti i 26 nëntorit.
Top Channel | 17-Feb-2020 21:53
I ftuar në "Open" në Top Channel, presidenti Ilir Meta foli sa i takon mbledhjes së 1.15 miliardë euro donacioneve gjatë Konferencës së Donatorëve, për rimëkëmbjen e Shqipërisë nga tërmeti i 26 nëntorit.

Dështon propaganda e qeverisë, Franca dhuroi vetëm 1 milionë euro
Pasditen e djeshme lartë e poshtë qarkulloi një lajm ku thuhej se Franca i kishte dhënë Shqiperisë, 100 milionë euro ndihma. Të gjithë mbetën të çuditur nga ky lajm. Por mesa duket makina e propagandës ka punuar në ...
Telegraf | 18-Feb-2020 20:51
Pasditen e djeshme lartë e poshtë qarkulloi një lajm ku thuhej se Franca i kishte dhënë Shqiperisë, 100 milionë euro ndihma. Të gjithë mbetën të çuditur nga ky lajm. Por mesa duket makina e propagandës ka punuar në ...

Deklarata skandaloze e ministrit Ahmetaj: “Fondet janë dhënë për projekte zhvillimi jo vetëm për dëmet e tërmetit”
Ministri Ahmetaj i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” u shpreh se fondet e dhëna nga donatorët nuk do të shkojnë vetëm për dëmet e tërmetit, por do të përdoren nga qeveria edhe për projekte të tjera. “Fondet janë dhënë ...
Telegraf | 18-Feb-2020 20:33
Ministri Ahmetaj i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” u shpreh se fondet e dhëna nga donatorët nuk do të shkojnë vetëm për dëmet e tërmetit, por do të përdoren nga qeveria edhe për projekte të tjera. “Fondet janë dhënë ...

‘Tashmë jemi të sigurt për të përballuar rindërtimin’, Çuçi: Pas Konferencës së Donatorëve na pret një punë e madhe
Ministri fuqiplotë Bledi Çuçi thotë se tashmë qeveria mund të ndihet e sigurt për të përballuar rindërtimin pas shifrës 1.15 milion euro të dhëna në Konferencën e Donatorëve. Ai falenderon shtetet dhe institucionet ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 21:08
Ministri fuqiplotë Bledi Çuçi thotë se tashmë qeveria mund të ndihet e sigurt për të përballuar rindërtimin pas shifrës 1.15 milion euro të dhëna në Konferencën e Donatorëve. Ai falenderon shtetet dhe institucionet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved