ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 06:02

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:15
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:57
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

VIDEO | Vetëm katër minuta, Atletico ndëshkon Liverpoolin në Madrid
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...
ABCNews | 18-Feb-2020 21:09
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...

VIDEO | Tifozët e Liverpool pushtojnë Spanjën, çfarë atmosfere në Madrid
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...
ABCNews | 18-Feb-2020 20:30
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...

Një gol në dy ndeshje, përfundojnë pjesët e para
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen nga ora 21:00. Në Wanda Metropolitano, Atletico Madrid po fiton me rezultat minimal kundër kampionëve në fuqi. Golin e vetëm për ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 21:49
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen nga ora 21:00. Në Wanda Metropolitano, Atletico Madrid po fiton me rezultat minimal kundër kampionëve në fuqi. Golin e vetëm për ...

Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para
Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul ...
Lajminet | 18-Feb-2020 21:49
Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul ...

Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para
Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:48
Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda ...

Gjashtë vite nga shuarja e KF Hysit
Kanë mjaftuar vetëm katër minuta lojë që të zhbllokohet ndeshja Atletico Madrid – Liverpool. Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e Saul Nigez, shkruan GazetaBlic . Spanjolli realizoi pas një tollovie të krijuar ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 21:42
Kanë mjaftuar vetëm katër minuta lojë që të zhbllokohet ndeshja Atletico Madrid – Liverpool. Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e Saul Nigez, shkruan GazetaBlic . Spanjolli realizoi pas një tollovie të krijuar ...

Atletico Madrid – Liverpool, klubit anglez i anulohet një gol
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Ndërkohë, Liverpoolit i është anuluar një gol i......
Zeri | 18-Feb-2020 21:39
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Ndërkohë, Liverpoolit i është anuluar një gol i......

Atletico Madrid – Liverpool, shënohet goli i parë
Atletico Madridit i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar në epërsi ndaj Liverpool. Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:24
Atletico Madridit i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar në epërsi ndaj Liverpool. Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në ...

Zhbllokohet shpejtë rezultati në ‘Wanda Metropolitano’ (VIDEO)
Athletico Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht duelin e parë në kuadër të 1/16 se finales se Ligës së Kampioneve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja po zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid dhe pas 4 ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:12
Athletico Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht duelin e parë në kuadër të 1/16 se finales se Ligës së Kampioneve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja po zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid dhe pas 4 ...

Dy supersfidat e Champions League, njihuni me formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet e dy sfidave të Champions League. Atletico pret kampionët në fuqi të Champions League, ndërsa PSG udhëton drejt Dortmundit, aty ku do të ketë përballë Borussian e Lucien Favre. Të katër ...
ABCNews | 18-Feb-2020 20:03
Janë publikuar formacionet e dy sfidave të Champions League. Atletico pret kampionët në fuqi të Champions League, ndërsa PSG udhëton drejt Dortmundit, aty ku do të ketë përballë Borussian e Lucien Favre. Të katër ...

Atletico Madrid – Liverpool, shënohet goli i parë
Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ SAUL GOAL ATHLETICO MADRID 1-0 LIVERPOOL FOLLOW FOR INSTANT ...
Lajminet | 18-Feb-2020 21:10
Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ SAUL GOAL ATHLETICO MADRID 1-0 LIVERPOOL FOLLOW FOR INSTANT ...

Formacionet zyrtare: Atletico e pret kampionin Liverpool
Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Wanda Metropolitano është arena e duelit ndërmjet klubit spanjoll që e pret kampionin në fuqi të garës më të madhe ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 19:55
Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Wanda Metropolitano është arena e duelit ndërmjet klubit spanjoll që e pret kampionin në fuqi të garës më të madhe ...

Atletico Madrid – Liverpool, goli i parë vjen qysh në minutën e katërt
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit kanë kaluar në epërsi 1:0. Saul ka shënuar në minutën e......
Zeri | 18-Feb-2020 21:09
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit kanë kaluar në epërsi 1:0. Saul ka shënuar në minutën e......

Formacionet startuese: Pritet një ndeshje e hapur ndërmjet Dortmundit dhe PSG-së
Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit. Skuadra gjermane dhe ajo franceze e zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 19:55
Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit. Skuadra gjermane dhe ajo franceze e zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e ...

Atletico e trondit kampionin Liverpool, i shënon brenda 5 minutave
Atletico Madrid ka kaluar në epërsi kundër Liverpoolit, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve mes tyre, e cila po zhvillohet momentalisht në Madrid. Saul shënoi për 1:0 në minutën e pestë, duke e ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 21:09
Atletico Madrid ka kaluar në epërsi kundër Liverpoolit, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve mes tyre, e cila po zhvillohet momentalisht në Madrid. Saul shënoi për 1:0 në minutën e pestë, duke e ...

Minuta e katërt dhe vjen goli i parë në ndeshjen Atletico Madrid – Liverpool
Sonte fillon faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, përkatësisht ndeshjet e para, derisa në program janë dy superndeshje. Një nga to është ajo që zhvillohet në “Signal Iduna Park” mes Dortmundit dhe PSG’së, ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 21:09
Sonte fillon faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, përkatësisht ndeshjet e para, derisa në program janë dy superndeshje. Një nga to është ajo që zhvillohet në “Signal Iduna Park” mes Dortmundit dhe PSG’së, ...

Liverpoolit i humb topi në “oborr”, Atletico kalon në epërsi
Atletico Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Liverpoolit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Saul në minutën e katërt. Saul shfrytëzoi në tollovi në mbrojtjen e Liverpoolt për të shënuar. / IndeksOnline /
Indeks Online | 18-Feb-2020 21:09
Atletico Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Liverpoolit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Saul në minutën e katërt. Saul shfrytëzoi në tollovi në mbrojtjen e Liverpoolt për të shënuar. / IndeksOnline /

De Laurentiis: Do të rikthehemi
Sonte fillon faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, përkatësisht ndeshjet e para, derisa në program janë dy superndeshje. Një nga to është ajo që zhvillohet në “Wanda Metropolitano” të Madridit, aty ku “Los ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 20:57
Sonte fillon faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, përkatësisht ndeshjet e para, derisa në program janë dy superndeshje. Një nga to është ajo që zhvillohet në “Wanda Metropolitano” të Madridit, aty ku “Los ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved