ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 06:12

Shqipëria false dhe Shqipëria e vërtete e Edi Ramës

Shqipëria false dhe Shqipëria e vërtete e Edi Ramës
Fatos Lubonja Ka kohë që jemi dëshmitarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por, ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 15:59
Fatos Lubonja Ka kohë që jemi dëshmitarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por, ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është ...

”Shqipëria false dhe Shqipëria e vërtete e Edi Ramës”, Fatos Lubonja “pikturon” Kryeministrin përballë gazetarëve
FATOS LUBONJA Ka kohë që jemi dëshmi tarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është ...
Standard | 18-Feb-2020 14:17
FATOS LUBONJA Ka kohë që jemi dëshmi tarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është ...

Shqipëria false dhe Shqipëria e vërtetë e Edi Ramës
Ka kohë që jemi dëshmi tarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është spektakli i ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 15:13
Ka kohë që jemi dëshmi tarë të ndërtimit, nga ana e propagandës së Edi Ramës, të një Shqipërie false, aq sa bashkëjetojmë tashmë me këtë gënjeshtër të madhe. Por ajo me të cilën nuk po mësohemi dot është spektakli i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved