ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:42

“Taksa ndaloi ndarjen e Kosovës”/ Vuçiç: Është vendosur me përkrahjen e një vendi të fuqishëm perëndimor

“Taksa ndaloi ndarjen e Kosovës”/ Vuçiç: Është vendosur me përkrahjen e një vendi të fuqishëm perëndimor
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç për herë të parë ka pranuar se vendosja e taksës 100% nga Kosova, ka parandaluar arritjen e marrëveshjes për ndarjen e kësaj të fundit, me të cilën Serbia do të merrte jo vetëm veriun ...
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç për herë të parë ka pranuar se vendosja e taksës 100% nga Kosova, ka parandaluar arritjen e marrëveshjes për ndarjen e kësaj të fundit, me të cilën Serbia do të merrte jo vetëm veriun ...

Vuçiç: Një shtet i madh dhe i fuqishëm evropian i kërkoi Prishtinës vendosjen e taksës, që Serbia të mos e kërkojë veriun dhe Anamoravën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se një shtet i madh dhe i fuqishëm i Evropës i ka kërkuar Prishtinës që të vendoset taksa për mallrat nga Serbia, me qëllim që Serbia të braktisë dialogun që sipas tij ...
Top Channel | 18-Feb-2020 14:25
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se një shtet i madh dhe i fuqishëm i Evropës i ka kërkuar Prishtinës që të vendoset taksa për mallrat nga Serbia, me qëllim që Serbia të braktisë dialogun që sipas tij ...

Vuçiq: Kemi humbur rastin për kompromis me Prishtinën, do të paguajmë çmimin për këtë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar mbrëmë që Serbia ka humbur rastin të arrijë kompromis me Prishtinën, dhe se në të ardhmen do të paguaj çmimin për këtë.
Top Channel | 18-Feb-2020 14:25
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar mbrëmë që Serbia ka humbur rastin të arrijë kompromis me Prishtinën, dhe se në të ardhmen do të paguaj çmimin për këtë.

A është Gjermania, vendi europian që mallkon Vuçiç?
Nga Enver Robelli Sundimtari i Serbisë, Aleksandar Vuçic, duke vajtuar dhe akuzuar Gjermaninë (pa e përmendur direkt) se pengoi planin që Beogradi të merrte veriun e Kosovës dhe Anamoravën. “Ky ka qenë një shans i madh ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 12:03
Nga Enver Robelli Sundimtari i Serbisë, Aleksandar Vuçic, duke vajtuar dhe akuzuar Gjermaninë (pa e përmendur direkt) se pengoi planin që Beogradi të merrte veriun e Kosovës dhe Anamoravën. “Ky ka qenë një shans i madh ...

Vuçiç: Ideja e ndryshimit të kufijve po shkonte drejt një kompromisi
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë për mediat serbe se një fuqi e madhe evropiane e kishte këshilluar Kosovën të vendoste taksën ndaj mallrave serbe për ta bërë Serbinë që të largohej nga dialogu. ...
ABCNews | 18-Feb-2020 15:47
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë për mediat serbe se një fuqi e madhe evropiane e kishte këshilluar Kosovën të vendoste taksën ndaj mallrave serbe për ta bërë Serbinë që të largohej nga dialogu. ...

Vuçiq mallkon Berlinin!
Enver Robelli Sundimtari i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, duke vajtuar dhe akuzuar Gjermaninë (pa e përmendur direkt) se pengoi planin që Beogradi të merrte veriun e Kosovës dhe Anamoravën. “Ky ka qenë një shans i madh për ...
Ina-Online | 18-Feb-2020 21:19
Enver Robelli Sundimtari i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, duke vajtuar dhe akuzuar Gjermaninë (pa e përmendur direkt) se pengoi planin që Beogradi të merrte veriun e Kosovës dhe Anamoravën. “Ky ka qenë një shans i madh për ...

Ramush Haradinaj vazhdon të thumbojë Kurtin për taksën
Ramush Haradinaj, ish Kryeministri i Kosovës, ka njoftuar se ka vizituar një fabrikë të produkteve ushqimorë në Ferizaj. Haradinaj thotë se kjo fabrikë që nga vendosja e taksës 100% ka rritur prodhimtarinë dhe numrin e ...
InFokusi | 18-Feb-2020 20:18
Ramush Haradinaj, ish Kryeministri i Kosovës, ka njoftuar se ka vizituar një fabrikë të produkteve ushqimorë në Ferizaj. Haradinaj thotë se kjo fabrikë që nga vendosja e taksës 100% ka rritur prodhimtarinë dhe numrin e ...

Vuçiç: Fjalimi i Kurtit i ndyrë dhe i neveritshëm, një shtet i madh qëndron pas taksës
President i serbisë Aleksandar Vuçiç ka reaguar në lidhje me deklaratat e Albin Kurtit në konferencën e Mynihut. Kreu i shtetit serb tha gjatë një interviste televizive në Beograd, se kishte pasur një takim me Albin ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 11:52
President i serbisë Aleksandar Vuçiç ka reaguar në lidhje me deklaratat e Albin Kurtit në konferencën e Mynihut. Kreu i shtetit serb tha gjatë një interviste televizive në Beograd, se kishte pasur një takim me Albin ...

Vuçiç: Pas Haradinajt qendron një shtet i fuqishëm europian, që e mbështeti për taksën
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç deklaroi pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih se nga takimet që ka pasur në Gjermani, ka kuptuar se Ramush Haradinaj nuk e vendosi vetë taksën, por dikush nga ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 11:37
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç deklaroi pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih se nga takimet që ka pasur në Gjermani, ka kuptuar se Ramush Haradinaj nuk e vendosi vetë taksën, por dikush nga ...

Cili shtet kërkoi që Kosova ta vërë taksën, analisti serb zbërthen deklaratat e Vuçiqit
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...
Ina-Online | 18-Feb-2020 17:36
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...

Vuçiq: Një shtet i madh dhe i fuqishëm evropian i kërkoi Prishtinës vendosjen e taksës, që Serbia të mos e kërkojë veriun dhe Anamoravën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se një shtet i madh dhe i fuqishëm i Evropës i ka kërkuar Prishtinës që të vendoset taksa për mallrat nga Serbia, me qëllim që Serbia të braktisë dialogun që sipas tij ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 12:19
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se një shtet i madh dhe i fuqishëm i Evropës i ka kërkuar Prishtinës që të vendoset taksa për mallrat nga Serbia, me qëllim që Serbia të braktisë dialogun që sipas tij ...

Cili shtet kërkoi që Kosova ta vërë taksën, analisti serb zbërthen deklaratat e Vuçiqit
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...
Zeri | 18-Feb-2020 16:25
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...

Cili shtet kërkoi që Kosova ta vërë taksën, analisti serb zbërthen deklaratat e Vuçiqit
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 16:22
Pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka deklaruar se nga diskutimet që ka pasur atje ka zbuluar se Ramush Haradinaj s’ka qenë i vetëm kur e ka vendosur ...

Vuçiç del hapur: Shkëmbimi i teritoreve i leverdiste Serbisë
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tani e thotë publikisht se ndryshe nga sa u paraqitej shqiptarëve, plani për ndarjen e Kosovës i leverdiste Beogradit. Ai deklaroi mbrëmjen e së hënës se Serbia e ka humbur rastin për të ...
Telegraf | 18-Feb-2020 11:40
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tani e thotë publikisht se ndryshe nga sa u paraqitej shqiptarëve, plani për ndarjen e Kosovës i leverdiste Beogradit. Ai deklaroi mbrëmjen e së hënës se Serbia e ka humbur rastin për të ...

Vuçiq: E humbëm rastin për kompromis me Prishtinën, do ta paguajmë çmimin
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka thënë mbrëmë se Serbia kishte humbur rastin për të arritur kompromis me Prishtinën dhe se do të paguajë çmim në të ardhmen. Duke folur për demarkacionin, ai thotë se e kuptoi që ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 14:42
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka thënë mbrëmë se Serbia kishte humbur rastin për të arritur kompromis me Prishtinën dhe se do të paguajë çmim në të ardhmen. Duke folur për demarkacionin, ai thotë se e kuptoi që ...

Vuçiç del hapur: Shkëmbimi i teritoreve i leverdiste Serbisë
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tani e thotë publikisht se ndryshe nga sa u paraqitej shqiptarëve, plani për ndarjen e Kosovës i leverdiste Beogradit. Ai deklaroi mbrëmjen e së hënës se Serbia e ka humbur rastin për të ...
Standard | 18-Feb-2020 14:17
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tani e thotë publikisht se ndryshe nga sa u paraqitej shqiptarëve, plani për ndarjen e Kosovës i leverdiste Beogradit. Ai deklaroi mbrëmjen e së hënës se Serbia e ka humbur rastin për të ...

Vuçiq zbulon planin serb për ta marrë Veriun dhe Anamoravën, thotë se i ndaloi një shtet evropian
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih, në një prononcim për media kishte thënë se nga takimet që kishte pasur në Gjermani, kishte kuptuar që Ramush Haradinaj nuk e kishte ...
Gazeta Monitor | 18-Feb-2020 12:45
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih, në një prononcim për media kishte thënë se nga takimet që kishte pasur në Gjermani, kishte kuptuar që Ramush Haradinaj nuk e kishte ...

Vuçiq: Ramush Haradinaj e kishte përkrahjen e një shteti “gjigant” për taksën 100%
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se taksa 100% është vendosur me mbështetjen e një shteti europian, që Serbia të mos kërkojë veriun e Kosovës dhe Anamoravën. Sipas tij, Ramush Haradinaj ishte këshilluar ...
Arbresh | 18-Feb-2020 11:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se taksa 100% është vendosur me mbështetjen e një shteti europian, që Serbia të mos kërkojë veriun e Kosovës dhe Anamoravën. Sipas tij, Ramush Haradinaj ishte këshilluar ...

Vuçiq zbulon planin serb për ta marrë Veriun dhe Anamoravën
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih, në një prononcim për media kishte thënë se nga takimet që kishte pasur në Gjermani, kishte kuptuar që Ramush Haradinaj nuk e kishte ...
AlbInfo | 18-Feb-2020 11:49
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pas kthimit nga Konferenca e Sigurisë në Mynih, në një prononcim për media kishte thënë se nga takimet që kishte pasur në Gjermani, kishte kuptuar që Ramush Haradinaj nuk e kishte ...

Vuçiq: Ramush Haradinaj e kishte përkrahjen e një shteti “gjigant” për taksën 100%
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se taksa 100% është vendosur me mbështetjen e një shteti europian, që Serbia të mos kërkojë veriun e Kosovës dhe Anamoravën. Sipas tij, Ramush Haradinaj ishte këshilluar ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 11:32
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se taksa 100% është vendosur me mbështetjen e një shteti europian, që Serbia të mos kërkojë veriun e Kosovës dhe Anamoravën. Sipas tij, Ramush Haradinaj ishte këshilluar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved